Pendikde Yıldızname Burçları

İnsanların çoğu, yaşamlarını kısıtlayan, kötü yönde etkileyen etkenleri öğrenmek ve bunları hayatlarından bertaraf etmek için birçok yol dener. Bu yolların başında Yıldızname Burçları gelmektedir. Yıldızname bakımı, birçok kişinin hayatındaki önemli olayları öğrenmesinde büyük rol oynar. Ancak çoğu insan yıldıznameyi, diğer fal yöntemleri ile bir tutmakta ve eğlencelik olarak görmektedir. Ancak yıldızname ne bir eğlenceliktir ne de diğer fal yöntemlerine benzer. Tamamen ilmi konulara, hesaplara ve derin ilim bilgisine sahip kişiler tarafından dikkatlice bakılması gereken bir yöntemdir.

Yıldızname, bir faldan çok kişinin hayatını etkileyen, etkileyecek olayları görmenizi sağlayan, kötü olaylar karşısında almanız gereken önlemleri gösteren bir yorumlama şeklidir. Bunun için bazı kişisel bilgilere yani kişinin ve annesinin ismi ile doğum tarihi ve saatine ihtiyaç duyulur. Bu kişisel bilgiler sayesinde kişinin yıldızname doğum haritası oluşturularak yorumlama yapılır.

Yıldızname bakımı için birçok yerden talep gelmekte özellikle Pendikde Yıldızname Burçları konusunda bilgi almak isteyen ve bakım yaptırmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Bu insanların merak ettiği yıldızname bakımı ile ilgili başvurmaları gereken kişiler, yıldızname okumayı bilen, ebced hesabına vakıf, yıldızname ilmini özümsemiş, Arapça ve Osmanlıca diline hakim kişilerdir. Bu özelliklere sahip olmayan kişiler tarafından bakılacak bir yıldızname, kişinin yanlış şekilde yönlenmesine sebep olacaktır.

Birçok insan tarot falı, el ve su falı, kahve falı gibi bakı yöntemlerine meyil etmekte ve çoğu zaman bu bakı yöntemleri kişilerin eğlencesi durumuna gelmektedir. Ancak bu tür fal bakı yöntemleri isimlerinden de anlaşılacağı gibi belli araçlar kullanılarak bakılan ve çoğu bakan kişilerin yorumlarına bağlı olan yöntemlerdir. Genellikle üç vakte kadar kısmetin var, yolun var, haber alacaksın gibi sözlerle insanlar avutulur. Ancak yıldızname, bu bakı yöntemlerinin çok ötesinde bir yöntemdir.

Yıldızname bakımıyla birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Bu bilgiler bazı ilim konuları çerçevesinde yıldıznameye bakacak kişinin yorumuyla oluşturulur. İstediğiniz hemen her konuda yıldıznameye baktırarak hayatınızdaki önemli olayları, olabilecek olayların tahmini yorumlarını alabilirsiniz. Yıldızname bakımı ve daha fazlası için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Maltepede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


seventeen + 5 =