Rızk – Bereket Vefki

rizk - bereket vefki

Rızk – Bereket Vefki Kullanımı

Rızk ve Bereket Vefki ’nin yapılış amacı kişilerin iş ve sosyal hayatta beklentilerini karşılamaktır…

Bu beklentiler genel anlamda maddi beklentiler olarak adlandırılabilir. Bazı durumlarda kişiler ne yaparsa yapsın, işleri düzenli olmaz yada kazançları bir şekilde istedikleri doğrultuda gitmez.

Ailesinin rızkını kazanmak amacıyla ticaret, hizmet, üretim gibi işlerle uğraşan ya da ücretli olarak bir işyerine hizmet eden kişilerin, bu çalışmalarının ürünü olan başarıyı yakalama konusunda zorlanmalarının nedenlerinden biriside rızık kısmetinin kapanmış olmasıdır. Rızık kısmeti durduk yerde kendiliğinden kapanmaz. Rakipler, arkadaşlar, akrabalar gibi çekemeyen kişiler tarafından kişinin etkilenmesi halinde oluşabilecek bir durumdur. Böyle bir durumda Rızk-Bereket Vefki en uygun çözüm olacaktır.

Rızk – Bereket Vefki Hakkında Detaylı Bilgiler

Çoğumuz, günlük hayatta zaman zaman seçimlerle karşı karşıya kalırız. Bir olayın, tercihin, beklentinin ya da sürprizin hep başka insanlara uğradığını görür ve bu durumdan hep şikâyet ederiz. Bu konuda “Ben olmalıydım!”, “Ben bunu hak etmiştim!” ya da “Neden ben değil!” şeklinde sızlanmalarla geçiştirme yolunu seçeriz. Oysa, bu konuda kendimizde bir negatiflik olabileceğini görmezden gelir ve bunu kabullenmek istemeyiz. Bu durum bir çok insanın yakındığı ve hatta bazen anlayamadığı bir şekilde ortaya çıkar. Bu durumda yapılacak olan şey üzerinizde olan negatif enerjilerin temizlenmesi ve pozitif enerjinin üzerinize yüklenmesidir. Pozitif enerjinin yüklenmesi demek, Kısmet Açma yada İş – Rızk – Bereket Vefki hazırlatmakla eş değerdir.

Rızk – Bereket Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Nazar Vefki başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.