Silivride Yıldızname Burçları

Bazen insanların hayatlarında bazı olaylar hep ters gidebilir. Bu tersliklere sebep olan sorunun ne olduğunu öğrenmek isteyen, Silivride Yıldızname Burçları konusunda daha detaylı bilgi almak isteyen insanlar yıldızname bakımı yaptırırlar. Yıldızname burcunu bilmeyen kişinin yıldıznamesine bakmak için ebced hesabı ile burcunun belirlenmesi gerekir. Bunun için bakımı yapılacak kişinin adı ve anne adı ile kişinin tam doğum tarihi ve saati gereklidir. Bu şekilde kişinin yıldızının hangi burca tekabül ettiği hesaplanarak yıldızname doğum haritası çıkarılır.

İnsanlar her zaman bilinmeyenin peşinde koşmuş ve her zaman gizemli kalanların peşine düşmüştür. Bu yüzden yüzyıllardan günümüze kadar gelen birçok metot bulunmaktadır. Bu metotlardan biri de yıldıznamedir. Yıldızname Türk-İslam felsefesinde hayat bularak Osmanlılar tarafından oldukça geliştirilmiştir. Günümüze kadar gelen yıldıznamede birçok bilgiye ulaşmak mümkün olmaktadır.

Günümüzde insanlar tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi gelecekleriyle ilgili bilgileri öğrenmek ister. Bunun için birçok yol, bazı metotlar denerler. Bu metotlardan biri olan yıldızname, birçok kişi tarafından fal olarak nitelendirilmektedir. Tamamen faldan ayrılan Yıldızname uzman kişilerin, tecrübe edinmiş, bazı ilimlere vakıf olmuş kişiler tarafından bakılabilecek bir yöntemdir. Yıldızlar ve burçları inceleyen Yıldızname, içine astroloji, ebced hesabı, cebir, ilm-i cifir gibi ilimleri de ekleyerek çok farklı ve ciddi bir ilim olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kişi doğduğu andan itibaren bir yıldıza sahip olur. Bu yıldızın karşılığı ise 12 burçtan bir tanesidir. Yıldızname doğum haritasının çıkarılması için bu burcun bilinmesi gerekir. Bunun yanında yıldıznamesine bakılacak kişinin anne adı ve kendi adı yanında doğum tarihi ve saatinin de bilinmesi gerekir. Bu bilgiler net olarak bilinmiyorsa ebced hesabı yapılarak kişinin yıldızına denk gelen burcu hesaplanır. Bu hesaplamanın ardından çıkarılacak doğum haritasına göre kişinin yıldıznamesindeki veriler yorumlanır. Yapılacak yorum, kişinin öngörüsüne, duru göz, duru işit ve duru hissetme özelliklerine sahip, yeri geldiğinde Havas ilmini de kullanarak yapmasına bağlıdır. Bu özelliklere sahip olmayan kişilerce yapılacak yıldızname bakımı kişinin yanlış yönlendirilmesine sebep olur.

Yılların verdiği bilgi birikimini tecrübesine katmış olan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname, yıldızname burçları hakkında detaylı bilgi edinebilir, yıldızname bakımı için görüşme imkanını bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sarıyerde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 × two =