Sultangazide Yıldızname Burçları

Yıldız ve burçları inceleyen, kişinin güneş burcuna ait özelliklerini bazı öngörülerle ifade eden Yıldızname, diğer bakı yani fal yöntemlerinin aksine bir fal değildir. İnsanların hayatlarında bazı dönüm noktaları, önemli olaylar, risk alacağı zamanlar vardır. Yıldızname ile bu bilgilere ulaşma imkanını bulabilirsiniz. Yıldızname sayesinde tanımak istediğiniz bir insanın karakterini, ruhsal ve fiziksel özelliklerini öğrenme imkanını bulabilirsiniz. Ancak bir başkasının ya da kendinizin yıldıznamesine baktırmak için bazı bilgilerin eksiksiz ve doğru şekilde bilinmesi gerekir.

  • Yıldıznamesi bakılacak kişinin doğum tarihi ve saati
  • Kişinin adı ve anne adı
  • Kişinin yıldızının hangi burcu temsil ettiği bilgisi önemlidir. Eğer kişi burcunu bilmiyor ya da tereddüt ediyorsa ebced hesabı ile burç bilgisine ulaşılabilir.

Yıldızname, bir yorumlama yöntemidir. Bunun yanında astroloji, ilm-i cifir, ebced hesabı gibi ilimleri de içine katarak insanların hayatlarında olan ya da olabilecek olaylar hakkında bilgi alınmasına yarar. Sultangazide Yıldızname Burçlarını merak eden, bakım yaptırmak isteyen ancak kime başvuracağını bilmeyen insanlar vardır. Bu konuda ilim sahibi, tecrübe sahibi olmuş, yıldızname bakımına vakıf, Arapça ve Osmanlıcayı iyi derecede bilen kişilerden destek almanız gerekir.

Bir yıldızname nasıl bakılır, yıldızname burçları hakkında nereden bilgi alabilirim sorularının cevabı aslında çok basittir. Konusunda uzman, ilim sahibi, havas ilimlerine, astrolojiye hakim, öngörüsü ve duru gözü olan, tecrübe sahibi olmuş kişilerden yararlanmanız gerekir. Yıldızname ile hangi bilgileri öğrenebilirim sorusu ise birçok insanın ilgisini çeken soruların başında gelir. Aslında birçok kişi yıldıznameyi hem fal olarak görmekte hem de çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılan bir araç olarak görmektedir. Yıldızname hiçbir zaman bir fal olmamış ya da hastalıkların tedavisinde kullanılmamıştır. Yıldızname, kişinin başına gelen hastalıklara ya da geçirebileceği hastalıklara sadece tedavi yöntemi önerir. Tedavi etme özelliği yoktur. Sunulan tedavi yöntemine uyup uymamak kişinin seçimine kalmıştır.

Yıldıznamenizi merak ediyor ve bu konuda tecrübe sahibi olmuş, ilim bilen kişilere ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmektir. Karşılıklı görüşmelerinizde sorularınıza cevap bulabilir, sorunlarınız ile ilgili çözümleri öğrenme imkanını bulabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sultanbeylide Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


seventeen − nine =