Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

                                     12-18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

12 – 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

12 – 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

12 - 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları
12 – 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Maneviyatınızın yüksek olduğu bir hafta sizleri bekliyor sevgili koçlar.

Yeni haftaya finansal açıdan bazı görüşmelerle başlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken durum ise iş alanındaki ilişkileriniz samimiyet ötesine taşınabilir. Güneş ve Mars zıtlığı nedeniyle ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde veya ortaklığınızda gerginlikler yaşanabilir. Bu dönemde empati yapmak güzel bir çözüm olabilir. Kendinizi ruhsal anlamda iyi ve sosyal hissedeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Diğer yandan da özel hayatınızdaki kişiye zaman ayırıp maddi ve manevi olarak destek olmanız gerekebilir. Bu hafta sizden yardım isteyen kişi veya kişilere elinizden geldiğince destek olacaksınız. Hafta sonu partnerinizin veya iş ortağınızın yaratacağı bir hayal kırıklığı canınızı sıkabilir.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızda; yenilenme enerjisini oldukça baskın hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Geçmişte yaşadığınız maddi açıdan bir zorluk varsa bununla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sayede ödenmesi gereken borcunuzu ödeyerek ferah günlere adım atabilirsiniz. Haftaya ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında keyif verici görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Güneş ve Mars karşıtlığı nedeniyle iş hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu hafta egonuzu bir kenara bırakmalısınız. İş arayan veya mevcut işini değiştirmek isteyen Boğa burçları için yeni imzalar ve yeni projeler gündemde olabilir. Bu dönemde aşk hayatınızla da ilgili radikal kararlardan uzak durmanızı, yeni başlangıçlar veya mevcut olan ilişkinizi bitirme yönünde adımlar atmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü büyük bir hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Aşk hayatınızda özgüveninizin yüksek olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Yaşamsal canlılığınız artarken, yeni seyahatler ve yeni keyif alanları yaratmak gündeminizde olabilir. Özel hayatında biri olmayan İkizler burçları yeni biri ile tanırken, mevcut ilişkisi olan İkizler burçları ise sevdikleri kişi ile beraber yeni düşüncelerini ve dileklerini hayata geçirebilirler. Hayatınız hakkında ani bir şekilde verilmiş olan karar her zaman doğru olmayabilir. Bu yüzden biraz daha düşünerek hareket etmek en iyisi olacaktır. Finansal konularla ilgili haftaya hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Bu hafta uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir hedefe ulaşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Kendinizi mücadele içerisinde bulacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Bu hafta kendinizi yoğun bir koşturmaca içerisinde bulacağınız bir hafta olacak. Zaman zaman yaşayacağınız gecikmeler ve aksaklıklar nedeniyle gerilebilirsiniz. Yeniayın gerçeklemesiyle beraber ev ile aile yaşamınız gündeminizde olacak. Yaşadığınız alanda değişime gidebilir, yeni gayrimenkul yatırımları ile ilgilenebilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında ise enerjilerdeki belirsizlik nedeniyle konsantrasyon eksiliği yaşayabilir veya yakın çevrenizle olan diyaloglarınızda kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Bu süreçte önemli kararlardan ve radikal değişimlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Güç savaşlarında ısrarcı davranmanız, yaptığınız maddi manevi fedakarlıklarda tatsızlık verebilir.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Stresi bol, adrenalini yüksek bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Yeniay ile birlikte yeni bir oluşumların ve yeni fırsatların olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Zihin dünyanızın yoğun olacağı bu dönemde, aileniz ile ilgili düşünceler ve araştırma yapacağınız konular gündeminizi meşgul edebilir. Bu hafta yanıltıcı enerjiler parasal alanınızı etkileyebilir. Parasal konularda iyimser olup fazla harcama yapmanız ve gelir gider dengenizi kuramamanız söz konusu olabilir. Yanlış yatırımlardan da korunmak adına maddi konularda disiplinli olmanızda ve detayları iyi incelemeden adım atmamanızda fayda var. Kariyerinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayabilir ve maddi açıdan da rahatlama yaşayabilirsiniz. Bu hafta yarım bıraktığınız işleri toparlamak için farklı uğraşlar gösterebilirsiniz.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Öfkenizi ve sinirinizi bastırmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor sevgili başaklar.

Aile içerisindekilerin veya arkadaş çevrenizdekilerin sizin düşüncelerinizi benimsenmesi oldukça önemli olacak ve benimsemediği noktalarda hırçınlaşma gibi bir eylemde bulunabilirsiniz. Bu nedenle rahatlamanız için yeni bir aktivite bulabilirsiniz ya da zevk aldığınız şeyler yapmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta yeniay ile beraber gelirinizde artış yaşamanız, yeni yatırım kararları almanız veya ortak olmak üzere birileriyle el sıkışmanız oldukça mümkün olabilir. İlişkilerinizin testten geçeceği bu dönemde, güvendiğiniz biri sizi kandırabilirken, şüphe ile yaklaştığınız biri ise size yanıldığınızı ve hakkını yediğinizi gösterebilir. İlişkinizin zarar görmemesi açısından bu dönemde biraz mesafeli olmanızda fayda var.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Dürüst olmanız gereken bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Haftaya gelirler, finansal anlaşmalar, yaptığınız işten kazanımlarınız gibi konularda sizi mutlu edecek görüşmelerle başlıyorsunuz. Bu hafta yeniay ile beraber aile ve iş konularında uzun soluklu planlar yapmaya başlayıp kendinizi bir anda yoğun bir mücadele içerisinde bulabilirsiniz. Bu dönemde dış görüşünüzde değişikliğe gidebilir ve dikkat çekici hale gelebilirsiniz. Dürüst olmanız gereken bir haftaya adım atıyorsunuz karşınızdaki insanın kalbini kırmamak için yalan söylemeniz ileride size daha çok zarar verebilir. Bu hafta yeniayın açacağı yeni kapılar ile ilgili atacağınız adımları gökyüzündeki yanılma etkisi nedeniyle önümüzdeki haftaya bırakmanızda fayda var..

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Yeni seçimlerin ve yeni adımların olduğu bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Bu hafta yeniay ile beraber ilişkilerinizi ve yeni başlangıçlarınızı gizlilik içerisinde yaşamak isteyebilir, yakın çevrenizle paylaşmak yerine ketum davranıp kendinize saklayabilirsiniz. Yeniayın gizlilik ve sır alanınıza dikkat çekmesi nedeniyle her zamankinden daha fazla gizemli davranacaksınız. Önümüzdeki bir hafta boyunca özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde görünüm, tarz ve imaj konusunda gizli düşmanlarınızla geçmişe dönük konularda kafa yorabilirsiniz. Patronunuz veya üst düzey yöneticinizin manipülasyonları ile karşılaşabilir veya perde arkasından birtakım entrikalar peşinde olduğunu hissedebilirsiniz ve bu canınızı çok sıkabilir.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

: Maddi kazancınızda olumlu yükselişler elde edeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Bu hafta ortak paylaşımlı gelirlerinizde yaşadığınız tüm sorunlar halloluyor. Yeni iş atılımınız için araştırmaya başlayabilirsiniz. Yeni hedeflerinizi gerçekleştirmek için hafta yarısını beklemeniz doğru olacaktır. Bu hafta yeniay ile beraber gelecek hayatınızla ilgili yeni planlar ve hedefler belirlerken, yolunuza kimlerle devam etmek istediğinize de karar vereceksiniz. Kararlarınız neticesinde size iyi gelmeyen kişileri hayatınızdan çıkartıp, size iyi gelen yeni kişileri hayatınıza katacaksınız. Kariyer hayatınızda ise yeni fırsatlar ve yeni adımlar gündeminizde olacak. Ailenize vakit ayıramamanızdan dolayı sitemkar cümleler duyabilirsiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Tatil veya dinlenmek isteyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Bu hafta çalışma hayatınızın zorlukları ile tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle yoğun çalışma temposu sizi yormuş durumda. Biraz daha tatil yapmak ve dinlenmek isteyeceksiniz. Üstleriniz varsa onlarla konuşabilir ve bu tatili hak ettiğinizi onlara kanıtlamaya çalışabilirsiniz. Yeniay ile beraber hayatınızın yönünü belirleyecek, gündelik yaşamınızda başarıyı net olarak hissedecek ve kendinize olan güveninizi arttıracaksınız. Bu hafta insanların sizi yanlış yönlendirmelerine ve kendilerini olduklarından farklı yansıtmalarına maruz kalabilir, kandırıldığınızı hissedebilirsiniz. Hislerinizde gerçeklik payı olabileceği gibi zaman zaman yanılma payınızın da olabileceğini aklınızda tutmanızda fayda var.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Yalnız kalmak isteyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

Bu hafta çevrenizdeki insanlardan biraz uzaklaşmak isteyecek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Siz her ne kadar kalabalıktan hoşlansanız ve vakit geçirmeyi sevseniz de bu hafta kafanızı dinlemek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Önümüzdeki bir hafta boyunca önce kariyeriniz ve yapacağınız iş görüşmeleri veya aşk ilişkileri ile geçmişe dönük yaşananlarla meşgul olacağınızı gösteriyor. Haftanın ilk yarısı yeni fırsatlar ve başarılar için desteklendiğiniz bir dönem olacak. Haftanın ikinci yarısında ise parasal konularda fazlasıyla iyimser olup harcamalarınızda artış yaşayabilirsiniz.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

12 Ekim – 18 Ekim 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Para ilgili konularda dikkatli olmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor sevgili balıklar.

Yeniay ile beraber eşiniz veya aileniz vasıtasıyla size gelecek olan parasal yeni oluşumlar ve yeni anlaşmalar gündeminizde olacak. Bu hafta gerginlikten uzak durmak için ve fiziksel sağlığınıza da dikkat etmek için yeni meditasyon türlerine meraklanabilir ve bunları uygulayabilirsiniz. Özel hayatınız ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz bu dönemde yanlış anlaşılmalara ve güvensizliklere oldukça müsait görünüyor. İyi gözlem yapmadan fazlasıyla güvenir veya güvenmemeniz gerektiğini düşünüp yersiz yere karşınızdakini suçlarsanız, sonrasında pişman olabilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


12 – 18 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 05 - 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.