Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (4-10 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

Haftaya Retroların etkisi ile başlıyoruz. Satürn, Venüs, Jüpiter Retrosu başlıyor. Retrolar, gezegen gerilemesidir ve gezegenlerin geri gitmesini değil, ağırlaşmasını, durağanlaşmasını ifade eder. aslında tüm Retroların bize verdiği mesaj şudur:

Ya Kabul Ederek, Devam Et; ya da Red diyerek, Terk Et…

Şimdi bakalım bu Retrolar nedir, bize ne verir, ne alır, ne getirir, ne götürür…

SATÜRN RETROSU

11 Mayıs’ta bu Pazartesi günü Satürn Retrosu başlıyor ve 29 Eylül’e kadar Retro haline devam edecek. Kova burcunda başlayıp Oğlak’ta bitirecek. Satürn Retrosu bize, geçmişte yaşadığın şeylerden ders aldın mı, bu dersleri hayatına uyguladın mı, uyguladığın zaman çıkan sonuçları yaşamına nasıl yansıttın şeklinde sorularla gelir.

Bir anlamda, Satürn bu gerilemesinde bize şunu dikte eder;

“Eğer verdiğim ödevleri zamanında yetiştiremeyeceksen, sana son bir şans veriyorum. 29 Eylül’e kadar vaktin var. Kendini ve hayatını toparla, manevi olan borçlarını gör ve öde, yaşadıklarını en ince ayrıntısına kadar gözden geçir ve koşulsuzca, çıkarsızca hayatına sunulmuş hediyeleri gör, fırsatları geri tepme. Çünkü 29 Eylül’den sonra çok geç olabilir…”

Peki, dersleri almadıysak, göremediysek Satürn’ün mesajını ve bir türlü yapamadıysak ödevi ne olacak? Satürn bize bu ödevi zorla yaptıracak Değerli Ziyaretçilerim. Sınıfta kalmak yok Satürn’ün dersinde. Kadersel bazı etkilerle, bize bu borcu ödetecek, karmik veya kadersel hangi dersi almamız gerekiyorsa onu öğretecek.

Deneyimleyeceğiz bir anlamda; aslında güzel tarafından bakıldığında Şifalanacağız, ödeyeceğiz, hafifleyeceğiz…

VENÜS RETROSU

13 Mayıs Çarşamba günü tam bir Retro hareketine başlayacak olan Venüs, bu gerilemesini 25 Hazirana kadar devam ettirecek. İkizler’de başlayacak, İkizler’de devam edecek. İkizler’de bitirecek. Venüs Retrosu bize, hayatına etki edecek, özellikle kadersel anlamda ve ilişki bazında yeni kararlar alınmaması gerektiğini söyler. Yarım kalana işaret eder Venüs Retrosu.

“Yarım kalmış neyin varsa tamamla, içinde kalan ve sana ukde olan ne varsa bitir, sana şans veriyorum geçmişinle hesabını gör ve alman gereken dersi alarak yoluna devam et. Boğazında düğümlü kalan ve yaşayamadım dediğin ne varsa, önüne sunacağım. Dikkatli ol ve yaşaman gerekeni yaşa.

Tarih tekerrürden ibarettir, sana bunları yaşamına dahil etmen için değil, benim gördüğüm ancak senin göremediğini göstermek için sunuyorum. Kalbinin bir tarafının ağırlığından kurtulman için ve yoluna daha rahat devam etmen için veriyorum. Alman gereken dersleri almadığını ve sürekli geçmişte yaşadığını gördüm, sana “Neden” diye sorduğun her şeyin cevabını veriyorum.

İyi değerlendir, bir daha dönüşün olmayabilir”

Ayrıca Venüs Retro yaparken, yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınılması gerekiyor. Yeni bir alım-satım yapılmasından, yeni bir ilişkiye başlamaktan, yeni bir sözleşme ve benzeri bir konuda adım atılmasından mümkün olduğunca uzak durulması gerekiyor.

JÜPİTER RETROSU

14 Mayıs Perşembe günü Oğlak burcunda Retro hareketine başlayacak olan Jüpiter, bu hareketini 12 Eylül’e kadar devam ettirecek. Jüpiter Retrosu bize, özellikle sosyal anlamda ve sosyal hayatımızda olup bitenle ilgili bazı kısıtlamalar verebilir. Özellikle Satürn ile çakıştığını da ifade etmeliyiz burada. Satürn’ün öğretmeye çalışması ve jüpiter’in kısıtlaması bizi eğlence sektöründen ve keyif aldığımız bazı hobilerimizden uzaklaştırabilir. Jüpiter bize,

“Ben gökyüzünün en iyicil şifalanmalarından birini sunuyorum sana, ders verirken keyiflendiririm.

Gerilerken, Bazı konularda seni yavaşlatsam da, sana bunun dışında bir hayat ve yeni hedefler sunabilirim. Seni başarıya ulaştırabilecek hedeflerini değerlendir, eğitimine odaklan, yeni yerler keşfet, sana ve yaşamına değer katacak insanlarla konuş, seni hayatını zenginleştirmeni sağlayacak olan bazı dersler sunacağım sana, bunları gör ve değerlendir.

Ruhani olarak benliğine, özüne dön. Sana bu süre içinde, eve dönüş yolunun haritasını vereceğim. Yüreğinin mabedine dönmen için tüm engelleri kaldıracağım. Kalbinin sesin dinle ve özüne dön”

Jüpiter Retrosuna baktığımızda aslında, Satürn ve Venüs’ün arkasını toplayan, onların arkasından ortalığı toplayan bir Jüpiter Retrosu diyebiliriz bu geri hareketlenmeye. Diğer bir önemli konuda, Jüpiter bolluk, bereket ve genişleme gezegenidir. Retro harekete girdiği zaman, bu konularda kısıtlama yaşar.

Özellikle Satürn ile yani büyük öğretmenle aynı düzlemde bu hareketi devam ettirdiği düşünüldüğünde, genişleyemez, daralır, rahat edemez, sıkıntı verir ve bu sıkıntıyı göstermek ister. Bu bağlamda, sel, deprem, doğal afetler konusunda çok affedici bir rol oynamaz. Kendisini rahat ettirmek için, etrafını rahatsız eden bir role bürünebilir Jüpiter…

Haftanın en önemli olayları Retrolar yani gezegen gerilemelerinin bize ne anlatmak istediğini bir ölçüde ve anlaşılır şekilde ifade ettik.

Bakalım haftanın günleri bize ne mesajlar veriyor

Pazartesi günü mümkün olduğunca agresiflikten ve kalp kırmadan uzak olmamız gerekiyor. Geri dönüşü olmayan bazı lafların, gelecekte telafisi yoktur. Özellikle aile büyüklerine karşı saygımızı yitirmeyelim… Satürn retrosunun başlangıç günü olduğu için, aldığımı kararları iki kere düşünmemiz gereken bir hafta başı olacak.

Salı gününün etkileri iyicil olsa da, biraz kendimizi geri çekerek dinlenmemiz gereken bazı mesajları da beraberinde getiriyor.

Çarşamba günü beklenen gün. Venüs Retro hareketine başlıyor. Hastaneler ve sağlık sektörü, güzellik ve kadına dair bazı konularda yeni haberler alınabilir. Yeni yaptırımlar ve kararlar açıklanabilir. Bazı ilişkilerde sürpriz geri dönüşler yaşanabilir. Mars’ın bugün balık burcuna geçişi var.

Perşembe günün açılarının sert olduğunu ifade edelim. Jüpiter retroya başlıyor. Akşam saatlerinde Ay boşluğa düşecek. Retronun olduğu bir zamanda Ay boşluğa girdiğinde, çokta önemli kararlar vermenizi, çok hayati konularda anlaşmalar yapmanızı önermiyoruz.

Cumanın enerjileri güzel.

Cumartesinin enerjileri yine güzel.

Pazar günü en rahat ve şanslı gün olarak karşımıza çıkıyor.

ANNELERİMİZ…

Ve haftayı bitirip yeni bir haftaya başlarken, 10 Mayıs Pazar Anneler Gününü kutluyorum. Özellikle güzel ülkemiz için, vatanımız için evladını, eşini toprağa vermiş, kocaman yürekli kadınlarımız var bizim, kırık kalpli annelerimiz var bizim. Başta şehit anneleri olmak üzere, tüm kadınlarımızın Anneler Gününü Kutluyorum!

Doğurmuş, doğurmamış, evlat kokusu almış ya da evladı olmayanı bile bağrına basmış, anne olan, anne olamayan, vicdanı anne olan, ruhu ve özü anne olan, anneliğin rahim işi değil, yürek işi olduğunu bilen, yalnızca doğurmanın annelik olmadığını, insan yetiştirmenin en değerli eser olduğunu bilen biricik kadınlarımızın

Anneler Günü Kutlu Olsun…

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiyle kalın, evinizde kalın…


HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 11-17 MAYIS 2020

11-17 mayıs haftası haftalık burç yorumları
11-17 Mayıs Haftası Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Koç Burçlarını kariyerlerine ve iş yaşamına ilişkin planlar ve yapılması gereken konular ile ilgili dolu bir hafta bekliyor. Özellikle çalışıyorsanız ve iletişiminiz kısıtlıysa bu hafta iletişim konularında belli atılımlar yapacaksınız. Sürekli bir konuşma ve görüşme hali sizi bekliyor.

Satürn retrosu sizin sosyalleşmenizi biraz kısıtlayacak gibi görünüyor. Birileri ile fikir ayrılıklarına düşebilir ve gerilebilirsiniz. Bu agresiflikleri sevdiklerinize yansıtmamaya çalışın.

Hepimizin kırılgan olduğu bir dönemde bu gibi hareketlerin telafisi mümkün olmayabilir. Maddi anlamda geleceğe yönelik sağlam adımlar peşinde koşuyorsunuz. Marsın sizi biraz engellediğini söyleyebiliriz bu durumda. Çünkü sizin 12. Evinize denk geliyor ve bir şekilde elinizi kolunuzu bağlayıp, dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru özellikle bu etkiler artabilir. İsteksizlik, hiçbir şey yapmayı istememe gibi durumlar oluşabilir. Özellikle kronik hastalığı olan koçların bu konuda artık bir şeyler yapma zamanı geldi diyor yıldızlar.

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Boğalar, bu hafta(11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) çabaladığı bazı konularda haberler alacak. Eğitim ve yurtdışı ile ilgili atılan adımların olumsuz dönüşleri olabilir.

Bu sizi çok üzmesin, direncinizi kırmasın. Hem Jüpiter, hem Satürn zaten bu konularda yapılması gereken her şeyi önümüzde ki dönemde ortaya çıkaracak. Kadersel anlamda eğitim veya yurtdışı gibi bir konu görünüyorsa geleceğinizde bu durumun gerçekleşmesi kaçınılmaz olacak.

Satürn retrosu 10. Evinizde ve kariyer anlamında isteklerinizi sınırlandırabilir. Toparlanmanız ve tamamlamanız gereken konular ve sert kararlar almalarını sağlayacak yaptırımlar uygulatabilir size. Geçmişte özellikle birinci derece yakınlarınıza verdiğiniz tüm birikimlerinizi düşünmenin zamanı geldi diyor yıldızlar.

Daima yanında olmayı ve koşulsuz sevmeyi sürekli vermek olarak algıladığınız için, şu an kesenizin boş olma ihtimali yüksek, hatta dar günleriniz için yaptığınız yatırımların suya gittiğini düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu noktada durup düşünme ve toparlanma zamanı sevgili Boğalar… Bakın bakalım, siz aynı fedakarlığı görebilecek misiniz?

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler burcuna baktığımızda, Merkür ve Mars’ın etkisini üstlerinde hissedecekleri bir hafta görüyoruz. Kendilerini çok daha iyi ifade edecek, mantıklı ve hızlı kararlar alacak, verimli olacakları, yıldızlarının bayağı yükselecekleri bir döneme geçiş yaptıklarını görüyoruz. Akılcı ve doğru kararlar alacaksınız, şu an bulunduğunuz yeri irdeleyerek, nasıl ve daha iyi nasıl yapabilirim diyeceksiniz.

Pazartesi günü ödemeler ve kredi-borçlar konusunda koşturmaca gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. Arkanızdan dönen dolaplar, özellikle maddi anlamda bazı hırsızlık olayları ile karşılaşabilirsiniz. Görmediğiniz ve görmek istemediğiniz bu maddi kayıpları bir şekilde görmenizi sağlayacak bir döneme giriyorsunuz sevgili ikizler.

Venüsün Retro hareketine başlaması ile siz belki bir eskiye özlem, yarım kalmış bir ilişkiye yeniden başlama gibi eğilimler içine girebilirsiniz. Venüs retrosunun size verdiği mesajı dikkate almanızı öneririz. Burada neden gibi sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Hafta sonu etkileri sizin için güzel, ancak bazı sağlık problemleri konusunda sizi uyarıyor gökyüzü…

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Bu haftaya bazı sert etkilerin enerjisi ile başlamanız olası sevgili Yengeçler. Retro hareketleri size neyi, nasıl ve neden yaşadığınızı gösterecek. Sürekli ben merkezci tutumunuzdan vazgeçip, aşağılara doğru baktığınızda cevapları bulabileceksiniz.

Geçmişte yaşanılan olumsuzlukların nedeni olarak etrafınızı suçlayıcı davranışlardan kaçınmanız gerekiyor.

Yanınızda olan kimseler ile ilgili net bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. Bu hafta özellikle Mars’tan alacağınız etki ile kendi bildiğinizi okuma ve kendi doğrularınız için savaşma, tartışma gibi tutumlar içine girebilirsiniz. Ancak bunları yaparken, kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz sevgili yengeçler.

Etrafınızda bulunan kimselerin sevgileri eksilebilir, insanları tebaanız olarak görmeye devam ettiğiniz sürece, eksilebilirsiniz bizden söylemesi… Merkür sizi bu hafta zorlayabilir, kontrolsüz bazı hareketlerden sakınmalısınız.

Davranışlarınızı düşünerek gerçekleştirdiğiniz takdirde zarar almadan kurtulabilirsiniz. Yalnızlığı çok sevmeyen bir yapınız var, yalnız kalmamanız için insanları dinlemelisiniz.

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Aslanlarımız için zor bir hafta(11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) olacak diyor yıldızlar. Özellikle satürn’ün onların 7. Evinde olduğunu varsayarsak, ortaklık ve ilişkide bulunduğu kimseler ile zorlu bir sınav onları bekliyor.

Pazartesiden itibaren kendini hissettirecek bir zorluğunu içine girebilirler. Jüpiterin retrosu ise onların bazı şeyleri düşünmeleri gerektiğini gösterecek.

Kendi değerlerini anlayabilecekleri, kendi potansiyellerinin farkında olabilecekleri gerçekleri önlerine sunacak bir zaman dilimi onları bekliyor. Bazı ödemeler ve borçlar hafta içinde gündeminizi meşgul edebilir, işin içinden çıkamaz durumlara geldiğinizi düşündürebilir size.

Yıldızlar artık size daha akılcı adımlar atmanızı ve bu adımları atmadan önce iyice gözlem yapmanız gerektiğini söylüyor.

Çok yara aldınız, çok kırıldınız ancak, neden bunları yaşadınız gibi bir soru size sunulacak ve aslında cevabı sorunun içinde olacak. Kendi isteklerinizin çok daha önemli olduğunu görebileceğiniz, farkındalığını hakkında boyut atlayacağınız bir dönem sizin için. Eğitim veya akademik alanlarda atılım yapmanız için veya karar vermeniz için doğru bir zamanda değilsiniz.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu iş ile ilgili bazı planlar konusunda adapte olma gibi durumlarla karşı karşıya olacaklar. Retrolar onlar için değişime direnme değil, ayak uydurmanın daha pozitif sonuçlar doğurduğunu gösterecek. Özellikle ikili ilişkiler veya ortaklıklar açısından ileriye yönelik hedeflerini belirleme konusunda dersler verecek.

Bu hafta ilişkilerinde yaşanan sorunlar ile yüzleşebilir, hangi noktada durmaları gerektiğinin kararını verebilirler. Yüzleşme ve farkında olma konuları ile ilgili bazı kadersel döngüler içine girebilirler. Aile ve ebeveynler konusunda yeni bazı haberler ve gelişmeler almaları olası görünüyor.

Bazı konularda zorlayıcı ve kısıtlayıcı davranmanız sizi yalnızlaştırabilir. Özellikle düşüncelerinizi desteklemeyen aile üyeleri ile çatışmalar içine girebilirsiniz.

Şehir dışı bir yolculuk yapma planları, bayram veya bayram sonrası şeklinde olan bu seyahat düşünceleri hakkında ikilemler yaşayabilirler. Hafta sonu güzel enerjiler var, sizi biraz daha yükseğe çıkarabilir.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burçlarınız bu hafta ilişkileri ve özellikle aşk hayatları hakkında sınavlar vermeleri gereken dönem. Bu ortaklıktan veya ilişkiden ne aldıkları, nasıl bir yaşam dersi onları bekliyor, bundan sonra nasıl bir adım atacakları, eğer ciddi bir birliktelikleri varsa bunu resmileştirmek için ne zaman adım atmaları gerektiğini bol bol düşünüp karar verecekleri bir dönem başlıyor.

Ve, uzun zamandır aslında bu konular üzerinde kafa yordukları için, Retroların ters enerjisi onları çok etkilemeyecek görünüyor.

Sene başından itibaren yapmayı düşündükleri geleceğe yönelik planlarını uygulamaya koyabilecekler. İş yaşamında olan değişiklik yada iş kolu ile ilgili yapılan değişikliğin kendilerine iyi geldiğini düşünebilirler, ve sonrası için aynı düzlemde kararlar alabilirler.

Jüpiter retrosu sizin aile ve ebeveynler ile ilgili bazı şeylerin, görmediğiniz bazı konuların net bir şekilde önünüze serileceğini ve net kararlar almanız gerektiğini belirtiyor. Retro dönemi sizin için yeni bir yaşam döngüsü içine gireceğiniz bir zaman dilimine kapı açıyor. Hafta için kredi ve borçlar konusunda yeni bazı atılımlar içinde görüyoruz sizi.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Akrepleri Satürn’ün yönlendirmesi ile yeni kararlar verme eşiğinde görüyoruz. Ancak bu konuda yapacakları planları henüz kafalarında şekillendiremediklerini görüyoruz. Akrepler net kararlar verip, arkasında duran kişiliklerdir. Canları yansa da geri dönmez bir kişilikleri vardır. Bu nedenle beklemede kalmayı tercih edebilirler bu dönem.

Her ne kadar bu hafta(11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) Satürn onları zorlasa da, biraz daha düşünmek için zaman yaratıyorlar kendilerine.

Ancak Pazartesi günüden itibaren kafalarında değişimle ilgili bazı konuların ışığını açıyorlar ve yakın çevrelerinde kim varsa, eş veya çocuklar, anne-baba gibi ana figürler ile bu planlarını paylaşacaklar. Aslında onların atılım yapmaları gereken bir hafta.

Jüpiter sizin için bazı kapıları açacak ve karar verme mekanizmanızı çalıştıracak görünüyor sevgili Akrep burçları. Siz isteseniz de, istemeseniz de kader bir şekilde sizi yola koyacak görünüyor. Geçmişte yaşanan bir aşkın alev alması söz konusu olabilir. Bazı gerçekler ile yüzleşebilir ve takıldığınız bazı konuların aydınlanması sürecini yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Yaylar, Satürn’ün etkilerini 3. Evde görecekler. Şu ana kadar yaşadıkları ve bir türlü çözemedikleri sorunlarını görmelerini sağlayacak. Aslında uzun zamandır bu sorunları görüyor ve onların neden oluştuğunu anlayamıyordunuz.

Bu durum sizin görmezden geldiğiniz bazı konuların yeniden gün ışığına çıkmasını sağlayacak. Bir anlamda Satürn size sorunun kökenini verecek.

Venüs ile birlikte geçmişten şifalanma, geçmişten ders alma ve geçmişin izlerinden kurtulma gibi temalar önünüze çıkıyor sevgili Yay burçları. Baktığınız konumu değiştirme çabası içinde olacak, bir şekilde hayat planlarınızı değiştiren bazı olayların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Gergin etkileri içinde bulunduran bir hafta sizin için. Etrafınıza ve özellikle aile büyüklerine karşı dikkatli ve temkinli konuşmalar içinde olmanızda fayda var.

Eğitim ve kariyer konularında ise, bakış açınızı değiştirip, olmayan bazı konuların üzerine gitmemelisiniz. Agresif enerjiler bu aralar üzerinizde fazlasıyla rol oynuyor ve bardağı dolduracak o son damlanın sizi öfke patlamaları içine sürüklemesine izin vermeyin.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Burçlarınıbu hafta yine çalışırken görüyoruz. Ve bu durum onların yeni kaynaklar yaratma çabaları içine alıyor. Satürn ve Jüpiter’in Retro hareketi onların ilerlemesini bir nebze olsun yavaşlatacak.

Marsın onların 3. Evinde olması çok hızlı kararlar vermelerine ve bu kararları verirken kavgacı bir tutum içinde olmalarına neden oluyor. Kendilerini ifade ederken, net olmalarına ve eğriyi doğruyu hesaba katmalarına gerek var.

Sürekli savaşarak ve kendinizi haklı çıkarmaya çalışarak çözüme ulaşamazsınız. Venüsü’n gerilemesi ile kadınlar ile ilgili olan bazı konularda dikkatli olmanızı gerektiriyor. Özellikle Retro hareketlerinde kesin kararlar vermekten kaçınmanız gereken bir dönemdesiniz.

Hareketli bir hafta sizin için. İletişim ve sürekli görüşmeler ile dolu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Temmuz ayına kadar bu durum devam edecek. Satürn size harcamalarınız ve maddi anlamda bazı dersler verebilir. Müsrif bazı harcamalarınızın sizi aşağı çekmesine izin vermemelisiniz. Hafta sonunda güzel bazı gelişmeler ve hatta bazı sürpriz haberler sizi bekliyor. Şanslısınız…

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kovalar, bu haftadan itibaren özellikle Satürn etkisi ile, bazı konularda aşağı çekilmeler, enerji düşmeleri gibi durumlar ile karşılaşabilirler. Geçtiğimiz dönemde özellikle yaşamları hakkında düşünmeye oldukça vakitleri oldu, ancak yıldızlar onların alacakları kararları yalnız almamalarını söylüyor. Ailenizi ilgilendiren ve alacağınız kararların bir ucunun da onları ilgilendirdiğini düşünerek hareket etmeniz gerektiğini belirtmemizde fayda var.

Para ve madddiyat konularında sizi oldukça düşünceli görüyoruz bu hafta. Böyle olmanız sizin açınızdan oldukça uygun bir durum çünkü ciddi planlamalar içindesiniz ve bu durum sizin para alanınızda yaşanıyor. Uzun zamandır vakit ayırmadığınız bir aileniz ve özellikle çocuklarınız varsa, onların gönlünü almanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Hafta sonu bu planlarınızı gerçekleştirmeniz için güzel fırsatlar sunuyor size. Venüs gerilemesi, sizin geçmişinizle ilgili konuları gün yüzüne çıkarıyor. Belki de güzel bir sürpriz sunabilir size… eğitim ve kariyer konularında etraflarını değil, kendi düşüncelerini dinlemeleri gerekiyor.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Balıklar, bu hafta olumlu enerjilerin başı çektiği bir haftanın etkilerini alacaklar. Retrolar sizin için bazı pozitif planları önünüze sunacak. İş ve kariyer alanlarında yapacakları köklü değişimler onları bekliyor.

Yeniliklere karşı sürekli temkinli bir karaktere sahip olan balıkları, Retrolar yönlendirecek. Bir şekilde kader birliği yapmışçasına, tüm Retroların birlik olarak balıkların bir türlü veremedikleri kararları vermelerini sağlayacak.

Balıklar artık iyice görebilecek ve anlayabilecekler. Bu dönem onların aslında kimin için ne yaptığını gösterecek ve neyi kaybedip neyi kazandıklarının bilincine varmalarını sağlayacak. Yaz sonuna kadar hangi yöne gitmeleri gerektiğinin kararını verecekler. Aile ve ebeveynler ile ilgili bazı tartışmalar yaşanabilir.

Aile konusunda Satürn enerjilerinin yüksek olduğunu görüyoruz. Aile ve ebeveynler ile ilgili çözümleyemediğiniz ve sürekli kaçındığınız konuların önünüze serildiği bir döneme giriyorsunuz. Tavsiyemiz bu dönemi iyice değerlendirerek, etrafınıza kendinizi daha iyi ifade etme yollarını bulmanız olacaktır. Çelişkiler size gelecek sunmaz sevgili balıklar…

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


11 Mayıs-17 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 4 Mayıs-10 Mayıs 2020 başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mayıs Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir