Ümraniyede Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında her zaman geleceği öğrenmek, hayatındaki olaylardan haberdar olmak bir tutku halini almıştır. Bu yüzden birçok farklı yöntemi deneyerek hayatın gizemlerini çözmeye çalışmışlardır. Bunun için fal bakımları, büyüler ya da farklı uygulamalar deneyerek hayatlarında olabilecek olayları öğrenmeye çalışmışlardır. Günlük burç yorumları, astroloji, yıldızlar ve burçlar insanoğlunun her zaman merak konusunu oluşturmuştur.

Diğer tüm fal bakı metotlarından ayrı olarak çok eskilerden günümüze kadar gelen Yıldızname, insanoğlunun bu merakını gidermektedir. Yıldızname, burçları ve yıldızları inceleyen, bu incelemeyi yaparken astrolojiyi de içine katan derin bir ilimdir. Bu ince ilimin içinde ebced hesabı, cifir ilmi, cebir ve ebced hesabı da bulunur. Tüm bu ilimlerin birleşiminden doğan Yıldızname burçları sayesinde hayatınızı etkileyebilecek birçok olayı öğrenme imkanına sahip olursunuz.

Ümraniyede Yıldızname Burçları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise havas ilmini öğrenmiş, tecrübe sahibi olmuş ve bilgi birikimini tecrübesine katmış insanlardan yararlanmanız gerekir. Yıldızname birçok bilgiyi size verirken bu bilgileri almak için bazı şahsi bilgilerinize ihtiyaç duyar. Bunun sebebi kişinin yıldızname doğum haritasını çıkarmak içindir.

  • Doğum tarihi ve doğum saati
  • Kişinin adı ve anne adı
  • Kişinin yıldızına denk düşen burç
  • Eğer burcun kesinliğinden emin olunamıyorsa doğum haritasının çıkarılması için ebced hesabı uygulanarak burç belirlenir.

İnsanlar çoğu geleceğinde olabilecek olaylardan haberdar olmak için yıldızname burçları bakımından yararlanır. Yıldızname bakımı sayesinde gizli kalmış birçok nokta ortaya çıkar. Çoğu insan yıldıznameyi diğer fal yöntemleriyle karıştırmakta ve eğlencesine bakma yoluna gitmektedir. Ancak yıldızname eğlenceliğine bakılacak bir yöntem değil aksine ilim çerçevesi içinde ciddi bilgi birikimi ve eğitim gerektiren bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde özel hayatınızda olabilecek olayları, iş hayatınızı, geçirdiğiniz ya da geçirebileceğiniz hastalıkları ve tedavi yollarını, sosyal durumunuzu hatta karakter analizini öğrenebilirsiniz.

Siz de yıldızname nasıl bakılır konusunda bilgi almak, yıldızname burçları hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, kafanızdaki sorulara cevap bulabilir, sorunlarınız için çözümlerinizi bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tuzlada Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


5 × one =