Papaz Büyüsü Nedir, Nasıl Bozulur?

Birçok insan papaz büyüsü nedir nasıl bozulur konusunda bilgi sahibi olmak istemektedir. Papaz büyüsü, halk arasında iki şekilde yapıldığı düşünülür. Birincisi papazların yaptığı ikincisi ise dine uygun olmayan usullerle yapılandır. İki de doğru olmasına karşılık eksik bilgilerle doludur. Papaz büyüsü, kötü niyetli yapılabildiği gibi iyi niyetli yapılan çeşitleri de vardır. Papaz büyüsü adını, süryani dilinde okunan dualardan ve özellikle pagan dönemlerinden kalma yöntemlerle yapıldığı için bu adı almıştır.

Papaz büyüsü, bir erkeği bir kadına bağlamak için yapıldığı zaman kadının adet kanı kullanılır. Bir kadın bir erkeğe bağlanacaksa bu sefer erkeğin menisi büyü malzemesi olarak kullanılmaktadır. Papaz büyüsü etkisinde olan kadın ya da erkek büyünün etkisi ile büyüyü yaptıran kişiye bağlanır ve neredeyse tamamen onun tutsağı haline gelir.

Papaz büyüsü olduğu nasıl anlaşılır konusunda ise birçok bilgi mevcuttur.

  • Papaz büyüsüne maruz kalan kişi tamamen iradesi dışında hareket etmeye başlar.
  • Yaptığı her davranış yanlış bile olsa kendisine normalmiş gibi gelmeye başlar.
  • Papaz büyüsü etkisinde olan kişi evinden, eşinden, çocuklarından, sevdiklerinden gittikçe uzaklaşmaya hatta evini, yurdunu terk ederek büyüyü yaptıran kişinin yanında olmaya yoğun istek duyar.

Papaz büyüsü yapılış amacına göre kullanılan malzemeleri de değişir. Örneğin bir kadını bir erkeğe bağlamak niyeti ile yapılıyorsa kadının adet günündeki ilk damlalar kullanılır. Bir erkeğe bir kadını bağlamak için ise erkeğin menisi kullanılır. Bu malzemeler istenilen kişilere yedirilip içirilmek suretiyle yapılır. Ancak bunun öncesinde çeşitli uygulamalar ve duaları vardır.

Birçok kişi papaz büyüsünün bozulmasının imkansız olduğunu düşünür. Ancak Allah’ın izni ile bozulamayacak büyü yoktur. Bir de yaygın olarak halk arasında papaz büyüsünü papazdan başkası bozamaz gibi yaygın bir inanış vardır. Aslında papaz büyüsüne hakim, tecrübe sahibi bir medyum ya da hoca da papaz büyüsünü bozabilir. Papaz büyüsünü bozma duaları da vardır. Bu duaların yanında papaz büyüsünü bozacak kişinin bazı uygulamalar ve çalışmalar yapması gerekir.

Papaz büyüsü bozulmadığı zaman etkisini uzun süre hatta ömür boyu sürdürür. Yani bir nevi kişi bu büyü ile yaşamaya mahkum edilmiş olur. Bu yüzden büyü konusunda daha titiz olmalı ve gereken önem gösterilmelidir.

Büyüler, büyülerin etkileri, papaz büyüleri hakkında daha detaylı bilgi almak, büyülerin etkilerinden kurtulmak ve korunmak için konusunda uzman ve tecrübe sahibi olan kişilerden yardım alınmalıdır. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek probleminizin çözümünü bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


one × five =