Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

                                             2- 8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Her hafta olduğu gibi yine bu hafta da her burcun önem kazanacağı durumlar farklı. Haftalık burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, neler tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi gelişmeler var bilgi edinebilirsiniz.

Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor.

 

2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

2 Kasım - 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları
2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

2 Kasım - 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Finansal konuların önem kazanacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Hayatınızdaki bazı durumlar için artık harekete geçmenizi sağlayacak unsurlar olacak. İşle ilgili yatırımlar ve büyük bir ortaklıklar ile ilgili önemli bir farkındalık kazanacağınız ve uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz kararları verebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bu ay önem vereceğiniz bir diğer konu ise dış görüşünüz olacak. Hafta yarısından sonra ise özel hayatınız çalkantılı bir sürece girebilir. Bunun için moralinizi bozmayın ve çözmek için biraz bekleyin.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Enerjinizi depolayabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Yapman gereken çalışıyorsan müdürünle konuşup izin istemek ve iyi bir tatil yeri belirlemek gibi duruyor. Çünkü ihtiyacın olan enerji bu hafta senin karşında. Sağlık konusunda bedeninin sana anlatmak istediklerini anlaman gerekiyor. İş hayatından sıkıldığın bir hafta içindesin. İlişki hayatında yeni kararlar alacak ve ilişkinde farklılıklar gözlemleyeceksin.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Cesur olmanızı gerektirecek bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Cesur ve kararlı davranarak üstesinden gelebileceğiniz bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çevrenizde gelişen yeni şeylere açık olursanız, kendiniz hakkında da yeni şeyler öğrenebileceksiniz. Bu hafta sosyal çevrenizdeki kişiler sizlere çözemediğiniz sorunlarla ilgili güçlü destekler sağlayabilirler. Bu destekler ile yeni projeleri alabilir ve geçmişte onay alamayan bazı fırsatları yeniden değerlendirebilirsiniz. İş birliklerinizde ya da iş ortaklarınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

İlişkide ve ailenizin ön planda tutulacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Aklınız ve kalbiniz arasında seçim yapmanız gerekebilir. Sosyal çevrenizle olan ilişkileri gözden geçirmeniz ve sosyal hayattaki gelir giderlerinize dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda yorucu bir hafta olacak sevgili yengeçler. Kendiniz, ilişkiniz ve ailenizle ilgili kararlar alabilecek durumda olduğunuzu hissedebileceğiniz bir hafta içindesiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Elinizde bulunan fırsatları değerlendireceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Kendinize güvenli bir şekilde hareket ederek kişisel gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Çoğunlukla iş yapabilme kapasiteniz ve liderlik vasıflarınızın gelişmiş olması çevrenizde büyük kıskançlıklara yok açabiliyor. Gerçekçi olmayan beklentileriniz yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Her şeyi zorlayarak oldurmak yerine, biraz daha mütevazı davranın.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Aile bağlarınızın güçleneceği bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Sevdiklerinize karşı koruyuculuğunuz artıyor. Fakat bazen insanlara fırsat vermelisiniz. Onlara fırsat verdiğinizde neler yapabileceklerini gördüğünüzde güveniniz artacak ve daha rahat edeceksiniz. Yeni bir hobi edinebilirsiniz veya yeni bir beceri geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bilgilerinizi paylaşmayı çok seviyorsunuz. Hafta yarısından sonra Hoş sürprizlerle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızda dönüm noktaları olacak seçimlerle dolu bir hafta seni bekliyor sevgili teraziler.

Bu hafta sağlık konularında dikkate almanız gereken konular gelişebilir. İlişki hayatınızda çalkantılı bir hafta size merhaba diyor. İş hayatınız aşk hayatınız gibi inişli çıkışlı olmayacak sevgili teraziler. Tam anlamıyla kariyerinize yönelmeniz gereken bir haftayla karşı karşıyasınız. Atacağınız her adım sizi ileriye taşıyacaktır.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Duygu değişimleri ile dolu bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Bu hafta yeni kararlar ve seçimler içinde olabilirsin. Karşına çıkan insanlara çok fazla güveniyorsun. Olumlu dönüşleri olacak görüşmeler yapabilirsin. Ailenle yaşantında yeni gelişmeler olacak. Finansal konularda rahatlama, yeni bir düzene geçme, beklediğiniz bir paraya kavuşma gündeminizde olabilir.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Hareketli bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Kariyer planlarınızda kişisel yeteneklerinizi kullanarak fayda sağlayabilirsiniz. Haftanın başında ufak tefek şanssızlıklar yaşasanız da hafta sonuna doğru bu tam tersine dönebilir. Gelecekle ilgili kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak istiyor olabilirsiniz. Yeni yolculuklar, kısa tatiller, yurtdışı seyahati gibi şeyler planlarınız da olabilir. Finansal konularda yapacağınız değişikliğe dikkat etmeniz gerekebilir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Yeni deneyimler yaşamaya hevesli olduğunuz bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Hem ruh hem vücut sağlığınız açısından zirvede olabilirsiniz. Hareketli ve yoğun bir döneme giriyorsunuz. Hem aşk hem de iş hayatınızda oldukça yoğunsunuz. Bazı ailevi konular gündeminizde dolduruyor. Yazışmalar ve konuşmalar oldukça yüksek olacak. Hafta ortasından sonra biraz güven eksikliği yaşayacak olabilirsiniz. Bu nedenle size yakın davranan kişilerin yanında olmak isteyebilirsiniz. İsteklerinizi elde etme konusunda sabırsız olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Kariyer hedeflerinize yakınlaşacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

İçinde bulunduğunuz gruplara ya da arkadaşlıklara daha fazla hassasiyet ve fedakârlık gösterebilirsiniz. Sağlık konularında biraz daha dikkatli olmanız gereken bir haftanın içindesiniz. Çevrenizde sevilen bir enerjiye sahipsiniz. Enerji yoğunluğunuzu iş hayatınızda hissedebileceksiniz. Sosyal çevrenizle uyum içerisinde olacaksınız. Aşk hayatınızda biraz daha cesur davranmanız da bir sakınca görülmüyor.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

2 Kasım – 8 Kasım 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Gelecek hayat planlamalarınızın ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Gönül ilişkilerinde biraz daha temkinli olmalısınız sevgili balıklar. Bu sıralar kariyer hedefleriniz, iş yaşantınız ve toplumsal sorumluluklarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Bazı konularda sabırsız ve fevri davranabilirsiniz ama merak etmeyin yakında bu durum düzelecek. Ayrıca uzun süredir hayalini kurduğunuz ve beklediğiniz bir haber yakında gelecek.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.