Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

                                            19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları

 

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

19 – 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

19 – 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

19 - 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları
19- 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Yeni başlangıçlara adım atacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Haftaya aşk hayatınız ilgili gelişmeler, hobileriniz ya da size keyif veren konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Ay’ın Mars ile yapacağı uyumlu açı yeni başlangıçlara adım atmanıza yardımcı olacaktır. Bu adımlar her konu ile ilgili olabilir. İş hayatınız, aşk hayatınız veya arkadaş çevreniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz ya da yeni gelişmeler yaşanabilir. Bu hafta spor ya da hobilerinizi gerçekleştireceğiniz yeni aktivitelere dahil olabilirsiniz. Çalışma hayatında yaşayacağınız olumlu etkiler de finansal konusunda karşınıza yeni fırsatlar çıkarabilir. Bu hafta aile büyüklerinden alacağınız manevi destek ile daha da güçlenebilirsiniz.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta beklenmedik olumlu gelişmeler sizi bekliyor sevgili boğalar.

Haftanın aşkta en şanslı burcusunuz. Jüpiter, Mars ve Venüs aşk alanınıza enerji verecek. Yalnızsanız romantik bir aşka adım atabilir bir ilişkiniz varsa aşkı hücrelerinizde hissedebilirsiniz. Ev ve aile konularının ön plana çıkacağı bir hafta olacak. Bu nedenle de beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günlük planlarınızda aksaklıklar meydana gelebilir bu durumdan dolayı öfke kontrolü konularında dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise teknolojik aletlerinizin bozulma ihtimaline karşı yedekleme yapmanız.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Sosyal alanda olumlu etkilerle karşılaşacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Haftaya iletişim, eğitim, yakın arkadaş çevresi ya da kardeşlik konularının ön planda tutulacağı etkilerle başlayacaksınız. Mülk alanında alım veya satım konusunda yapacağınız konularda şans sizin yanınızda. Haftanın ikinci yarısından sonra aşk zorlayıcı etkiler oluşabilir, sosyal hayatınız ile aşk hayatınızı dengede tutmanız gerekebilir. İleriye yönelik oluşturacağınız planlarınızda aksaklıklar yaşanılabilir. Bu konuda dikkat etmeniz gerekecek.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Maddi konuların ön planda olduğu bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

İş alanında alacağınız olumlu etkiler karşınıza parasal anlamda fırsatlar çıkarabilir. Yeni projeler veya karşınıza yeni çıkacak kişiler hakkında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Haftanın ikinci yarısından sonra ev ve aile konularında denge kuramayacağınız durumlar yaşanılabilir. Bu konuda agresif tavırlar sergilememeniz gerekmektedir. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir konusu ise geçmişiniz. Bu hafta geçmişi dayalı tüm konular karşınıza çıkabilir.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Mali konularda rahat olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Ek kazançlar veya hediyelerin sizi mutlu edeceği bir hafta olacak. Aile alanından da maddi destek oluşturacak durumlar karşınıza çıkabilir. Ancak hafta ortasında yakınlarınızla aranızdaki ilişki bir miktar bozulabilir. Duyacağınız sözler ruhunuzu sarsabilir. Sözel ve yazılı iletişimde de yakın çevrenize karşı dikkatli olmanız gerekir. Kullandığınız üslup hakkında derince bir düşünceye girmeniz gerekebilir. Merkür retrosu nedeniyle ev içi tadilat gereken durumlar ortaya çıkabilir ve ev aletlerinde bozulmalar meydana gelebilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Enerjik olacağınız ve güçlü kararlar alacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Bu hafta Venüs ve Jüpiter’in olumlu açısı burcunuzda gerçekleşecek. İletişimin ön plana çıkacağı bir hafta olacak sizin için. Haftanın ortasında parasal konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Finansal alanda denge kurmak sizi zorlayabilir ve geçmişe ait ödemeler gündeminize gelebilir. Merkür retrosu sizi de etkiliyor. Eğitim alanında sıkıntılı bir sürece girebilirsiniz. Bu konuda dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Maddi planlamalarınızda gecikmeler yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Sosyal konuların ön plana çıkacağı ve daha çok organizasyon içerisinde olacağınız bir hafta olacak. Hafta ortasında ikili ilişkilerinizde, evlilik ve ortaklık gibi konularda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bunun için dikkatli olmalısınız. Vereceğiniz kararlarda bencil davranmak yerine ‘’biz’’ olgusuyla karar vermeniz gerekmektedir. Maddi planlamalarınızda gecikmeler yaşanabilir. Parasal konularda gecikme yaşayacağınız gibi yapacağınız planlarınızda da gecikmeler söz konusu olabilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Yeni çevre edineceğiniz bir hafta tüm olumlu yanlarıyla sizi bekliyor sevgili akrepler.

Yeni dostluklar edineceğiniz bir hafta olacak. Ancak bu dostluk evlilik veya ortaklığa doğru ilerleyebilir. Bu hafta içinizden geçen düşüncelere pek itibar etmemenizi tavsiye ederiz çünkü yanıltıcı olabilirler. İş ve kariyer konularının da ön plana çıkacağı ve olumlu etkilerini göreceksiniz. Enerjik bir hafta sonu sizi bekleyecek. Bu nedenle hafta içi dinlenmenize özen gösterin.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Mali gücünüzü kariyeriniz sayesinde artıracağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Haftaya uzak alandan alacağınız haberler, eğitimler, seyahat planlarınızın ön plana çıkacağı etkilerle başlıyorsunuz. Hafta ortasında hiç beklemediğiniz bir kişiden alacağınız teklifler yeni kariyer planları oluşturabilir. Bu konuda oldukça keyiflenebilirsiniz. Bu haftanın sizin için kötü geçecek tarafı ise eski konulara kafa yormanız olacak. Gizli konularında ortaya çıkmasıyla iletişim problemi yaşayabilirsiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Finans ve ödeme konusunda olumlu etkilerin yaşanacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Haftaya vergi gibi konuların ön plana çıkacağı etkilerle başlayacaksınız. Uzaktan alacağınız olumlu haberler ile karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Hemen karar vermeyi düşünebilirsiniz ancak her ne kadar haber olumluda olsa biraz düşünmek için kendinize zaman tanıyın. Geçmişe dayalı kaçırdığınız fırsatları da bu hafta yeniden yakalayabilirsiniz. Hatta bu geçmişle bağlantı kişiler yeniden hayatınıza dahil olabilir.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta ikili ilişkilerle ön plana çıkıyorsunuz sevgili kovalar.

İletişim konularında olumlu etkiler oluşacağı gibi, finans konularında da beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. İş ve kariyer alanındaki gelişmeler hafta ortasında yaşanabilir. İş planlamalarınızda, iletişime dayalı konularda teknolojik aletlerde veya projelerinizde ufak aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu durumun canınızı sıkmasına izin vermeyin. Çünkü aşk hayatınızdaki gelişim ile mutluluk bu hafta peşinizi bırakmayacak.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

19 Ekim– 25 Ekim 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Günlük planlarınızın ilerleyişinin ön plana çıkacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Haftaya çalışma konularınız ve sağlık etkilerinizin ön plana çıkacağı enerjiyle başlıyorsunuz. Maddi konularda da günlük planlarınızın olumlu etkileri devam edecek. Hafta ortasında başlayacak olan Merkür retrosu; eğitim, seyahat, hukuksal konular, uzak alanda bulunan kişiler ya da yabancılarla ortak işlerinizi kapsayan konular üstünde etkisini hissettirecek. Bu hafta isteklerinizi gerçekleştirme olanağı bulacaksınız.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


19 – 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.