Ruhsal Şifa Terapileri

Modern tıp kavramının ortaya atılmasından binlerce yıl önce bile, insanlar hastalıkları çeşitli yöntemlerle tedavi etmenin yolunu bulmuşlardı. Hem de bu yöntemler günümüzün aksine ağrısız, acısız, ilaçsız, bıçaksız, iğnesiz, tamamen doğal yöntemlerdi. Bedensel hastalıklar için kullanılan yöntemler şifalı taşlar ve bitkiler gibi maddi yöntemler olurken, ruhsal hastalıklar içinse kişinin sahip olduğu enerji tedavi edici olarak kullanılıyordu.

Ruhsal şifa verecek olan kişinin, mutlaka içinde pozitif enerji olması gerekir. Bu enerjiye sahip olan herkes, gereken eğitimi aldıktan sonra, enerjisini insanları iyileştirmek için kullanabilir. Bu yüzden, ruhsal şifa yöntemlerini iyi bilen ve uygulayan tecrübeli birinden bu konuda eğitim ve icazet almak önemlidir.

Ruhsal şifa, zihin beden ve ruh için uygulanabilir. Hangi bölge rahatsız ise, o bölgeye enerji gönderilir. Alternatif tedavi biçimidir, modern tıp yöntemleri ile birlikte kullanılabilir. Bir zararı ya da yan etkisi yoktur. Ruhsal şifa terapisi için illa hasta kişiye dokunmak ya da yanında olmak dahi gerekmez. Çok uzaktan bile enerji yönlendirmesi yapılarak şifa verilebilir. Elbette bunun için, enerjiyi nasıl yönlendireceği ve yoğunlaştıracağı konusunda kişinin eğitim almış olması şarttır.

Ruhsal şifa terapileri sayesinde ruh ve beden sağlığı dengelenir. İnsanlar sağlıklı düşünebilir. Kolay sinirlenme, kolay üzülme, kolay unutma gibi sorunların önüne geçilebilir.

Tıbbın çare olamadığı ya da çare olsa bile yetersiz kaldığı ya da ilaç vs. kullanılmak istenmeyen durumlarda alınacak ruhsal şifa terapisi, hem ana tedavi, hem de destekleyici tedavi olarak kullanılabilir.

Ruhsal şifa terapisi sayesinde hayatınızı değiştirebilir, düzene koyabilir, bir çok sorununuzu geride bırakabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu’nda başvurmak ve yardım istemek olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Aura Görüntüleme Sistemi Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


six − 4 =