Şişlide Evlilik Danışmanlığı

Astroloji, birçok kişinin burçlar, fallar, günlük burç yorumları aracılığı ile ilgilendiği bir konudur. Ancak astrolojik evlilik danışmanlığı hizmetinden yararlanarak evlilik hazırlıkları öncesi en doğru gününüzü seçme imkanına kavuşursunuz. Birçok yerde olduğu gibi İstanbul Şişlide Evlilik Danışmanlığı hakkında bilgi alarak danışmanlık hizmetlerinden yararlanan birçok kişi bulunmaktadır.

Evlilik hazırlığı yapan birçok kişinin aklındaki en önemli soru bu özel günün doğru gün olup olmadığı, hangi günde evlenmek daha iyi olur sorularıdır. Çünkü evlilik hazırlığı yapan hemen herkes düğün gününün en mükemmeli olmasını ister. Her şey bir hevesle bir heyecanla hazırlanmaya başlanır. Ama evlilik günü gelip çattığı zaman bugün benim evlenmek için doğru günün mü diye sormaya başlayabilir. Bu soruya en doğru cevabı astroloji verebilir.

Evlilik hazırlıklarının öncesinde astrolojiye danışarak birçok problemin üstesinden gelebilirsiniz. Evlenmek için doğru günün olup olmadığını astrolojinin iki farklı uzmanlık alanından öğrenebilirsiniz. Bunun için seçim astrolojisi ve composite haritalar ve synastry’den yararlanmanız gerekir.

Astroloji herkesin bildiği gibi sadece burçları yorumlamaktan, fal bakmaktan ibaret değildir. Astrolojinin birçok uzmanlık alanı vardır ve bu uzmanlık alanlarından biri de evlilik danışmanlığıdır. Bu sayede evlilik öncesi hazırlıkların hangi günlerde yapılması gerektiğini ya da evlenmeye karar vermeyi düşüncesine alanlar için gerekli olan composite haritalar ve synastry’dir.

Astrolojiden zaman ve yeri belli olan her olay için yararlanabilirsiniz. İnsanların hayatlarında önemli zamanlar vardır. Yeni bir yere taşınmak, seyahate çıkmak, yeni bir iş kurmak, yeni bir ortak bulmak gibi birçok önemli anlar için doğru zamanın seçimi oldukça önemlidir. Evlilik de bunlardan biridir. Seçim astrolojisi yani electional astroloji ile evlilik zamanınızı ya da diğer önemli anlarınız için hangi günlerin en doğru gün olduğunu öğrenmeniz mümkündür. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Şilede Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


19 − four =