Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı muhakkak okumanızı öneririz.
1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Aydınlık ve karanlık…
Birlikte olduklarında çok daha güzel bir şey yaratıyorlardı.
Güneşin ışınları ile bir Ay,
Ayın renginde bir Güneş…

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

Merhabalar Değerli Ziyaretçilerim,

Yaz mevsimine merhaba derken, aynı zamanda Tutulma mevsimine de geçiş yapıyoruz. Gelmiş geçmiş tüm astrologlar, tutulmaların çok önemli olduğunu, sadece insan yaşamını değil, kitleleri ve toplumları da çok yakından ilgilendiren olaylara ev sahipliği yaptığını dile getirmişlerdi. Bu geçmişte de böyleydi, şimdi de böyle ve gelecekte de böyle olacak…

5 Haziran 2020 günü saat 22:25’te Yay Burcunda bir Ay Tutulması yaşayacağız. Bu tutulmanın parçalı ay tutulması olmasının yanı sıra, Dolunay olması da büyük önem arz ediyor. 5 Haziran günü saatler, 22:12’yi gösterirken Yay Burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, hemen ardından ise Ay Tutulmasına şahit olacağız. Bu tutulma, 3 saat 18 dakika sürecek. Aslında bu saatin çok büyük bir önemi var sevgili dostlar…

Tutulmanın Süresi Neden Önemli?

Tutulmaların olduğu zaman, öncelikle tutulmanın ne kadar süreceği incelenir. Çünkü, tutulma ne kadar uzun sürerse, vereceği etki de o kadar uzun bir zaman dilimine yayılır. Astroloji de 1 saatlik bir tutulmanın 1 aylık bir etki çerçevesinde olduğu kabul edilir. 3 saat 18 dakikalık bir tutulmanın etkisi ise neredeyse 3 buçuk ay boyunca bu tutulmanın etkilerini yaşıyor olacağımız anlamına geliyor. Yani yaz dönemi boyunca Ay Tutulmasının bize hazırladığı karmik etkileri deneyimliyor olacağız.

Peki Ay Tutulmasının Karma ile İlgisi Nedir?

Elbette böyle bir soru bekliyordum. Öncelikle şunu ifade edelim; Ay Tutulmalarının neredeyse hepsi, Karma ile ilişkilidir. Nedir Karma; kusursuz bir aynadır Karma… Ne ekersen onu biçersin sözünün şahididir, aynı zamanda evrenin al ve ver dengesinin tahtında oturur karma…

İyilik yapan, iyilik bulur.

Rüzgar eken, fırtına biçer.

Güzel düşün…

Hepsi Karma felsefesinin anlatmaya çalıştıklarıdır aslında…

Ay Tutulmaları, insanların veya toplumların bugüne kadar yaptıkları ya da yapmadıkları her şey ile yüzleşme zamanlarıdır. Bir nevi etkiye tepki gibi düşünürsek Ay Tutulmaları, ektiğiniz tohumun size nasıl bir dönüşü olacağını gösterir.

Evrene ne verirseniz, onu alırsınız. Karmanın dinamiği budur…

Bu Tutulmanın Yay Burcunda Olması…

Yay Burcundaki Tutulma Etkileri

Tutulmanın Yay Burcunda olması öncelikle, yabancılar, uluslararası ilişkiler, hukuk, akademisyenler, diplomatlar, bilim insanları, din adamları, medya, yayıncılar, reklamcılar, finansörler, bankacılar, sigortacılar, dil bilimciler, turizmciler gibi Yay Burcunu ilgilendiren kişi ve kurumları hedef alır.

Ayrıca Ay, su ile ilgilidir. Denizler ve sular, adalar ve denize kıyısı olan tüm ülkeleri ilgilendiren bazı konuların açığa çıkması genelde Ay Tutulması ekseninde gerçekleşir. Tsunami, doğal afet, deprem, denizler ile ilgili kazalar, denizler ve deniz altı madenler ile ilgili ülkeler arası sürtüşmeler ortaya çıkabilir bu dönemde.

Korona Tedbirleri Sonuçları?

Yay Burcunun Ateş elementinden ve değişken olması, bazı imtihanları da beraberinde getiriyor. Özellikle kibirli ve bencil bir yaşam tarzı süren kimselerin artık, ektiklerini biçme zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Ülkeler arası inanç sistemleri, dini liderler, siyasi liderler gibi otoriteleri karşı karşıya getirebilir. Aynı zamanda Corona – Kovid19 ile ilgili nasıl tedbirler alındı, bu tedbirler genele yansıdı mı, yansımaları istenilen düzeyde mi gibi birçok soruya da cevaplar alınacak.

Ve Sevgili Dostlar;

Ay Tutulması bize en çok ihtiyaç duyduğumuz bir şeyi hatırlatıyor! Sevgiyi…

Kalbinizi açmak ve sevginizi korumak istiyorsanız, şimdi tam zamanı…

Bu tutulmada, sevgi ön planda olacak.

Alma ve verme dengesi ile vereceğiniz her duygu size aynı şekilde dönüş yapacak.

Evet, sorgulayacaksınız; gerçekten seviliyor muyum, gerçek sevgiyi kalbimde hissediyor muyum, nasıl emin olabilirim gibi arayışlar içinde olacaksınız.

Ancak, Kalbin Senin Kılavuzundur…

Sevgi dolu bir kalbin varlığını hissediyorsanız yol sizindir…

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiye kalın, evinizde kalın…

Medyum Zeynel Eroğlu

1 Haziran – 7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları

1-7 haziran 2020 haftalık burç yorumları
1-7 haziran 2020 haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları, bu hafta genelde ilişkiler ve evlilik gibi konular ile ilgili görünüyorlar. Ya da iş ortaklıkları, yeni bir iş imkanı gibi durumlar karşınıza çıkabilir. Ancak bu hafta aşk ve sevgi anlamında paylaşımda bulunduğunuz kişiler ile daha sık görüşmeleriniz olacak, daha çok iletişimde bulunacaksınız.

Bunun devamında eğitim konuları da karşınıza çıkıyor. Belli bazı sebepler nedeniyle askıya aldığınız eğitimi ve kariyeri ilgilendiren konularda planlarınızı devreye sokmaya hazırlanabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz veya ebeveynleriniz ile geçmişten gelen problem veya sıkıntılar ile ilgili yeni oluşumlar içine girebilirsiniz. Dikkatli olun, haftanın ilk iki günü sert enerjiler barındırıyor. Bu gibi karşılıklı ailevi hesaplaşmalarınızı hafta sonuna doğru kaydırmanız lehinize olacak.

Yine ailenizi ve dolayısıyla sizi ilgilendiren ve belki de maddi anlamda güzel enerjiler barındıran bir haberi hafta içi almanız olası görünüyor. Ay Tutulması sizin kariyer, eğitim, yurt dışı gibi konularla ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesine ışık tutacak. Varsa bu konularda idealleriniz veya hedefleriniz, bu tutulma sonrasında gerçekleştirememeniz için hiçbir sebep yok…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğaları bu hafta sağlık ve para meseleleri daha çok ilgilendirecek. Bayram sürecinde özellikle harcamanın limitini ve dozunu iyi ayarlayamayan boğaların, kemer sıkma dönemi başlıyor. Aynı zamanda süregelen ve kronik rahatsızlığı bulunanlar, bu konu üzerine dikkatli olmalılar.

Bu hafta kredi, borçlar, ödemeler, hesaplamalar ile bolca vakit geçirebilirsiniz. Sizin içinde haftanın ilk üç günü sert enerjiler barındırıyor. Belirli bir karar verme eğilimlerinizi bu üç günde yapmamalısınız diyor yıldızlar. Aynı zamanda sevgili boğalara tavsiyemiz, öfkeyle kalkan zararla oturur olacak. Şiddetli sinirden ve ani agresif hareketlerden uzak kalmalı, ağzınızdan çıkanı kulağınızın duymasını özellikle sağlamalısınız.

Ay Tutulması döneminde ve sonrasında, özellikle maddi ve mali anlamda risklere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Ödeyemeyeceğiniz borçların altına imzanızı atmamanız bu anlamda çok önemli. Ebeveyn veya çocuklar ile ilgili böyle bir durumun içine girdiğiniz takdirde sevgili boğalar, maalesef oluşabilecek risklerle tek başına mücadele etmeniz olası.

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler burcu haftaya aşk ve sevgi etkileri ile başlıyorsunuz. Özel hayatınızla ilgili güzel gelişmelerin eli kulağında diyebiliriz. Bu hafta sizi çok maddi ve mali konuların içinde görmesek de, beklediğiniz bir paranın kapınızı çalması an meselesi diyebiliriz sevgili ikizler.

Ay Tutulması sizin 7. Evinizde, bu da demektir ki, ilişki ve ortaklık alanında bazı yenilikler veya görmezden geldiğiniz olaylar ortaya çıkacak. Özel hayatınız ve ilişkinizde, yaşadığınız bazı sorunların ortadan kaldırılması ve hayat planlarınız için önümüzdeki üç aylık zaman dilimi son derece doğru bir süre olarak görünüyor. Öte yandan ortaklıklar ve bu gibi ilişkili işlerinizde ise, bazı yeni planlamalara gereksinim duyabilirsiniz.

Ortaklıklar ile ilgili sizi sinirlendirebilecek, hayal kırıklığına uğratacak bir takım durumlar karşınıza çıkabilir.

Özellikle Ay Tutulması sonrası bu gibi olaylara sahne olabilecek günlere hazırlıklı olmalısınız. Yeni bir ortaklık sizin için büyük bir para kaybına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Siz her zaman kendi doğrunuzdan vazgeçmeyin ama, etrafınıza karşı olan bakış açınızın yönlerini de arada bir değiştirin diyor yıldızlar. Sağlıkla ilgili konular önem kazanabilir dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeçler yeni haftaya yine aile ve yuva, ebeveynler ve çocuklar odaklı olarak başlıyorsunuz. Evinizle ilgili veya gündelik hayatınızla ilgili değişimler yaşayacağınız veya bu değişimleri bizzat sağlayacağınız bir hafta sizi bekliyor. Evde özellikle tamirat veya tadilat konularını gündeminize aldıysanız, oluşabilecek ufak kazalara ve aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız.

Bu hafta başı ilk iki günü sizin için güzel enerjiler barındırıyor. Özellikle müjdeli haberler alabilirsiniz. Bir bebek haberi, bir evlilik veya yeni bir oluşum haberi olabilir. Her ne olursa olsun, içinizi açacak pozitif duyumlar söz konusu. Özel hayat ve ilişkiler ekseninde, bazı konulara karşı büyütme etkisinden vazgeçmelisiniz. Sürekli aynı düşünceleri gözünüzün önüne getirdikçe, ilişkilerde sürekli aynı olayları yaşıyorsunuz. Yaşadığınız ilişkiye karşı, yenilenme enerjisi içinde olmalısınız.

Duygusal tarafınız bu sıralar ağır basacak; sürekli sorma ve sorgulama içinde olacaksınız. Bu durum, ilişkinize negatif yansıyor haberiniz olsun.

Ay Tutulması sizin sağlık konularında daha dikkatli olmanız gereken bir dönemin kapılarını açıyor. Özellikle kronik rahatsızlığınız varsa, üzerini örttüğünüz ya da görmezden geldiğiniz ağrı veya bedensel problemleriniz varsa, bu konuların netlik kazanacağı bir döneme giriyorsunuz sevgili yengeçler…

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan Burçlarını bu hafta(1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) iletişim trafiği yoğun günler bekliyor. Yakın çevre, ilişkiniz ve aile bireyleri bu hafta gündeminizde olacak. Bazı karmaşık olaylar veya gizlenmiş gerçekleri öğrenebilirsiniz sevgili aslanlar. Ani duygusallıklar yaşayabilirsiniz.

Arkadaş çevreniz ve sosyal hayattan tanıdıklarınıza karşı maddi ve mali anlamda dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Alma ve verme dengesini iyi korumalısınız sevgili aslanlar. Verdiğiniz borçların, alacaklarınızın peşine düşmemek için bu dönemde bu gibi alışverişlerden kaçınmanız gerekiyor.

Alacağınız bazı haberler ve özellikle dedikodu tarzında olan duyumlara karşı ani öfke krizleri yaşayabilir, sonrasında geri alınamaz hatalar içine düşebilirsiniz. Üç maymunu oynamanız gereken bir dönemdesiniz ve tepkilerinizi soğukkanlı bir maske ardına gizlemeniz burada çok büyük önem taşıyor. Ay Tutulması sizin aşk evinizde gerçekleşiyor sevgili aslanlar.

Bu da sizin artık aşka kapılarını açan, aşkı arayan ve aşkı yaşamak isteyen yönünüzü açığa çıkaracak. Özellikle aşksız olan ve böyle bir birlikteliğin özlemini duyan aslanlara güzel ve pozitif günlerin geleceğinin müjdesini veriyor yıldızlar. İlişkiniz varsa ve bir karar aşamasındaysanız, Ay Tutulması etkisi size artık ya tamam ya da devam enerjisini yanında getirecek…

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Başaklar haftaya maddi ve mali konuların ve bu konularla ilgili ciddi gelişmelerin yaşandığı gelişmeler ile giriş yapıyorlar. Kazançları ve ödemeleri arasında bulunan dengeyi iyi korudukları takdirde, başaklar için tam üç ay bol kazançlı günler onları bekliyor.

Ay Tutulması sizin yaşam alanlarınızı ve yaşam standartlarınızı etkiliyor. Ev veya yaşam alanlarınızda bazı değişimler yapabilir, farklı bir şehre taşınma gibi konuları gündeminize alabilirsiniz. Uzun süredir düşündüğünüz veya planladığınız bir durumsa, bu konuda ciddi adımlar atabilirsiniz. Böyle büyük planları tek başınıza gerçekleştirmemelisiniz, hayatınızı paylaştığınız kişi veya kişiler ile paylaşmalısınız.

Özellikle para ile ilgili mantıklı davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Altına gireceğiniz büyük bir harcama veya borcun size olumsuz dönme ihtimali var, bu konuda sizi dengeli ve dikkatli olmaya davet ediyor yıldızlar. İlişkilerinizde, ortaklı veya evlilik gibi durumlarda özellikle bir çıkmazda olma hali, bir adım atamama veya karar verememe gibi konularında açığa çıkacağı döneme girişi yapıyorsunuz sevgili başaklar.

İşte tam da burada planlamalarınızı, geçmişte yaşadığınız tecrübe ve deneyimlerinize göre yapmalısınız. Geçmiş her zaman en büyük derstir ve yaşanmışlıklar asla yalan söylemez…

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Teraziler haftaya pozitif ve olumlu gelişmeler ile başlıyorlar. Güzel haberler alabilir, bunun üzerine iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz. Planladığınız ve ortaya koyduğunu projelerinize destek alabilir, iş hayatında kariyer anlamında basamak çıkabilirsiniz.

Kısacası bu hafta ve devam eden süreç sizin lehinize işleyecek gibi görünüyor sevgili teraziler. Ayrıca, kişisel anlamda kendinizde yapacağınız bazı değişikliklerde, sizin yaşam standartlarınıza bir artı puan olarak dönecek. Eğitim, kariyer, gelecek planları anlamında bazı görüşmeleriniz olabilir.

İş hayatınızda ise bazı anlaşmazlıklar yaşanabilir, mücadele etmeniz gereken bir dönemde olabilirsiniz bu anlamda. Ay Tutulması sizin yakın çevreniz, haber almak, kardeşler ve akrabalar ekseninde gerçekleşiyor. Yurt dışı veya kariyer anlamında bir atılım yapmak, yeni bir işe başlamak gibi konular gündeminize gelebilir.

Özellikle kardeşler veya akrabalar ile ilgili olan ilişkilere ve yeni başlangıçlara karşı dikkatli olmalı, karar alırken muhakkak yakınınızda olan kimselerden destek almalısınız. Ciddi anlamda bir yön değişikliği sizin hayat planlarınızı değiştirdiği gibi, standartlarınızı da etkileyebilir. Kırılmaya ve alınganlığa açık bir dönemdesiniz. Agresiflikten ve öfkeden uzak durmalı, sakin kalmalısınız sevgili teraziler…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrepler haftaya(1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) alınması gereken kararlar ve bitirilmesi gereken işlerin yoğunluğu ile başlıyor. Ortak para ve ortak iş konuları gündeminizde en üst sıraları meşgul edecek. Bitirilmesi gereken bir ortaklık gibi konuları düşünebilir, bu rotada hareket edebilirsiniz. Ani karar veren ve kararlarını sorgulamadan hareket eden bir doğaya sahipsiniz sevgili akrepler.

İş ve para ile ilgili kararlarınızı tek başınıza vermemenizi, bir bilene danışmanızı veya hiç olmazsa sizden deneyim ve tecrübe olarak büyük birisi ile fikir alışverişinde bulunmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Yaşanılan gerginlikleri, özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize yansıtmaktan uzak durmalısınız, karşı tarafın daima sizi ve duygularınızı anlamasını bekleyemezsiniz, herkesin kendi sorumlulukları olduğunu unutmamanız gereken bir noktadasınız.

Ay Tutulması sizin maddi ve mali konularda, parasal konularda, gelir ve gider anlamında karar verme mekanizmanızı harekete geçirebilir. Özellikle alım ve satım gibi düşünceniz varsa, Ay Tutulması sonrası bu yönde ciddi adımlar atabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bir maddi beklentiniz varsa, bu konuda pozitif gelişmeler sizi bekliyor. Eğitim, seyahat ve kariyer anlamında yeni başlangıçlarda ufukta görünüyor.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay Burçları, sosyal hayat ve arkadaşlıklar, yeni insanlar ve yeni olaylar ekseninde bir haftaya merhaba diyorlar. Ay Tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor sevgili yaylar. Bu da sizin büyük değişimler ve ciddi planları uygulayacağınız bir döneme geçiş yaptığınızı ve yapacağınızı gösteriyor.

Bol aktiviteli, iletişim trafiği yüksek bir dönem başlıyor sizin için. Ayrıca, evinizde beraber yaşadığınız kimselerle aranızda bazı ufak tartışmalara ve yanlış anlaşılmadan kaynaklanan kırgınlıklara karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Vereceğiniz önemli kararlara hayatınızı paylaştığınız insanları dahil etmeli ve düşünceleriniz öğrenmelisiniz. Özellikle yuva, eş ve ebeveynleri, çocukları ilgilendiren konulara mantık çerçevesinden bakarak, kontrollü yaklaşmanız çok önemli. Ani tepkiler vermekten uzak durmalısınız. Her ne olursa olsun, planladığınız bir şeyler var ve bu konular sizi olduğu kadar etrafınızda bulunan kimseleri de ilgilendiriyor sevgili yaylar.

Ay Tutulması size bu planlamalarınızın yolunu açacak evet ancak sizin kırıcı olmadan insanları dinlemeniz bu noktada çok büyük önem kazanıyor.

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlaklar haftaya iş, kariyer, para ve maddi beklentiler odaklı başlıyorsunuz. Dengeyi kurmak, dengeyi bulmak ve dengeyi korumak sizin için çok önemli olacak. Bu ay boyunca gündeminizde çalışma hayatı ve yeni bazı girişimler olabilir.

Yüksek para konulu girişimlere ve özellikle bu girişimler ortaklı ise, iki kere düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Ay Tutulması sizin 12. Evinizde gerçekleşiyor. Kadersel olaylar ve olması gereken bazı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizden gizlenen gerçekler, olay veya durumların arkasında dönen dolapları gözünüzün önüne serecek bir Ay Tutulması var.

İlişkinizde veya ortaklıklarınızda, aile içinde bazı olayların açığa çıkmasına şahit olabilirsiniz. Başta da ifade ettiğimiz gibi sevgili oğlaklar, Ay Tutulması sizin kadersel döngünüze işaret etmekte. Dolayısıyla, elinizde olan veya müdahale edebileceğiniz bir durum olmayacak. Olması gerekeni yaşayacaksınız ve dersinizi alacaksınız.

Sakin olmak, soğukkanlı olmak ve gözlemlemek sizin yararınıza olacak bu bağlamda. Bir anda eyleme geçmek ve düşünmeden karar almak sizin için dezavantaj olabilir. Tartışma ortamlarından ve agresiflikten uzak kalmanızda fayda var. Gökyüzü size bugünlerde sessiz kalmanızı ve gözlemlemenizi tavsiye ediyor.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Kovalar gelecek planları ve bu planları gerçekleştirme projelerinin düşüncesi ile yeni bir haftaya(1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) giriş yapıyorlar. Özellikle arkadaş çevreleri ile bağlantılı bazı konularda haberler alabilir, iletişim trafiği içine girebilir ve ani bir seyahate çıkabilirler.

Bu hafta özel hayatınız veya ikili ilişkilerde bazı yeni yapılanmalara gidebilir, yenilik arayışı içinde olabilirsiniz. Var olan bir ilişkiniz varsa ciddiyete taşıyabilir, evliyseniz çocuk sahibi olma konusunda bir istek duyabilirsiniz.

Ay Tutulması sizin sosyal hayatınızda ve arkadaşlık bağlarınızda gerçekleşecek bazı yeni olaylara gebe olabilir. Ani bazı haberler, hızlı gelişmeler gibi konular gündeminizde olabilir. Kardeşler ve arkadaşlar ile aranızda oluşan para alışverişine özellikle dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz sevgili kovalar.

Hayattan beklentiler ve hayallerinizle ilgili önemli atılımlar içine girmeniz olası. Ancak böyle bir durumda ciddi bir maddi konunun konuşulması açığa çıkabilir. Bu anlamda bazı fırsatları yaratma ve gerçekleştirme konusunda riskli adımlar atmanız, para kaybetmenize neden olabilir. Bu hafta ve önümüzdeki on beş günlük süreçte kardeşler ve akrabalar arasında yanlış anlaşılma ve tartışmalara karşı dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar…

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Balıklar bu hafta yine maddi ve mali konularla ilgili planlamaların odağında olacaklar. Ödemeler ve krediler ile ilgili bazı dengeleri sağlayamamanız sizi oldukça rahatsız edebilir.

Aile büyüklerinizle aranızda uzun süredir oluşan sorun ve gerginlikler ile ilgili ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ağzınızdan çıkanı kulağınızın duyması gerekiyor sevgili balıklar. Sürekli kırıcı bir ruh halinde olmanız etrafınızdaki insanların sayısını azaltıyor.

Ay Tutulması sizin kariyer ve gelecekle ilgili planlarınızı ve ne istediğinizi görmeniz açısından size ışık tutacak. Uzun süredir istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirmenize fırsat tanıyacak.

Aşk, iş, ilişkiler, aile gibi konularda uzunca süredir bir adım atamayan ve karar alamayan balıklar, Ay Tutulması ile birlikte kendilerinden beklenmeyen olay veya durumlara imza atabilirler.

Ani bir evlilik, bir boşanma, ev değişimi, iş değişimi, şehir değişimi gibi kadersel anlamda dönüm olabilecek yenilikler ile etraflarını şaşırtabilirler. Ay Tutulması bir anlamda sizin içinizde uzun süredir bastırdığınız gücü ortaya çıkarıyor. Özgürleşen bir balık burcu ile karşı karşıya gibi görünüyoruz. Ciddi adımları atmadan önce, siz yine de iki kere düşünün sevgili balıklar…

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


1-7 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mayıs Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.