Sarıyerde Yıldızname Burçları

Her insanın hayatında olumlu ya da olumsuz birçok olay meydana gelir. Gerçekleşen bu olaylar kişinin hayatında çoğu zaman ya derin yaralar açar ya da farklı şekilde etkisi altına alır. İnsanların çoğu hayatlarını etkisi altına alan bu olumsuzluklardan kurtulmak ya da ne olduğunu öğrenmek isterler. Bu yüzden çeşitli yöntemler uygulayarak hayatlarını etkileyen bu olayları öğrenmek ve buna göre tedbir almak düşüncesine girerler. Bu metotların başında geçmişi çok eskilere dayanan yıldızname gelir.

Yıldıznameyi diğer metotlardan ayıran belli başlı özellikler vardır. Bu yüzden doğru olarak bilinen ama yanlış olan yıldıznamenin bir fal yöntemi olduğudur.

  • Yıldızname, birçok ilmi içinde barındırır. Astroloji, ilm-i cifir, cebir, ebced hesabı bunlardandır. Çoğu zaman havas ilminden de yararlanır.
  • Yıldızname bakmak için herhangi bir araca ihtiyaç yoktur. Bunun için kişinin adı ve anne adı ile kişinin doğum tarihi ve saati yeterlidir.
  • Sarıyerde Yıldızname Burçları bakımı için tüm bunların yanında yıldızname ile birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz.
  • Belki evliliğiniz ile ilgili bakım yaptırabilir ya da kariyeriniz ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.
  • Çoğu zaman başınıza gelebilecek hastalıklar hakkında bilgi alabilirken, nasıl tedavi olmanız gerektiği konusunda da yorumlarla karşılaşabilirsiniz.
  • Çoğu zaman kişinin büyü, cin musallatları ya da başka illetlere maruz kaldığı olmaktadır. Bu tür illetleri yıldızname ile görebilir hatta kimin, ne zaman, nasıl bir büyü yaptığını ve korunma yollarını öğrenebilirsiniz.
  • Sosyal hayatınız yanında aile hayatınızdaki çalkantılı zamanları, nasıl davranmanız gerektiğini, kendi fiziksel ve ruhi özelliklerinizi yani kişilik analizinizi de yaptırabilirsiniz.

Yıldızname bakımında yorumlama işi oldukça önemlidir. Diğer fal yöntemleri gibi ne eğlencesine bakılır ne de herhangi bir araca ihtiyaç duyulur. Yıldıznameye bakabilmek için bazı ilimlere vakıf olmak şarttır. Yıldıznameye bakacak kişinin iyi niyetli olması, duru görüye sahip olması önemlidir. Kişilerin doğru şekilde yönlendirilmesi oldukça önemlidir. Doğru şekilde yıldızname baktırmak, daha fazla bilgi edinmek için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilir, soru ve sorunlarınız için çözümlerini alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


three × three =