Sarıyerde Evlilik Danışmanlığı

İnsanların hayatlarındaki en önemli anlardan biri evlilik günleridir. Hemen herkes düğün günün en güzeli, en özeli olmasını ister. Bunun için türlü çalışmalar, hazırlıklar yapılır. Tüm ayrıntılar düşünülür. Nerede yapılacak, kaç kişi gelecek, kimler davet edilecek, ikramlar nasıl olacak konusunda liste uzayıp gider. Ancak bu listenin hiçbir sırasında evlilik için seçtiğim gün benim için uygun mu, uygun bir günde mi evleniyorum, evlilik için hangi gün benim için uygundur sorularını genellikle kimse kendine sormaz. Günümüzde birçok insan astrolojik evlilik danışmanlığı ile bu tür özel günlerin hangi günler daha uygun olabileceği konusunda danışmanlık almaktadır. İstanbul Sarıyerde evlilik danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Günümüz insanı artık özel günleri çok daha dikkat etmekte ve bu tür soruların karşılığını bulabileceği evlilik danışmanlığı için astrolojiden faydalanmaktadır. Astroloji sadece burçların yorumlanmasından, fal yorumlarından ibaret değildir. İnsanların özel günlerini daha kendilerine daha uygun günlerde yapmaları açısından iki uzmanlık alanından yararlanabilirler.

Evlilik gününün doğru günde olmasını isteyen kişiler bunun için astrolojinin iki uzmanlık alanından yararlanabilirler:

  • Seçim astrolojisi
  • Composite haritalar ve synastry

Bu iki uzmanlık alanı ile düğün gününüzü doğru günde yapma imkanını elde etmiş olursunuz. Astrolojide asıl olan zaman ve yerdir. Zamanı ve yeri olan her olay için astrolojiden yardım alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek astrolojik evlilik danışmanlığı hizmetlerinden yararlanmanız olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Sancaktepede Evlilik Danışmanlığı başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


1 + 9 =