Şişlide Yıldızname Burçları

Burçlar ve yıldızları inceleyerek astrolojiyi ve daha birçok ilmi içine katan Yıldızname, diğer fal yöntemlerinden ayrılan bir uygulamadır. Diğer fal yöntemlerinden birçok yönden ayrılarak insanlara çok daha fazla bilgi verir. El falı, tarot falı, su falı ya da kahve falı gibi uygulamalar, genellikle kişilerin eğlencesine baktığı, çok fazla ilim ya da eğitim gerektirmeyen uygulamalardır. Oysa Yıldızname, bunlardan tamamen uzak, herhangi bir araca ihtiyaç duymadan kişinin bazı özel bilgilerinden yola çıkarak uygulanan bir yöntemdir.

Türk-İslam felsefesinde hayat bulup Osmanlılar döneminde oldukça gelişen Yıldızname, günümüze kadar gelmiştir. Yıldız ve burçlarla ilgilendiği için astroloji bilimini ve yıldızname bakımı için gerekli olan doğum haritasının çıkarılması için ebced hesabına gerek duyulan bu yöntem ciddi ve ilim gerektiren bir uygulamadır.

İnsanların en çok merak ettikleri konu gelecekleridir. Gelecekte başlarına nelerin gelebileceğini öğrenmek insanlar için neredeyse bir tutkudur. Şişlide Yıldızname Burçları hakkında bilgi alabileceğiniz medyumlar bulunmaktadır. Ancak bu konuda herkese güvenilmeyeceğini de belirtmemizde fayda vardır. Yıldızname, öyle herkes tarafından bakılan, eğlencelik olsun diye bakılan bir uygulama değildir. Uzun eğitimler ve bilgiler elde edilerek bazı temel özellikler öğrenilerek ve tecrübe edilerek yapılan bir uygulamadır. Bu yüzden bu konuda her zaman tedbirli olmalı ve güvenmediğiniz, bilmediğiniz kişilerden böyle bir çalışma istememelisiniz.

Peki yıldızname baktırarak hangi bilgilere sahip olabilirsiniz? Yıldızname nasıl bakılmalıdır? Neleri öğrenebiliriz gibi sorular hemen her insanın kafasını kurcalayan soruların sadece birkaç tanesidir.

  • Yıldızname ile doğumunuzdan ölümünüze kadar başınızdan geçebilecek olayları öğrenme imkanını bulabilirsiniz.
  • Evlilik hayatınızın olup olmayacağını, çocuğunuzun olup olmayacağını, nasıl bir evlilik yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Kişilik analizini yaptırabilirsiniz.
  • Kariyeriniz hakkında nasıl bir yol çizmeniz gerektiğini, neleri yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz ya da ileride geçirebileceğiniz hastalıkları ve bunların sadece tedavi yollarını öğrenme imkanını bulabilirsiniz.
  • Sosyal ilişkilerinizin nasıl olacağı konusunda bir fikir sahibi olabilirsiniz.
  • Eğitim hayatınızla ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Yıldızname burçları nasıl bakılır, yıldızname baktırmak için kime başvurmak gerekir ve daha birçok detay için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şilede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


four − 3 =