Sancaktepede Yıldızname Burçları

Türk-İslam felsefesinde hayat bulan, Osmanlılar döneminde ise iyice gelişen Yıldızname, günümüze kadar gelmiştir. İnsanlar her zaman gizli olanı merak etmiş ve bunu öğrenmek için türlü metotlar geliştirerek insanlığın hizmetine sunmuştur. Bu metotlardan biri de hiç kuşkusuz diğer fal yöntemlerinden ayrılan yıldıznamedir.

Çoğu insan yıldıznamenin de diğer fal yöntemlerinden hiçbir farkı olmadığını düşünmektedir. Ancak bu konuda doğru bilinen bir yanlış vardır. Yıldızname diğer fal yöntemlerinden birçok yönden ayrılır. Yıldızname oldukça derin ilim bilgisine sahip kişiler tarafından bakılması gereken bir yöntemdir. Diğer bakı yöntemleri gibi herhangi bir araç kullanımına ihtiyacı yoktur. Bunun için sadece birkaç bilginin doğru ve eksiksiz şekilde verilmesi yeterlidir. Uzaktan bakma imkanı vardır. Başkasının yerine de baktırabileceğiniz yıldızname için muhakkak istenen bilgilerin tam ve hatasız olması şarttır.

Sancaktepede Yıldızname Burçları konusunda bilgi almak isteyen insanların dikkat etmesi gereken konu, yıldıznamenin öyle herkes tarafından eğlencelik olsun diye bakılamayacak olmasıdır. Yıldızname burçlar ve yıldızların incelenmesiyle ilgilenir. Bunun yanında astroloji ile bağlantısı vardır. Kişinin yıldıznamesine bakılabilmesi için burcunun doğru şekilde bilinmesi gerekir. Eğer kişinin burcu tam bilinmiyor ya da doğum tarihi, saati hakkında tereddüt yaşanıyorsa ebced hesabı ile kişinin hangi burca denk geldiği hesaplanarak doğum haritası çıkarılır.

Yıldızname burçları hakkında nasıl bilgi edinilir, yıldızname bakımı için neler gereklidir gibi sorular birçok kişinin kafasında oluşan sorulardır. Bu soruların cevaplarını yıldıznameye vakıf, Arapça ve Osmanlıcayı iyi bilen, yıldızname için gerekli olan ilimleri sahip kişiler verebilir. Bu insanlara ulaşmak için de iyi şekilde araştırma yapmalı ve buna göre bu insanlardan destek almalısınız.

Yıldızname bakımıyla hangi bilgilere ulaşabilirim sorusunun cevabı ise oldukça geniştir:

  • Yıldızname bakımıyla evlilik analizi yaptırabilirsiniz.
  • Doğumunuzdan ölümünüze kadar başınıza gelen ya da gelebilecek olaylar hakkında öngörü sahibi olabilirsiniz.
  • Üzerinizde herhangi bir büyü, cin musallatı, nazar değmesi gibi durumlar varsa bunları öğrenme fırsatı bulursunuz.
  • Kişilik analizi yaptırarak çevrenizde nasıl insanların olmasını gerektiğini, insanlara nasıl davranmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
  • Yeni tanıdığınız bir kişinin karakterini, yapısını öğrenmek istiyorsanız bunun için yıldıznamenin yorumlarından yararlanabilirsiniz.

Yıllardır biriktirdiği bilgi birikimini tecrübesiyle birleştirmiş metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname ve daha fazlasını öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Pendikde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


15 + twenty =