Zeytinburnunda Yıldızname Burçları

Yıldızname, içine astrolojiyi, ebced hesabını, cebir, ilm-i cifir gibi ilimleri de katarak burç ve yıldızlarla ilgilenen derin bir ilimdir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Türk-İslam felsefesinde hayat bulan Yıldızname, Osmanlılar zamanında iyice gelişerek günümüzde geçerliliğini hala korumaktadır.

Birçok kişi, hayatının dönemlerini merak etmekte, başına gelebilecek olaylardan haberdar olmak istemektedir. Bunun için birçok yöntemi de denemiştir. Bu yöntemlerin en iyisi Yıldızname burçları yöntemidir. Bu yöntem diğer fal ve bakı yöntemlerinden birçok yönüyle ayrılır. Diğer fal yöntemlerine asla benzemeyen Yıldızname ile birçok sorunuzun cevabını alma imkanına sahip olursunuz. Yıldızname bakmak için bazı bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler eksiksiz ve doğru olmalıdır.

  • Yıldızname burcu gerekir. Kişi yıldızının hangi burca denk geldiğini bilmiyorsa ebced hesabı ile hesaplama yapılır.
  • Bakımı yapılacak kişinin adı ve anne adı
  • Kişinin doğum tarihi ve doğum saati

Bu bilgilerin ışığında çıkarılacak yıldızname doğum haritası sayesinde kişinin yıldıznamesine bakılarak istediği bilgiler alınabilir.  Zeytinburnunda Yıldızname Burçları hakkında bilgi almak isteyen, yıldızname bakımı yaptırmak isteyen birçok kişi vardır. Yapmanız gereken tek şey konusunda uzman, yıldızname bakımı için ehliyeti olan, havas ilmine, cifir ilmine, ebced ve cebir hesabına vakıf olması gerekir. Bunun yanında Arapça ve özellikle Osmanlıca diline hakim olması da yıldızname bakımı için önemlidir.

Yıldızname bakımı ile neler öğrenebiliriz konusunu birçok kişi merak eder. Yıldızname bakımının vereceği bilgiler ile hayatınızı yönlendirme imkanına ve çeşitli konularda önlem alma fırsatına erişmiş olursunuz. Yıldızname bakımı ile kişilik analizi yaptırabilir, hem daha önceki hastalıklarınızı ve tedavi yollarını öğrenebilir hem de yakalanabileceğiniz hastalıkları öğrenme imkanına sahip olursunuz. Doğumunuzdan ölümünüze kadar yaşayacağınız bir takım olaylar hakkında bilgi alabilir, kritik olayları ya da geçirebileceğiniz kazaları öğrenebilirsiniz. Üzerinizde büyü, cin musallatı ya da daha farklı illetler bulunuyorsa bunları görebilir, bu illetlerden nasıl kurtulabileceğinizin yollarını öğrenme imkanını bulursunuz. Bunun yanında hem özel hayatınızda hem de iş ve aile hayatınızda karşılaşabileceğiniz iyi ya da kötü olayları keşfedebilir, bu olaylara karşı nasıl bir yön çizeceğinizi tayin etme şansı bulursunuz.

Yapmanız gereken tek şey yıldızname bakımı için ehliyetli ve ilim sahibi kişilere ulaşmaktır. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile temasa geçerek tüm soru ve sorunlarınıza karşılıklı çözümler bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Üsküdarda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


15 + 3 =