Ümmü-s Sübya Muskası

Ümmü-s Sübyan Muskası Nedir

Ümmü-s Sübyan Muskası bir diğer adı Lohusa Muskası olan hamile bayanları ve bebeklerini korumak amacı ile yapılır…
Halk arasında Sübyan olarak bilinen rahatsızlık bir Cin’in eseridir. Aslında Tıp harici tüm rahatsızlıklarda Cin ve Peri’lerin eseridir diyebiliriz. Bir kadın rahatsızlığı olan bu durumu meydana getiren Cin’in adı Ümmüs-Sübyan‘dır. Kelime manası itibarı ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelse de durum bu şekilde değildir. Bu Cin’in çocuğu olmadığından çocuğu olan yada tüm cinsel işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar. Tabii bununda bir çok nedeni var. Yani tüm dünya kadınlarına musallat olmuyor. Neler yapabileceğine gelince, öncelikle Adet dönemlerinde çok ağrı verirler. Kadın ağrıdan kendinden geçer bazen de yatağa düşer. Her kadında ağrı şiddeti değişik olabilir. Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyası olur. Bebeğin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa Bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürür.
Tabii hiç bir önlem alınmazsa…

Ümmü-s Sübya Muskası Hakkında Detaylı Bilgiler

Ayrıca diğer bir önemli konu “Büyü” konusudur.

Bir bayana büyü yapıldığı zaman eğer o esnada bu bayan hamile ise, anne karnında ki bebeğin risk altında olduğunu maalesef belirtmek zorundayız. Büyü, eğer bu bayanın hamileliğini hedef almışsa, bebek anne karnında fazla yaşayamayacak, herhangi bir nedene bağlı olmayan düşük olayı ile karşılaşılacaktır. Yada bebek doğduktan sonra sakatlık, gelişememe, ani bebek ölümü olarakta adlandırılan erken bebek ölümleri de saydığımız sonuçlar arasında olacaktır.

Maalesef şer amacından başka hiçbir bakılır tarafı bulunmayan bu büyüler, oldukça yaygındır. Hatta, kişiler nedenin büyü olduğunu bilmeden hayatlarını sürdürmeye çalışmakta ve hatta bazı bayanlar anne olamama tehlikesi ile karşı karşıya kalmaktadır. Büyünün çeşitleri çoktur. Özellikle şer büyüler yapıldığı zaman bir bayan hamile ise iki kat dikkatli olmak zorundadır.

Kişi de musallat tehlikesi varsa, yine ya bayan hiç hamile kalamaz, yada düşük yapar.

Tüm bunlardan kurtulmak ve böyle bir duruma düşmeden önlem almak için yapılan muska çeşidinin adı Ümmü-s Sübyan Muskası bir diğer adı ile Lohusa Muskasıdır.

Bir önceki yazımız olan Rızk - Bereket Muskası başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.