Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Üst Üste Görülen Rüyalar Çıkar Mı?

ust uste gorulen ruyalar cikarmi

Üst Üste Görülen Rüyalar Çıkar Mı? Ne Anlama Gelir

Önce ki konularımızda bazı rüyaların yön gösterici olduğundan bahsettik. Önsezi ve 6. hissi gelişmiş olan insanlar genelde yön gösterici rüyalar görür. Bazen bu rüyalar üst üste görülebilir. İşte o zaman “Rüyadır…” deyip geçmemek gerekir. Bu tür rüyalarda yön gösterici rüyalar sınıfına girerler…

Rüyalar bazen tedavi eder, yön verir, kehanette bulunur, soruları cevaplar, insanları geçmişe, günümüze ve geleceğe bağlar.

Üst üste görülen bazı rüyalar ise, bazen haberci rüyalardır bazen ise kişiye ikazda bulunulan rüyalardır. Kişi bazen uyandığı anda rüyasını hatırlamaz, gün içinde genellikle beyin aktif olduğu zaman rüyasını hatırlar.

Üst Üste Görülen Rüyalar Çıkar Mı? Hakkında Detaylı Bilgiler…

Üst üste görülen rüyalar bazen gerçeğe tam anlamıyla yakın çıkar, bazen olaylar aynı kalır ve kişiler değişir. Bu durumun tam tersi de olabilir. Ancak şu bir gerçektir ki, üst üste görülen rüyalar değerli ve önemli rüyalardır. Haber de verebilir, ikaz da… Bu tür rüyalar bir köprü ve iletişim vazifesini görür. Bu rüyaları gayb aleminden gelen bir mektup gibi görmek gerekli, çünkü gaybı Allah’tan başkasının bilemediği bir gerçektir. Eğer haberci rüyalar dikkate alınırsa, kişinin yaşamına pozitif anlamda üstünlük sağlar.

Rüyalarınız yada rüyalar hakkında sormak istediğiniz herhangi bir konu için bize ulaşabilirsiniz…

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.