Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Aşk Muskası

Aşk MuskasıAşk Muskası, çiftler ve sevgililerin birliktelik uyumunu sağlamak, karşılıksız aşklarda  ısınmayı, sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış oluşturmak amacıyla hazırlanmakta olan son derece etkili bir yoldur.

Bu uygulamanın büyü bulunduğu düşüncesi çok keskin olmasına karşın çaresizlik arasında kıvranan ,çeşitli olumsuzluklarla aile huzuru kaçan,bunalımlara müptela olan kişilerce fazla tercih edilir.

esas olarak  aşk muskası hazırlatmanın  büyüden ayrılması  lüzumludur.nedeni ise  evrende herşey aşk üzere varlığını sürdürürken ilahi aşkın çekimiyle dağılmadan parçalanmadan hayatta dururken çiftler arasındaki , sevgi ve aşkı arttırıp, bireyleri birbirine sevdirmenin,  mesut ve huzurlu bir hayata erdirmenin ne mahsuru olabilir sevgili dostlar.

Aşk muskasının fazla farklı yollarla tertibi olasıdır.Yalnız burada muskanın çalışmasını olanaklı kılan temel unsur muskayı yapan hocanın bilgi ve tecrübesi ustalığıdır. Aşk muskası yapmak ve istenen etkiyi sağlamak her kulun harcı değildir.Aşk muskası yaptırmak konuyla alakalı daha derin bilgi almak yeni mutlu günlere kapı aralamak isterseniz irtibata geçiniz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.