Sultanbeylide Evlilik Danışmanlığı

Evlilik çağına gelerek evlilik hazırlığı yapan her gencin aklında düğün gününü en güzeli ve en muhteşemi olması vardır. Bunun için türlü hazırlıklar yapılır, en küçük detaya kadar her şey düşünülür ve yerine getirilmeye çalışılır. Tüm hazırlıklar tamamlanır, tamamlanmaya çalışılır. Ama çoğu evlilik hazırlığı yapan çift düğün günüm benim için doğru gün mü diye sormaz. Bu soru kimsenin aklına gelmez. Ancak evlilik hazırlıklarının öncesinde astrolojiye danışarak bu gününüzün doğru gün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için Sultanbeylide evlilik danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bir heves, bir heyecanla başladığınız evlilik hazırlıkları için tüm hazırlıkların tamam olduğunu düşündüğünüz anda düğününüz için seçtiğiniz günün sizin için yanlış gün olma ihtimalini hiç düşündünüz mü? Doğru zamanda mı evleniyorum, düğün günümü ne zaman seçmeliyim gibi sorular çoğu zaman evlenecek çiftlerin aklına gelmez. Astrolojinin iki uzmanlık alanı size bu konuda yardımcı olabilir.

  • Seçim astrolojisi (electional astroloji)
  • Composite haritalar ve synastry

Bu iki astrolojik uzmanlık alanı sayesinde siz de düğün gününüzün hangi olması gerektiğini, hangi günlerin sizin için yanlış olabileceğini keşfetme imkanı bulabilirsiniz. Evlilik öncesinde yaptığınız hazırlık zamanında seçim astrolojisinden yararlanarak hangi günün evlilik için daha iyi olabileceğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda composite haritalar ve synastry ile evlenmeye karar vermeyi düşünenler için oldukça yararlı bilgiler alabilirsiniz. Astroloji, zamanı ve yeri olan tüm olaylar için bir yol gösterici gibidir. Seçim astrolojisi ile hayatınızı etkisi altına alacak olayları başlatabilir, sizin için özel anlam taşıyan günlerinizin hangi gün olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek seçim astroloji, evlilik danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Silivride Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


two × two =