Üsküdarda Yıldızname Burçları

Astrolojide dört temel burç grubu vardır. Toplam 12 adet burç vardır. Her grubun içinde bulunan burçlar sayesinde kişilerin hangi burç grubuna ait olduğu ve hangi burcun özelliklerini taşıdığını anlayabiliriz.

  • Koç, Aslan ve Yay ateş burçlarını oluşturur.
  • Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlaktır.
  • İkizler, Terazi ve Kova hava burçlarını meydana getirir.
  • Su burçları ise Yengeç, Akrep ve Balıktır.

Yıldızname, bu burçlar ve yıldızları inceleyen, incelerken içine astroloji, cebir, ilm-i cifir, ebced gibi ilimleri de katan, çok önemli ve titizlik gerektiren bir ilimdir. Yıldızname, çok uzun yıllardır insan hayatını etkilemekte ve verdiği sonuçlar ile insanların hayatlarını düzenlemesine yardımcı olmaktadır. Ancak Yıldızname, diğer fal yöntemleriyle karıştırılmakta ayrıca verdiği bilgilere göre birçok hastalığın tedavi yolu olarak görülmektedir. Ancak bu tamamen yanlıştır. Yıldızname bir fal uygulaması olmamakla birlikte kişilerin hastalıklarını tedavi etmez. Ancak tedavi sürecinde nelerden yararlanabileceğinizin bilgisini verir.

Günümüzde birçok insan yıldızname baktırmakta ve Üsküdarda Yıldızname Burçları konusunda bilgi alarak bakım yaptırmaktadır. Ancak her önünüze gelene ya da her medyumum yıldızname bakarım diyen kişilere inanmamak ve tenezzül etmemek gerekir. Yıldızname, ciddi bilgi birikimi ve tecrübe isteyen bir ilimdir. Diğer fal yöntemleriyle asla karıştırılmamalıdır. Diğer fal yöntemleri eğlencesine, günü geçirmeye yönelik insanların sadece merakını geçirmek için bakılırken yıldıznamenin verdiği sonuçlar oldukça farklı ve önemlidir.

Yıldızname burçlarının tespiti için ebced hesabı kullanılır. Bunun için bakımı yapılacak kişinin doğum tarihi ve saati, anne adı ve kendi adına ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler ışığında kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılır. Bu doğum haritasına göre kişinin doğumundan ölümüne kadar geçen sürede yaşadıkları, yaşayacakları, başına gelebilecek kazalar, kritik olaylar görülür. Evlilik hayatı, evliliğinin nasıl olacağı, çocuğunun olup olmayacağı yanında eğitim hayatı, arkadaşlık ilişkileri, geçirdiği ya da ileride geçirebileceği hastalıkları konusunda bilgi verir.

Siz de yıldızname, yıldızname bakımı, yıldızname burçları hakkında detaylı bilgi almak istiyor ve kendiniz için bakım yaptırmak istiyorsanız yılların bilgi ve birikimini tecrübesine katmış metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu hocamız ile iletişime geçerek merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ümraniyede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen + five =