Tuzlada Yıldızname Burçları

Yıldızname, yıldızları ve burçları inceleyen, içine astrolojiyi de katarak bazı ilimlerden yararlanıp kişilerin hayatlarına yön vermesi için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde insanlar hayatlarında olabilecek olaylar hakkında bilgi sahibi olurlar. Bilinenin aksine yıldızname bir fal ya da hastalıkların tedavisi için kullanılan bir uygulama değildir. Yıldızname, olmuş ya da olabilecek hastalıklarınızın tedavisinde size yol gösterir. Hangi tedavi yöntemlerini kullanmanız gerektiği hakkında size bilgi verir. Ama asla bir tedavi şekli değildir.

Türk-İslam felsefesinde hayat bulan yıldızname, Osmanlılar döneminde de oldukça sık kullanılmış ve gelişmiştir. Birçok Osmanlı padişahı sefere çıkmadan önce ya da bir olay hakkında hüküm vermeden önce yıldıznameyi kullanmıştır. Tuzlada Yıldızname Burçları konusunda bilgi alarak hayatınızın dönüm noktalarını öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yıldızları ve burçları baz alarak astrolojiyi içine katan yıldızname, çok derin bir ilimdir. Bu ilim sayesinde hem hayatınızı etkileyecek olayları öğrenir hem de kötü olaylar karşısında alabileceğiniz önlemleri görebilirsiniz. Yıldızname bakılırken kişinin bazı şahsi bilgilerine ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler arasında kişinin adı ve anne adı, kişinin doğum tarihi ve doğum saatidir. Ancak bazı durumlarda kişi doğum saatini ya da burcunun ne olduğunu bilemeyebilir. Böyle bir durumda yıldızname bakımı yapacak kişi ebced hesabı yaparak kişinin yıldızının hangi burca denk geldiği bulur.

Yıldızname bakımı ile neler öğrenilebilir sorusunun cevabını herkes merak etmektedir. Bu sorunun cevabı oldukça geniştir. Diğer fal yöntemlerinden bu yönüyle de ayrılan yıldızname birçok sorunuza cevap verir:

  • Yıldızname ile kişilik analizi yaptırabilirsiniz.
  • Sosyal ilişkileriniz, aile ilişkileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Doğumunuzdan ölümünüze kadar geçen sürede geçirdiğiniz ya da geçirebileceğiniz hastalıklar hakkında ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Evlilik hayatınızın olup olmayacağı olacaksa kaç evlilik geçirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Çocuklarınızın olup olmayacağını öğrenebilir, eğitim durumunuz ve kariyeriniz hakkında nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Yıldızname, insana birçok konuda bilgi verebilir. Ancak yıldıznamenin doğru yorumlanabilmesi için konusunda uzman olan, bilgi birikimi yapmış, tecrübesi derin kişilerden bu konuda yardım almalısınız. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilir, istiyorsanız yıldızname bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şişlide Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


6 + 20 =