Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar,
Bu hafta(18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) Yeniay’ın enerjisi sarmalıyor ve yeniliyor bizleri…

Yeni ay yenilenmeler, yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demek. İkizler burcunda oluşan bu Yeniay, Satürn ve Jüpiter’den alacağı iyicil enerjiler ile iletişim konularında ciddi ve kalıcı atılımları ortaya çıkarırken, aynı zamanda gerçekleşmesi olası hedeflerin de önünü açacak.

Bu sırada Mars’ın Balık Burcunda seyahatine devam etmesi, bazı kafa karışıklıklarına sebebiyet verebilir. Özellikle bu noktada dikkat edilmeli. İlişkiler ve özel hayat, aile bireyleri arasında oluşacak tatsızlıklar, aldatılma ve aldanma, gizli kalmış gerçekleri öğrenme gibi durumların açığa çıkmasını tetikleyebilir.

Bu dönemde Neptün’ün sahnede olduğunu göz önüne alırsak, bulaşıcı hastalıkların ve bazı bedensel ve fiziksel rahatsızlıkların dik noktada olduğunu belirtmekte fayda var. Coronavirüs – kovid19 tehlikesinin tamamen geçmiş olduğunu söyleyemeyiz, çünkü Dünya ve Türkiye haritasına baktığımızda henüz salgının etkisini yitirdiğini net bir şekilde ifade edemeyiz.

Gün Gün Astrolojik Haritalarımız Ve Yıldızlar

PAZARTESİ

Pazartesi günü, Ay Koç burcunda olacak, çok olağan dışı ve kötücül enerjileri barındırmayan bir gün. Gündelik işler veya hali hazırda var olan uğraşlar için rutin bir gün olacak.

SALI

Salı günün enerjileri son derece yüksek. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramının kutlandığı bir gün ve aynı zamanda Kadir Gecesi’nin o yüksek ve ruhani enerjileri ile dopdolu bir gece olacak. Ay ve Jüpiter ekseninde bu durum kendini en güzel şekilde gösteriyor. Bu geceyi dua ederek ve inandığınız gibi ibadet ederek geçirebilirsiniz.

ÇARŞAMBA

Çarşamba günü, Ay Boğa burcunda devam ediyor ve huzur ve sükûnet ile ilgili konularda biraz daha temkinli olmakta yarar var. İletişim konularında bazı hareketlenmeler olabilir. Huzurunuzu bozacak laf dalaşlarından veya tartışmalardan sakınmanız gereken bir gün.

PERŞEMBE

Perşembe günü, Ay Boğa burcunda. Ancak bir önceki gün kadar huzursuzluk anlamında kötü bir enerji vermiyor. Bazı ilişkilerde veya gizli kalmış gerçeklerde aydınlanma söz konusu. Bugün Venüs iş başında.

CUMA

Cuma günü Yeni ay var. Bu yeni ay için çok güçlü bir konumda gerçekleştiğini belirtmemiz gerek. İkizler burcunda oluşan bir yeni ay olduğu için, özellikle konuşmalar ve görüşmelerin sıklaşması ve bazı adımlarımızın daha sağlam basarak devam etmemizi sağlayacak. Kararlı bir şekilde isteklere doğru cesurca gidileceğini gösteriyor.

HAFTASONU

Cumartesi ve Pazar günü, yeni ayın etkisi yoğun bir şekilde devam ediyor olacak. Ancak bazı konuşmalara veya laf dalaşlarına dikkat edilmesi çok önemli. Ay’ın ikizler burcunda olması ile, geçmişte kalan bazı ilişkiler gün yüzüne çıkabilir. Çünkü Venüs retrosu devam ediyor ve zaten amacı da bitmeyen bazı konuları veya ilişkileri göz önüne çıkarıp, hesabı görmemizi sağlamak. Bir anlamda hayattan alacağımız ders ile ilgili bu durum…

Zeynel Hoca’dan…

Değerli ziyaretçilerim; 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum. Bu bayramın Kadir Gecesi gibi, kutsal ve maneviyatın en yüksek derecede olduğu bir geceye denk gelmesinin son derece özel bir anlamı olduğuna dikkatinizi çekmek isterim. Kadir Gecesi, sırlarla dolu ve ramazanın son on günü içinde saklı bir geceye tekabül eder. Kadir Gecesinde yapılması gereken veya yapılmaması gerekenlerden ziyade; herkesin inancını sorgulamadan nasıl isterlerse o şekilde ibadetlerine devam etmeleri çok önemli.

Yüce yaratıcı; din, dil, ırk, soy, mezhep ayrımı yapmaksızın, yarattığı tüm canlara aynı ölçüde yaklaşan ve asla ayrım yapmayan bir kudretli güçken, insan olarak ayrım yapmadan ve kimseyi hakir görmeden, kibirlenmeden, dışlamadan, hor görmeden yaşamalı ve bize verilen ruhu en temiz şekilde şifalandırmalıyız. Buda ancak kalben temiz olmaktan geçer. Ayakkabıların veya kıyafetlerin kirli olması, yüreğin ve ruhun kirli olması demek değildir. Ruh, öyle güzel bir enerjidir ki, siz farkında olmadan zaten iyi ve kötü arasında ki dengeyi bulur. Bu nedenledir ki, daima yüreğinin götürdüğü yere git denir. Ruh, kalbe ayna tutar. Kalbinize güvenin ve kendiniz için ne diliyorsanız, başka insanlar içinde aynı ölçüde istek ve dileklerde bulunun. Tertemiz kalbinizle ve ruhunuzun saflığı ile tüm dualarınız ve istekleriniz hakkıyla kabul olunsun… Kadir Gecemiz Huzurlu Olsun…

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiye kalın, evinizde kalın…


HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 18-24 MAYIS

18-24 mayıs 2020 haftalık burç yorumları
18-24 mayıs 2020 haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları yeni ayın enerjilerini gerçekler ve gizli kalmış bazı durumları ortaya koyma açısından yakalıyorlar. Hızlı ve ani haberler alabilirsiniz. İletişimsel bazı konularda haftanın ilk günlerinden itibaren bir yoğunluk yaşayabilirsiniz.

Bilgi ve tecrübeleri açısından bazı yeni oluşumlar içine girebilirsiniz. Aile bireyleri ve özellikle kardeşler ekseninde yaşanacak bazı tartışmalarda, çekimser kalmalı, kendi düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içinde bulunmamalısınız. Eğitim konularında bazı olumsuzluklar ve olumsuz haberler alabilirsiniz.

Aslında haftanın enerjileri sizin lehinize görünüyor. Bazı konularda daha dikkatli ve az konuşur bir tutum içinde olursanız, herhangi bir sorun görünmüyor. Hafta sonuna doğru finansal bazı konulara odaklanabilir, ödeme veya kredi konularında sizi zorlayan durumlar içine bu dönemde girebilirsiniz. Aile bireyleri ile ilgili haberler alabilir, ortak bazı konularda fikir alış verişi yapabilirsiniz.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğalar, bu hafta sinirlerine hakim olmalılar. Bazı tatsız durumlar içine girmekten veya size olumsuz enerji veren insanlardan uzak kalmalısınız. Mars sizin on birinci evinizde. Bu durum sizin gelir dengeniz ve gelecekle ilgili planlarınız konusunda azimli adımlar atacağınızı gösteriyor.

Bu hafta sağlıkla ilgili konularla ilgili dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Hafta ortasında bazı karışık haberler alabilir, bu haberler üzerine iletişim trafiği içine girebilirsiniz. Daha çok özel hayatınızla ilgili atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Yeni ay sizin maddi anlamda bazı fırsatları karşınıza çıkarabilir. Bu durum uzun zamandır beklediğiniz bir finansal destek olabilir yada kaybettiğiniz bir kazancınız tekrar karşınıza çıkabilir. Bu hafta genel anlamda parasal konulara odaklı olduğunuzu söyleyebiliriz. Haftasonuna doğru ikili ilişkiler ile ilgili bazı konularda problemler ortaya çıkabilir. Hayatınızda olan kişi ile ayrıştığınız noktaları konuşmalı ve ciddi bir karar vermelisiniz.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

Haftanın yıldızı en parlak burcu sizsiniz sevgili ikizler… Yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Önemli ve özel bir döneme adım atıyorsunuz. İkizler için önemli adımlar atabilecekleri ve hayatları konusunda ciddi planlarını devreye sokacakları bir dönem gibi görünüyor.

Satürn ve Mars’ın sizi teşvik etmesi ile kariyer anlamında size yeni kapıların açıldığını belirtmemiz gerek. Özellikle iletişimsel anlamda ciddi şans sizi bekliyor. Harekete geçmeniz gereken ve amacınıza doğru ilerlemeniz gereken bir dönemdesiniz ve çabaladığınız her ne varsa asla eli boş dönmeyeceksiniz.

Bu yeni ay sizin kendinize olan güveninizi tazeleyecek. Güneşin de Çarşamba gününden itibaren sizin burcunuza geçiş yapacağını hesaba katarsak, haziran sonuna kadar şans sizden yana olacak. Hafta sonu inanılmaz güzel enerjiler var. Ne yaparsanız, nasıl yaparsanız yüksek enerjiler sizin etrafınızda.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeçler, bu hafta ani haberler alabilir ve ani kararlar verebilir. Aslında birazda kadersel oluşacak durum veya olayların içinde bulabilirler kendilerini. Kariyer ve iş yaşamları bakımından veya çalıştıkları ortamla ilgili bazı sıkıntılar, problemler baş gösterebilir.

Bu durumda sevgili yengeçlerin yapmaları gereken şey, sakin kalmak ve gereksiz polemiklerden uzak durmak olacaktır. Yeni ay, psikolojik ve ruhsal anlamda size yenilik kazandırabilir. Daha çok manevi konular içine yönelip, şöyle bir hayattan el çekme durumları içine girebilirsiniz. Hafif melankolik bir hafta sonu olabilir sizin için.

Aile bireyleri ile yapılacak bazı konuşmalar ve yeni birtakım oluşumlar neticesinde sizi karar verme zorluğu bekliyor. En ince ayrıntısına kadar didikleyen bir yapınızı olduğunu dikkate alırsak, harekete geçmek için beklemeniz yapılacak en iyi iş gibi duruyor. Yeni ayın enerjileri size net adımlar atmanız konusunda desteklemiyor maalesef.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan Burçları için son derece pozitif ve olumlu enerjilerin tavan yaptığı bir hafta başlıyor. Seyahat veya yola gitme konularında düşünceler içine girebilirsiniz. Bir anda ortaya çıkan bazı durumlar nedeniyle, yola çıkabilirsiniz. Parasal konularda yenilikler ve planlar düşünüyorsanız, bu hafta bunlar için çok olumlu değil.

Yeni ay ile birlikte şans noktanız son derece güzel bir konuma geçiyor. Mutluluk ve huzur anlamında, ciddi ve mantıklı kararlar sizi bekliyor. Bereket ve şans açısından yeni ay size inanılmaz güzel müjdeler getirecek. Sosyal çevrenizin hareketli olacağı bir hafta ve aynı zamanda yeni bazı oluşumlar içine girmeniz olası görünüyor.

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili güzel başlangıçlar veya gelecekle ilgili yeni adımlar atmanız söz konusu. Yeni ay sizin için yeni etkiler veriyor. Tamamen yeni oluşumlar içine girebilirsiniz. Maddi anlamda temkinli olmanızı öneriyoruz, özellikle borç verme konusunda meyilli olan Aslanlarımızın bu konuyu tekrar gözden geçirmelerinde fayda var.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Başaklar haftaya(18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) parasal konuların temposu ile başlıyor. Özellikle kredi ve bankalar konularında, ödemeler ile ilgili bazı aksaklıklar veya sıkıntılar kendini gösterebilir. Haftanın ilk üç günü maddi anlamda riskli olan günler. Yeni bir kredi veya alacak verecek gibi konular içine girmemeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Ortaklar veya eşler ile ilgili problemler gündeme gelebilir. Bunlarla ilgili sizin sorumluluk almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Yeni ay ile birlikte, geleceğiniz ile ilgili yaptığınız planlar veya istekler açısından son derece güzel haberler kapınızı çalıyor. Farklı bir iş veya kariyer planları içine girebilirsiniz, ancak bunu yaparken etrafınızda bulunan kimselerin tecrübelerine güvenmeniz konusunda sizi uyarıyor yıldızlar. Evlilik veya ortaklık konusunda ciddi düşünceler içine girebilirsiniz, ancak Venüsün Retro halinde olması nedeniyle en azından ciddi bir adım için temmuz ayını beklemeniz lehinize olacak.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Teraziler, özel hayatları ve ikili ilişkiler ile ilgili bazı konuları öne çıkaran bir haftaya adım atıyorlar. Bu konularla ilgili yerinde adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz. Elbette evlilik gibi ciddi bir düşünce içine girmek için Retro bitimini beklemenizi tavsiye ediyoruz, ancak uzun süren bir ilişki içindeyseniz artık karşı tarafın ne dediğine, ne istediğine kulak vermeniz gerekiyor.

Bazı laf dalaşlarından, tartışmalardan ve yanlış anlaşılmalardan oluşan problemler kendini gösterebilir. Burada sizin yapmanız gereken, karşı tarafın ne demek istediğini ve ne beklediğini düşünmek ve sakin kalmak. Eğer bu şekilde davranırsanız, incitmez ve incinmezsiniz sevgili teraziler.

Eğitim ve öğrenim konularında yeni detaylar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bu haftanın bir diğer etkisi ise, kariyer konularında karşınıza çıkıyor. Bu eğitim de olabilir, iş yaşamı da olabilir. Ancak değişmesi gereken durumlar var ve yeni ay ile birlikte bu durum kendisine ciddi anlamda gösterecek. Sağlıksal anlamda bazı rahatsızlıklarınız varsa, ya da sağlığınıza dikkat etmiyorsanız, yıldızlar sizi ısrarla dikkatli olmaya çağırıyor.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrepler için yoğun bir hafta onları bekliyor. Hafta başından itibaren sürekli bir harekete geçme, çalışma, yaptığınız planları gerçekleştirme eğilimi içinde olabilirsiniz. Özellikle parasal konularda açığa çıkan bazı enerjiler var.

Yeni ay ile birlikte maddi anlamda özellikle, karşınıza çıkabilecek yeni birkaç problemle boğuşabilirsiniz. Borçlar ve ödemeler ekseninde varsa probleminiz bunun çözümünü yeni aya bırakmamanız gerekiyor. Yeni ay sonrasında bu gibi durumların katlanarak karşınıza çıkması olasılık dahilinde. Varsa iş ortaklığınız veya eşiniz ile ilgili bir ortaklığınız varsa, bununla ilgili hafta içi sert bazı enerjiler karşınıza çıkabilir.

Evinizle ilgili planladığınız bir takım yenilikleri gerçekleştirme çabası içine girebilirsiniz. Yeni bir eşya alabilir, tadilat yapabilir, dekorasyon anlamında bir değişikliğe gidebilirsiniz. Evinizle ilgili yapılacak bir takım değişiklikler sizin ruhunuza da iyi gelecek görünüyor. İlişkinizde yaşanılan bazı sıkıntıları büyütmemenizde fayda var. Bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle sevdiklerinizin kalbini kırmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay Burçları, bu hafta yine şanslı olan burçlarımızdan. Gayet güzel ve pozitif enerjilerin hakim olduğu bir hafta sizi bekliyor. Özellikle ev, aile, ebeveynler ve çocuklar ile ilgili konularda güzel enerjiler var bu hafta.

Aşk hayatınıza, özel ve ikili ilişkilerinize karşı daha ılımlı yaklaşımlar yapabilir, yeni bir insana karşı yüksek duygular içine girebilirsiniz. Venüsün Retro yaptığını hatırlatıyoruz. Ancak, yeni ay ile birlikte, sizin ikili ilişkileriniz açısından yeni bir şansı zorlayacağınız görünüyor. Burada yeni ay sizi destekliyor.

Bu durum her ne kadar Retro zamanına gelmiş olsa da, yeni ayın yüksek enerjisi ile belki de hayatınızı paylaşacağınız kişiyle tanışabilir, varsa böyle bir kişi ciddi bir adım atabilirsiniz. Ancak burada sizi duygularınızı çok fazla göstermemeniz açısından uyarmalıyız.

Ebeveynler ve aile bireyleri ile alacağınız kararları uygulamadan önce, iyice düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz. Sağlık açısından baktığımızda, varsa bir sağlık probleminiz hafife almamanız gerekiyor. Özellikle geçmişten gelen bir kronik rahatsızlığınız varsa veya tekrar nükseden bir rahatsızlık gün yüzüne çıktıysa, bunu dikkate almalısınız sevgili yay burçları…

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlak Burçları, bu hafta başından itibaren hareketli ve stresli günler içinde olacaklar. Özellikle eş, ev, aile, ebeveynler, çocuklar ile ilgili yapılması gereken işler, atılması gereken adımlar, konuşulması gereken konular gündeminizde olacak. Bu hafta sizin agresif ve sinirli davranmamanız gereken bir süreç. Ağzınızdan çıkan kelimelerin dönüşü olmayabilir, bu nedenle tartışma ortamlarından uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Yeni ay ile birlikte iş ve çalışma yaşamınız konusunda yeni kararlar almanız gereken bir dönem sizin için başlıyor. Daha çok çalışma, farklı iş alanları yada yeni bir çalışma düzeni içine girebilirsiniz. Ancak burada sizi sağlık konularında uyarmamız yerinde olacak. Varsa sağlık anlamında bir probleminiz, bunun üzerine gitmeli, sağlığınıza değer vermelisiniz diyor yıldızlar.

Aile bireyleri ile ilgili bağlantılarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Şans açısından bakıldığında bu şansın sizi özel hayat ve ikili ilişkilerinizde yakalayacağı görünüyor. Ancak Venüsün Retro yapması nedeniyle, hüsranla sonuçlanacak bir ilişki deneyimi yaşamanız olasılık dahilinde.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Kovalar bu hafta(18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) uzun süredir bekledikleri bir haberi alabilir, planlarını kurdukları veya adımlarını attıkları işler ile ilgili olumlu geri dönüşler alabilirler bu hafta. Kardeşler veya yakın çevrenizde bulunan kişiler ile ilgili haberler almanız ve harekete geçmeniz olasılık dahilinde. Bu haberlerin sizi endişelendirmesine ve sağlığınızı bozmasına izin vermemelisiniz.

Sürekli iletişim halinde olacağınız bir hafta olacak. Özel hayatınız ile ilgili olumlu ve güzel gelişmeler sizi bekliyor. Varsa hayatınızda böyle bir kişi, birlikte bir takım planlamalar yapabilirsiniz. Yeni ayın sizin aşk ve özel hayatınızı olumlu yönde etkilediğini belirtmekte fayda var.

Ani ve hızlı kararlar verebilir, kararlarınızı sorgulamadan ve düşünmeden gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklar ve ebeveynler ile ilgili bir takım problemler kendini gösterebilir. Hafta sonunun enerjileri sizin için son derece güzel. Sakin ve huzurlu olabileceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Eşiniz, sevgiliniz veya yakın birkaç dostunuz ile yapacağınız bir takım görüşmeler, aktiviteler sizin ruh halinizi yükseltecek.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Balıklar, maddi ve parasal anlamda beklediğiniz bazı haberler ile hafta merhaba diyorsunuz. Gelir ve gider arasındaki dengeye dikkat ettiğiniz takdirde, sizi zorlayacak durumlar görünmüyor. Eviniz ve aileniz, ebeveynleriniz ile yaşadığınız bir takım olumsuzluklara karşı temkinli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Varsa, kırgınlıklar veya küslükler; bunları ortadan kaldırmanın ve gönül almanın gerekliliğinin önemini far etmeniz gerekiyor sevgili balıklar. Yeni ay sizin özellikle ev ve aile konularınızı tetikliyor. Taşınma, başka bir ortama geçiş yapma gibi durumları gündeminize alabilirsiniz. Ya da bulunduğunuz ortamı değiştirme, tadilat veya tamirat, dekorasyon değişikliği gibi konuları gündeminize alabilirsiniz.

Alım satım veya yeni bir ortaklık, hatta evlilik konuları hakkında ciddi bir adım atmanın eşiğindeyseniz, venüsün Retro yaptığını size hatırlatmakta fayda var. Bu gibi durumların devamlılığının olmayacağının altını çizelim. Duygularınızın ve hayal gücünüzün tavan yaptığı bu dönemde sizin meditasyon, dua etmek, nefes egzersizleri gibi konulara yönelmenizin, ruhunuzu şifalandıracağını belirtelim.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mayıs Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir