Tuzlada Evlilik Danışmanlığı

Hemen her genç kız ve delikanlının hayalindeki en büyük gün hiç kuşkusuz ki evliliktir. Evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam eder, yapılacak işler çoğu zaman en son güne bırakılsa bile tatlı bir heyecanla tüm hazırlıkları bitirilmeye çalışılır. Evlenecek yaşa gelen her genç düğünü için büyük bir heyecan ve hevesle hazırlanır, tüm detayları dikkatlice gözden geçirir. Ancak yine de insanların aklında hep acaba doğru gün mü, evlenmek için uygun bir zaman mı, ya mutlu olamazsam gibi birçok soru takılabilir. Bu konuda astrolojik evlilik danışmanlığı ön plana çıkabilir. İstanbul’un hemen birçok yerinde olduğu gibi Tuzlada evlilik danışmanlığı konusunda büyük bir talep vardır.

İnsanların çoğu astrolojiyi sadece burçlardan, fallardan, yıldızlardan ibaret sayar. Ancak astrolojinin birçok bilinmeyen yönü, uzmanlık alanları da bulunmaktadır. İşiniz, seyahatleriniz, ev taşınmaları, yeni bir ortaklık konularında olduğu gibi evlilik konusunda da danışmanlık alma imkanına sahip olursunuz.

Bazen evlilik günü yaklaştıkça kişilerin aklına acaba doğru günde mi evleniyorum gibi sorular gelebilir. Bu sorunun cevabını astrolojiden alabilirsiniz. Astrolojide bulunan iki uzmanlık alanı size bu konuda yol gösterici olacaktır. Astrolojide zamanı ve yeri belli olan her olayı inceleme imkanına sahip olursunuz. Evlilik konusunda da astrolojiden yardım alabilirsiniz. Hangi gün sizin için daha iyidir, evlilik öncesi hazırlıkları yaparken hangi günleri tercih etmelisiniz ya da evlenmeye karar verme gibi eğilimleri olanlar için astrolojide farklı uzmanlık alanları bulunmaktadır.

Astrolojik evlilik danışmanlığından iki uzmanlık alanı ile yararlanmanız mümkündür:

  • Evlilik öncesi hazırlıklar yapan için seçim astrolojisi yani electional astroloji ve
  • Evlenmeye karar vermeyi düşünenler için composite haritalar ve synastry’dir.

 

Astrolojinin bu iki uzmanlık alanı sayesinde hayatınızı etkileyecek olayları başlatmada en uygun zamanları tespit edebilir, buna göre hayatınızı yönlendirebilirsiniz. İster taşınma ya da yeni iş kurma olsun isterseniz seyahate çıkma ya da evlilik kararı alma olsun seçim astrolojisinden yararlanarak hayatınızdaki önemli kararlarınızı alma imkanına sahip olursunuz.

Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek hayatınızdaki önemli kararları almak için astrolojinin uzmanlık alanlarından yararlanmaktır.

Bir önceki yazımız olan Şişlide Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eight + 12 =