Sabunla Büyü Nasıl Yapılır?

En tehlikeli kara büyülerden olan sabun büyüsü, kişiye zarar vermek, hüsrana uğratmak, öldürmek, yataklara düşürmek niyetiyle yapılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü etkisinde olan kişi, eğer büyünün farkına varılmazsa ömür boyu sürer ve kişi ömür boyu acı çeker. Akıl sağlığını yitirebilir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen ve ülkemizde de yapılan sabunla büyü nasıl yapılır konusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir.

Sabun büyüsü yapmak için öyle herhangi bir sabun kullanılmaz. Sabun büyü nasıl yapılır için kullanılan sabun cenaze yıkamalarından arta kalan sabunların kullanılması ile yapılır. Sabun hazırlandıktan sonra gerekli diğer bir malzeme olan toplu iğneler temin edilir. Bu malzeme de temin edildikten sonra sabun büyüsü için yapılan özel bedduaya geçilir. Ancak sabun büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Yanlış bir uygulama, hatalı bir işlem sonu hiç de iyi olmayan neticeler doğurabilir. Bu yüzden kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü çeşidi değildir. Bu konuda tecrübesi, bilgisi olan kişiler tarafından yapılması gerekir.

  • Sabun büyüsüne maruz kalan kişi, sabun erimeye başladığı andan itibaren ürkek davranışlar gösterir.
  • İçten içe hastalanmaya ve yataklara düşmeye başlar.
  • Kendi içine kapanır, kimseyle konuşmaz, tamamen kendi iç dünyasına döner.

Kara büyüler içinde en tehlikelisi olan sabun büyüsü, dikkatli olunması gereken ve farkına varılır varılmaz çözülmesi gereken bir durumdur. Sabun büyü nasıl bozulur konusunda bazı yolları takip etmeniz gerekir. İlk önce yapmanız gereken şey kendinizde en ufak bir belirti hissettiğinizde üzerinizde gerçekten sabun büyüsünün olup olmadığını tespit ettirmeniz gerekir. Bunun için yapılacak bakım sonrası üzerinizde bulunan sabun büyüsü çeşitli yollarla temizlenir. Ancak bu işi konusunda uzman, tecrübe sahibi, bilgi sahibi kişiler yapmalıdır.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek sabun büyüsü ve daha fazlası için detaylı bilgi alabilir ve üzerinizde sabun büyüsü olup olmadığını tespit ettirerek gerekli tedaviyi uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


2 × 2 =