Sultangazide Evlilik Danışmanlığı

Evlilik çağında olan herkesin en büyük arzusu evleneceği günü en güzel, en muhteşem haliyle hayal etmek ve hayata geçirmektir. Bunun için türlü hazırlıklar yapılır. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür ve yapılır. Ağırlanacak konuklar, düğünün nerede olacağı, kaç kişinin geleceği, nasıl bir düğün töreni istendiği, ziyafetler derken çiftler belki de en önemli şeyi unutuverirler. Çiftlere göre her şey en son ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Peki ama evleneceğiniz gün sizin için doğru bir gün değilse ne yapardınız? Hangi günler sizin için en doğru günler olmalıdır? İnsanların çoğunun sorması gereken soru ise evlenmek için seçtiğim gün doğru gün mü? İnsanların bu soruyu kendine sorması gerekir. Bunun için İstanbul Sultangazide Evlilik Danışmanlığı hizmetinden yararlanarak bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Tüm bu soruların cevabını aslında astrolojide bulmanız mümkündür. Astroloji burçlardan, yıldızlardan ibaret bir ilim değildir. Seçim astrolojisinden yararlanarak hayatınız için önemli olan günlerin hangi zamanlarda yapılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. Bunun için astrolojik anlamda evlilik danışmanlığı desteğine başvurabilirsiniz.

İnsanların hayatında birçok farklı önemli olay gelişir. Hayatınızı etkileyecek bu olayların gelişimi ve sonucu astrolojik anlamda önemlidir. Yapmayı tecrih ettiğiniz seçim astrolojisi yani electional astroloji ile evlilik öncesi hazırlıklarınızı daha kolay yapabilir ve sizin için uygun olan günlerde bu hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.

Bazen çiftler uzun süre beraber olsalar bile bir türlü evlilik kararı veremeyebilirler. Ancak evlenmeye karar vermeyi düşünenler için de astrolojinin bir başka uzmanlık alanı olan composite haritalar ve synastry burada devreye girer. Böylece hayatınızın en önemli seçimlerinde en uygun zamanı bilebilir ve buna göre seçimlerinizi yaparak hayatınızı yönlendirme imkanını bulabilirsiniz.

Siz de hayatınızı etkileyecek olayları başlatmak için uygun zamanı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek evlilik danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sultanbeylide Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


five × 3 =