Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü nedir nasıl yapılır? Bu konu birçok kişi tarafından merak edilmekte ve yapılışı konusunda bazı tereddütler oluşturmaktadır. Kimine göre papaz büyüsünü sadece papazlar yapabilir kimisine göre bu konuda bilgili ve tecrübe sahibi hoca ya da medyumlar da yapabilir. Papaz büyüsü pagan dönemlerinden günümüze gelmiş, kadının adet kanı ve erkeğin menisinden yapılan bir büyü çeşididir. Papaz büyüsü denmesinin sebebi ise pagan dini dönemlerinde yapılan bir büyü çeşidi olmasından dolayıdır. Süryani dilinde yapılan dualarla birlikte çeşitli uygulamalar sayesinde papaz büyüsü gerçekleştirilir.

Sıklıkla tercih edilen ve papaz büyüsü belirtileri nelerdir konusunda bilgi sahibi olmak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Papaz büyüsünün etkileri arasında:

  • Papaz büyüsüne maruz kalan kişi büyük bir duygu yoğunluğu yaşamaya başlar.
  • Hayatı akışına bırakır, herhangi bir harekette bulunmaz. Bu tabi ki kişinin çevresindekiler tarafından hoş karşılanmaz ancak büyünün etkisindeki kişiye bu davranışları normal gelir.
  • Eğer bir kadına yapılacaksa erkeğin menisi büyü malzemesi olarak kullanılır.
  • Bir erkeğe yapılacak papaz büyüsünde ise kadının adet kanının ilk damlaları kullanılır.

Papaz büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır konusunda büyü etkisi altında olan kişinin davranışlarını takip etmeniz gerekir. Kişi evini, eşini, çocuklarını ihmal etmeye başlar. İşini boşlar. Evini terk ederek büyüyü yapan kişinin yanında olmak ister. Büyü fark edilip bozulmadığı sürece kişi büyünün etkisinde kalır. Papaz büyüsüne karşı çeşitli dualar ve uygulamalar gerçekleştirilerek bozulması sağlanır. Papaz büyüsünün bozulabilmesi için ilk önce ne çeşit bir papaz büyüsü olduğunu bilmek gerekir. Papaz büyüsü uzaktan nasıl bozulur konusunda da yine ilk önce ne tür bir papaz büyüsü olduğu tespit edilmelidir. Daha sonraki işlemler ise büyüyü bozacak medyum ya da hocanın tecrübesine ve bilgisine bağlıdır. Papaz büyüsünün ne zaman bozulacağı, süresi kesin olarak verilmez. Çünkü büyünün ne kadar güçlü ne kadar hafif bir büyü olduğu önemlidir.

Büyüler hakkında daha detaylı bilgi almak ve büyünün etkisinde iseniz korunma ve kurtulma yollarını öğrenmek ve tedavi olmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


eighteen + 1 =