Şilede Evlilik Danışmanlığı

Evlilik hazırlıkları öncesinde birçok insanın kafasında doğru günde mi evleniyorum, bu gün benim için doğru mu, evlilik için doğru bir gün mü gibi soruları kendisine sorabilir. Astrolojinin iki uzmanlık alanı size bu konuda yardımcı olabilir. Şilede Evlilik Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanarak evlilik öncesinde hangi günün sizin için daha iyi olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Evlilik kararı alan her çift düğün günlerinin muhteşem olmasını, hiçbir tersliğin çıkmamasını ister. Günlerce, haftalarca uğraşılan, zahmet verilen birçok uğraş yapılır. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Ancak insanlar hiçbir zaman evlenmek için seçtiğim gün doğru mu diye düşünmez. Ancak astrolojinin iki uzmanlık alanı size evlenmek için en doğru günün hangisi olacağı konusunda yol göstericidir. Sadece evlilik konusunda değil, taşınma, iş değiştirme, yeni iş kurma, ortaklık kurma hatta seyahate gitme konularında da danışmanlık alarak size en uygun zamanları öğrenme imkanına kavuşursunuz.

Astroloji, zamanı ve yeri belli olan tüm olaylarda size yol gösterici olabilir. Bu konuda seçim astrolojisi ve composite haritalar ve synastry’yi seçerek sizin için en uygun zamanları öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz. Evlenmeye karar vermeyi düşünenler, hala evlilik kararı almaya çalışanlar için composite haritalar ve synastry en uygun alandır. Evlilik öncesi hazırlıklara başlayanlar için ise seçim astrolojisi yani electional astroloji danışmanlığı alabilirsiniz.

Astrolojik evlilik danışmanlığı ile hayatınızı etkileyecek olayları daha kolay başlatabilir, doğru zamanda doğru hamleler yaparak sizin için en iyi olan günü bulabilirsiniz. Böylece sizin için önemli olan günü hayatınızın en önemli gününe çevirme imkanına kavuşmuş olursunuz.

Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek seçim astrolojisi ve composite haritalar ve synastry hakkında daha detaylı bilgi alabilir, hayatınızdaki önemli günlerin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sultangazide Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


sixteen − six =