Zeytinburnunda Evlilik Danışmanlığı

Evlilik çok önemli bir konudur. Kişilerin birbirini tanıması, sevmesi ve nihayetinde evliliğe karar vermesi hiç de kolay olmaz. Bu önemli müessesenin devamlılık içermesi, kişilerin birbirine olan saygı ve sevgisinin devamı oldukça önemlidir. Bazen karşınızdaki insanla biran önce evlilik hayali kurup yaşamınıza devam etmek istersiniz. Ancak bazı zamanlar vardır ki evlilik için doğru gün mü, evlilik için uygun bir zaman mı gibi düşünceler insanı yer bitirir. Bu yüzden çoğu insan evlilik öncesi astrolojik evlilik danışmanlığına başvurmayı tercih etmektedir. Birçok yerde olduğu gibi İstanbul Zeytinburnunda Evlilik Danışmanlığı hakkında bilgi alarak danışmanlık hizmetlerinden yararlanan birçok kişi bulunmaktadır.

Hemen her insanın hayatındaki en önemli günlerden biri hiç kuşkusuz düğün günleridir. Bu günün tüm detayları düşünülür, eksikler günler belki haftalar öncesinde tamamlanmaya çalışılır. Her şey kusursuz olmalıdır. Çünkü insan hayatında bir kere böyle güzel bir günün heyecanını yaşar. Ancak insanların göz ardı ettiği bir durum vardır. Bu durum ise evlenmek istenilen günün doğru gün olup olmadığıdır.

Astroloji size bu konuda iki farklı seçenek sunmaktadır. Birincisi evlilik öncesi hazırlık yapanlar ve evlenmeye karar vermeyi düşünenler için astrolojinin sunduğu iki farklı uzmanlık alanı vardır. Bu iki alan sizin doğru günde evlenmenizde yol gösterici olacaktır.

Evlilik öncesi hazırlıklarını yapanlar için seçim astrolojisi yani electional astroloji yol gösterebilir. Evlenmeye karar vermeyi düşünenler için ise composite haritalar ve synastry öncelikli olmalıdır. Seçim astrolojisi ile hayatınızı etkileyecek olayları başlatmak için uygun zamanları size gösterebilecek bir uzmanlık alanıdır. Siz de astrolojiye danışarak hayatınızdaki bu en önemli dönüm noktası için en uygun zamanı belirleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek hayatınızın en önemli kararı için danışmanlık hizmetinden yararlanmaktır.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Üsküdarda Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


19 − sixteen =