Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

05 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

05 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

05 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları
05 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Kaybettiklerinizi kazandığınız bir hafta sizleri bekliyor sevgili koçlar.

Bu hafta dört gözle beklediğiniz bir olayı yaşayacaksınız. Beklediğiniz bu haber, belge, toplantı veya teklifin zafer sarhoşluğuna hemen kapılmayın. Daima bir B planınız olsun. Bu hafta yeni odak noktanız, iş ve kariyer konuları oluyor. Kariyer hayatınız için çaba harcamak zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularda aceleci davranmamaya özen gösterin. Bu hafta sonunda aileniz ile vakit geçirerek bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

İyi haberlerden memnun kalacağınız bir hafta sizleri bekliyor sevgili boğalar.

Rutini seven boğa burçları, yeni haftada düzeninizden sıyrılıp farklı alanlara yöneleceksiniz. Özellikle aşk hayatınızda, yeni tanışmalarda ve mevcut birlikteliklerde heyecanlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Venüs sayesinde insanların sizi fark etmesini sağlamaya odaklanıyorsunuz. Dış görünüşünüze özen göstererek, kendiniz beğenmeye başlıyorsunuz. Bu haftanın sonunda hayallerinizi süsleyen kişi sizi fark etmeye başlıyor.

Maddi konularda durumunuz iyileşiyor. Elinize geçebilecek para veya hediyeler sizi mutlu edebilir.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Planlarınızı gerçekleştirmenin zor olacağı bir hafta sizleri bekliyor sevgili ikizler.

Bu hafta pek çok engel ve engeli aşmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Hayatınız ile ilgili planladığınız projeleri bir süre askıya almanız gerebilir. Kariyerinizde yoğun fakat keyifli bir süreç sizleri bekliyor. Özellikle zorlandığınız konularda çevrenizden büyük destek görerek güçleneceksiniz.

Venüs, Merkür ve Uranüs sosyal yaşamınızı hareketlendiriyor. Dostlarınıza ve yeni tanıştığınız bazı insanlara epey zaman ayırıyorsunuz. Şu an büyük mutlulukların sırası olmasa da hayattan memnun olduğunuz söylenebiliriz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Gelecek ile ilgili planlarınızı şekillendireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor sevgili yengeçler.

Kariyerinize veya eğitiminize odaklandığınız bir hafta olacak. Bu hafta kararlılığınız sayesinde hedeflerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarla kenetlendiğiniz samimi bir hafta sizi bekliyor. Cuma günü Ay, Venüs ve Uranüs sayesinde evinizde ya da arkadaşlarınızla beraber sevgi dolu anlar geçireceksiniz.

Duygusal ve aklı hep geçmişte olan Yengeç burçlarının kafasını eski defterler karıştırabilir. Bu konuda dikkatli olmakta fayda var. Finansal konularda şans bu hafta sizden yana. İş hayatınız için verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla geri alacaksınız.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Finansal konularda gelişme göstereceğiniz bir hafta sizleri bekliyor sevgili aslanlar.

Geçen haftaki finansal konularda sıkışık olduğunuz bir dönemdeydiniz. Ancak yeni bir haftayla beraber kazançlarınız yavaş yavaş artacak. Yeni iş görüşmeleri veya yeni başlangıçlar yaparak maddi konularda güçlenme sağlayabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren Merkür ve Uranüs’ün etkisiyle epey gergin hissedeceksiniz. Yaşamınızdaki beklenmedik gelişmeler sizi huzursuz ediyor.

İlişkinizde, size zarar verecek dış müdahalelere izin vermeyin. Evlilik ve aile ilişkilerinizde hoş olayları ve haberleri bir araya getirme veya deneyimleme fırsatı bulacaksınız.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Kendiniz ile ilgili değişiklikler yapacağınız bir hafta sizleri bekliyor sevgili başaklar.

Mars, Satürn ve Plüton’un etkisiyle kendiniz ile ilgili beklentilerinizin arttığı bir haftaya giriyorsunuz. Yeni kıyafetler, aksesuarlar alarak sonbaharda kendinizi iyi hissetmek istiyorsunuz. Ancak bu durum sizi finansal konularda biraz etkileyebilir. Mali alanda geçici endişeler yaşayabilirsiniz.

İkili ilişkilerde şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ancak Merkür retrosu yaklaşırken, eski meseleler aklınıza gelebilir ya da geçmişteki biri kafanızı karıştırabilirsiniz. Anda kalmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta sonunu etkinliklerle doldurmaya çalışmayın yoksa yeni haftaya piliniz bitmiş bir şekilde başlamak zorunda kalabilirsiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Enerjinizi yükseltmek için farklı alanlara yöneleceğiniz bir hafta sizleri bekliyor sevgili teraziler.

Hep aynı şeyleri yapmaktan yorulduğunuz ve kabuğunuzu kırmak istediğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Ruhunuzun monotonluktan çıkmaya ihtiyacı var. Bu hafta ufak yürüyüşler, spor ve kitaplar size iyi gelecek. Negatif enerji aldığınız tüm kişilerden uzaklaşacak ve sizi mutlu eden insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz.

Mars, Merkür ve Uranüs; üçü birden işinizde daha esnek davranmanızı öğütlüyor. Bu hafta gergin bir ortam sizi bekliyor. Bu yüzden muhatap olduğunuz insanlara fazla sert davranmamaya gayret edin. İlişkilerinizde yolunda gitmeyen bir şeyler ve duygusal yaşamınızın düzeninin giderek bozulduğunu seziyorsunuz. İkili ilişkilerde sizi kuşatan şüpheleriniz yüzünden, kendinizi dış dünyaya kapatmanız mümkün.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Detaycı ve yönetici tavrınızın arttığı bir hafta sizleri bekliyor sevgili akrepler.

Yeni haftada gözünüzden hiçbir şey kaçmayacak ve özellikle kariyerde bu dikkatiniz oldukça işinize yarayacak. Yeni projeler ve anlaşmalarla tüm dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Ancak iş hayatınızda yaşadığınız bu yoğun süreç ailenizi etkileyebilir. Ailenize vakit ayıramayarak onların kalbini kırabilirsiniz. Ayrıca bu hafta Merkür retrosu yaklaşırken, gizlediğiniz bazı olaylar gün yüzüne çıkabilir. Şeffaf ve açık olmanızda fayda var.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için mücadele ediyorsunuz ve tuzağa düşmemek için çeşitli yöntemler geliştiriyorsunuz. Partnerinizle beraber hayaller kurmak sizi daha da yakınlaştırıyor. Hayatınızda sevgi ve uyum elde edebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

: Heyecan dolu bir hafta sizleri bekliyor sevgili yaylar.

İş ya da departman değişikliği yaşayabilir düzeninizden uzaklaşabilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise içinize kapanıyorsunuz. Bu aralar sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Yakın zamanda Satürn bir sorunu çözüme kavuştursa da bu haftaya biraz yorgun ve bıkkın başlıyorsunuz. Sivri dişli rakiplerinizden uzak durmaya çalışın. Bu hafta onlarla uğraşacak sabra ve güce sahip değilsiniz.

İkili ilişkilerde güven problemi yaşıyorsunuz. Bu nedenle ilişkilerde bitişler yaşanabilir. Sakinleşmeye ve huzurlu bir ortamın oluşmasına ihtiyacınız var. Bu konuda da sizi sadece çevrenizdeki hassas insanlar sakinleştirebiliyor.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Geleceğe dair planlarınızın artacağı bir hafta sizleri bekliyor sevgili oğlaklar.

Kariyerde işlerinizi düzene oturtmaya başladığınız, gelecek planlarının hakim olduğu bir haftadasınız. Bunun yanında uzun süredir devam eden ve sonuçlanmasını beklediğiniz konularda da nihai kararlar verilecek. Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa ciddi kararlar alabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Salı gününden itibaren Uranüs sizi güzel haberlerle şaşırtabilir! Yeni bir aşk mı? Bir çocuk mu? Her şey mümkün! Pozitif düşünerek tüm bu enerjiyi sevgiyle kucaklayın. Unutmayın; Plüton bu hafta size güç verecek.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Maddi konularla boğuşacağınız bir hafta sizleri bekliyor sevgili kovalar.

Düzensiz ve aşırı harcamalar keyfinizi kaçırabilir. Öte yandan Mars retrosu devam ederken bankacılık işlerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Kariyerde ise tuttuğunuzu koparıyorsunuz. Kısa süre önce iş değişikliği yapsanız da arkadaşlarınızla uyumunuz oldukça iyi.

Düşüncelerinizin ve zihninizin duygularınızın önüne geçtiği bir dönemin içindesiniz. Ama en azından sakin ve huzurlusunuz. Aşk ve ilişkilerde ise geçmişte yaşanan olaylar kafanızı karıştırabilir. İkili ilişkilerde dikkatli olmakta fayda var.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

5 Ekim – 11 Ekim 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Kararsız olduğunuz bir hafta sizleri bekliyor sevgili balıklar.

Gelecek planlarının yoğun olarak yapıldığı, kendinize yol haritası çizmeye çalıştığınız fakat kararsızlıklar yaşadığınız bir haftadasınız. Eğer çok uzun süredir aynı işi yapıyorsanız değişim sizi korkutabilir ancak diğer yandan da bunun gerekli olduğunu düşüneceksiniz ve farklı alanlara yöneleceksiniz.

Aşk ve ilişkilerde sırlar, geçmişte yaşananlar gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca partnerinize karşı şüpheye düşebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde, ilişkiye dair fazla soru sormayın ve bırakın yaşam akışına göre devam etsin!

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


05 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 28 Eylül - 04 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.