Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır?

Bazı insanların özellikle bağlılık, aşk, istediği kişinin kendisine bağlanması için son çare olarak büyüye başvurabilir. Bazen büyü yapmak için kişinin aynı yerde olması gerekmez. Uzaktan yapılan büyü ile, büyü etkisine almak istediğiniz kişi ya da kişileri görmenize gerek kalmadan, herhangi bir şey yedirip içirme gibi bir zorunluluk olmadan yapılan etkili büyü çeşitlerinden biridir. Peki uzaktan büyü nasıl yapılır? Kişileri görmeden istediğiniz kişiyi büyü etkisi altına alma imkanınız vardır. Uzaktan yapılan birçok büyü türü vardır. Sevdiği kişiyi geri döndürme büyüsü, uzaktan yapılan aşk büyüsü, sevdiğini geri getirme büyüsü gibi çeşitleri vardır.

Birçok kişi uzaktaki kişiye büyü nasıl yapılır konusunu merak etmektedir. Burada önemli olan unsur, büyünün doğru şekilde yapılmasıdır. Mesafe farkı gözetilmeden, büyüyü yapmak istediğiniz kişinin nerede olduğu fark etmeden yapılan uzaktan büyü, enerji yoluyla istenilen kişi ya da kişilerin niyetinize göre büyünün etkisine alma işlemidir.

Uzaktan yapılan büyülerin birçok tekniği vardır:

  • Mektupla uzaktan büyü yapmak
  • Düğümlerle uzaktan büyü yapmak
  • Aynalarla ya da resimlerle yapılan büyü ki buna kuttören de denir.

Özellikle sevgilisinden, eşinden ayrı kalan kişiler, ilişkilerinde kısa ya da uzun ayrılıklar yaşayabilir. Kişinin bu ayrılık süresince size sadık kalmasını istiyorsanız uzaktaki sevgiliye büyü nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Büyü yapmak istediğiniz kişinin yanınızda olması gerekmez. Kişi nerede olduğu fark etmeksizin yapılacak doğru uygulama ve çalışmalar sayesinde size bağlı kalacak ve ayrılığın süresince sizden başkasını düşünmeyecektir.

Özellikle iş ya da farklı sebepler dolayısıyla eşinden, sevgilisinden ayrılan kişiler uzaktan birine büyü nasıl yapılır konusunda oldukça meraklıdır. Bu süreçte kişi eşinin başkasından etkilenmesini, onunla ilgilenmesini istemiyorsa uzaktan bağlama büyüsü yaptırarak eşini, sevgilisini kendine bağlayabilir.

Bu tür büyüler hakkında bilgi sahibi olan, tecrübe sahibi kişilerden yararlanılmalıdır. Yanlış yapılacak bir işlem ya da hatalı bir uygulama büyünün ters tepmesine ya da kişiye zarar vermesine neden olabilir. Bu konuda pratiklik kazanmış, tecrübe edinmiş, büyülerin ne zaman, ne için, nasıl kullanılacağını bilen kişilerden destek alınmalıdır.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek, büyüler, uzaktan büyü yapımı gibi konularda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


four + 11 =