Ümraniyede Evlilik Danışmanlığı

Hemen her insanın düşüncesinde evlilik vardır. Evlilik öncesi hazırlıklar gün be gün devam eder. Her şey mükemmel olmalı ve hiçbir terslik çıkmamalıdır. Seçtiğiniz düğün günü özel olmalı ve herhangi bir problem yaşanmamalıdır. Çünkü sevdiğiniz kişiyle mutluluğa bugünde adım atarsınız. Ancak çoğu insanın aklına acaba doğru günde mi evleniyorum? Planlarımı yaparken hangi gün benim için daha iyidir gibi sorular gelebilir. Astrolojik anlamda Evlilik danışmanlığı alarak bu sorularınızın cevabını bulabilirsiniz. Ümraniyede Evlilik Danışmanlığı alarak gelecek planlarını yapmayı tercih eden birçok kişi vardır.

Evlilik hazırlığı öncesi astrolojiye danışmak birçok kişinin aklına gelmez. Çünkü çoğu insan için astroloji burçlardan, burç yorumlarından, fallardan ibaret olarak görülmektedir. Aslında astroloji oldukça geniş bir konudur. İçinde birçok uzmanlık alanını barındırır. Evlilik öncesi astrolojiye danışarak birçok sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Astrolojide evlilik üzerine yararlanabileceğiniz iki uzmanlık alanı vardır. Electional astroloji yani seçim astrolojisi evlilik öncesi hazırlıklar yapanların yararlanabileceği bir uzmanlık alanıdır. İkincisi ise evlenmeye karar vermeyi düşünenler için olan composite haritalar ve synastrydir. Astroloji sadece burçlardan, fal yorumlarından, burç yorumlarından ibaret değildir. Zamanı ve yeri olan her olay için geçerli olan astrolojiden evlilik danışmanlığı açısından da yararlanabilirsiniz.

Seçim astrolojisi yani electional astrolojiye danışarak sadece evlilik konusunda değil, iş kariyeriniz, yeni iş kurmak, taşınmak, tatile çıkmak gibi birçok konuda da yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Hayatınızdaki önemli olaylar için doğru zamanı, doğru tarihi seçmek konusunda tereddüt yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmektir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tuzlada Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


8 + 11 =