Silivride Evlilik Danışmanlığı

Evlilik, üzerinde uzunca süre düşünülmesi gereken bir konudur. Bu yüzden çiftler evlilik için karar verirken her şeyi düşünürler. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar hazırlanır. Heyecanlı ve hevesli gençler düğün günleri planlarken birçok şeyi düşünürler. Ancak evlilik gününü seçerken hangi günün en uygun olacağını düşünen çiftlere hiç rastladınız mı? Bunun için astrolojik evlilik danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Astrolojik evlilik danışmanlığı konusunda birçok yerde olduğu gibi İstanbul Silivride evlilik danışmanlığı hizmeti alarak düğün gününüz için en ideal, en uygun zamanı belirleyebilirsiniz.

Hemen her çift evlilik gününün en muhteşemi, en harikası olmasını ister. Tüm hazırlıklar, tüm detaylar bu günün muhteşem olması ile ilgilidir. Ancak bazen insanların öyle günleri vardır ki bu günlerde kesinlikle özel günler kutlanmamalı, o tarihlere hiçbir kutlama ya da karar alma aşaması denk getirilmemelidir.

Astrolojinin tek yapabildiği burçlar, yorumlar, fallar değildir. Astrolojide iki uzmanlık alanı daha vardır ki kişilere bazı özel günlerini planlamalarında yol gösterici konumundadır. Evlilik öncesi hazırlık içinde olan kişiler için seçim astrolojisi ile evlenmeye karar vermeyi düşünce halinde bulunduranlar için composite haritalar ve synastry.

Yapmanız gereken tek şey hayatınızda önemli yere sahip günlerinizin hangisi olduğunu öğrenmek için astrolojik anlamda evlilik danışmanlığı hizmeti almaktır. Seçim astrolojisi ya da synsatry hakkında bilgi almak istiyorsanız metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sarıyerde Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


16 + 5 =