Sultanbeylide Yıldızname Burçları

Yıldız ve burçları inceleyen, içinde birçok ilmi barındıran, ancak birçok kişi tarafından fal olarak nitelendirilen Yıldızname, birçok insanın hayatında yer almaktadır. Geleceğini bilmek isteyen, başına ne tür olayların geleceğini öğrenmek isteyen kişiler tarafından başvurulan bir yöntemdir.  Sultanbeylide Yıldızname Burçları ve daha fazlası için bilgi almak isteyen insanlar bulunmaktadır. Bu bilgilere ulaşmak ve istediğiniz bilgilere ulaşmak için konusunda uzman, bazı ilimlere vakıf olan kimselerden yararlanmanız gerekir.  Yıldızname doğru bilinen bir yanlış olarak asla fal değildir. Bir takım insanlar yıldıznamenin fal olduğuna ve hatta çeşitli hastalıkların iyileştirilmesinde bir tedavi yöntemi olduğunu düşünürler. Bu yanlış bir düşüncedir.

Fal ya da tedavi yöntemleriyle hiçbir alakası olmayan yıldızname için kişinin anne ismi ve kendi ismi yanında tam doğum tarihi ve doğum saatinin bilinmesi gerekir. Bunun amacı kişinin yıldızname doğum haritasının çıkarılması içindir. Bazı durumlarda kişi burcunu tam olarak bilememekte ya da burcundan emin olamamaktadır. Böyle bir durumda ebced hesabı yapılarak kişinin burcu belirlenir. Ebced hesabı ise kişinin kendi ismi ve anne isminin ebced tablosuna denk gelen toplamlarının 12’ye bölünmesiyle çıkan sayının karşılığıdır. Çıkan sayıya hangi burç denk geliyorsa kişinin yıldızname burcu o olur. Yıldıznameye bakacak kişi çıkan sonuçlara göre yorumlarını yaparak kişinin istediği konular hakkında bilgi verir.

Yıldıznamenin ne tür bilgiler verdiğini merak eden birçok kişi bulunur. Yıldızname size istediğinizden çok daha fazlasını verir.

  • Evlilik analizi yaptırabilirsiniz. Böylece evlenip evlenemeyeceğinizi, nasıl bir evlilik yapabileceğinizi, çocuklarınızın olup olmayacağını yıldızname bakımı ile öğrenebilirsiniz.
  • Sosyal hayatınızın, arkadaş çevrenizin, ilişkilerinizin nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Kariyeriniz analizi yaptırırsanız işinizin nasıl olacağı, ne tür işlerle uğraşabileceğiniz, maddi durumunuzun ne şekilde olacağı hakkında yorumlar alabilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz ya da ileride geçirmeniz muhtemel olabilecek hastalıklar hakkında size bilgi verir ve tedavi yöntemini sunar. Bu tedavi yöntemini seçmek sizin seçiminize kalmıştır.
  • Doğumunuzdan ölümünüze kadar geçen sürede karşınıza çıkabilecek muhtemel olaylar hakkında size yorumlar sunar.
  • Belki doğumunuzda belki de daha sonra karşılaşabileceğiniz büyü, cin ya da daha farklı musibetleri tespit ederek bu konuda alacağınız tedbirler ve korunma yolları hakkında size bilgi sunar.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname ve yıldızname bakımı ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Silivride Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


5 × 3 =