Neden Büyü Yapılır?

Neden büyü yapılır konusunda birçok sebep sıralanabilir. Büyü, insanın iradesi dışında yönlendirmek, istemediği şeyleri yaptırmak, fikirlerine etki etmek, hayatını değiştirmek amaçlı yapılır. Büyüler yapılırken sadece kullanılan malzemeler değil doğaüstü varlıklardan yani cinlerden de yararlanılarak kişiye kötü enerji vererek büyünün geçici ya da kalıcı etki yapması sağlanır.

Büyünün yapılış amaçları tamamen niyete göre değişir. Kişinin iyi niyetli yaptığı büyüler de vardır, kötü amaç taşıyan büyüler de vardır. İki seven insanın arasını yapmak, sevenleri kavuşturmak, kısmet açmak gibi iyi niyetli büyülerin yanında sevenleri ayırmak, eşler arasını soğutmak, dostların arasına nifak sokmak gibi türlü amaçları vardır.

Birçok kişi büyünün yapıldığını nasıl anlarız konusunda bilgi sahibi olmak ister. Büyüler kısa dönem, uzun dönem ve ömür boyu süren büyüler olarak yapılabilirler. Kısa dönem büyüler belli bir süre sonra etkisini kaybetmeye başlar. Uzun zamanlı büyülerde ise büyüye maruz kalan kişinin hayatı belirli bir zamana kadar olumsuz şekilde etkilenir. Ömürlük olan büyüler ise bozulmadığı, bu konuda herhangi bir uygulama yapılmadığı sürece ömür boyu kişinin hayatında yerini alır.

  • Büyü yapılan kişinin genellikle ruh halinde değişkenlik olur. Ancak kişi üzerinde herhangi bir büyünün olduğunu anlamayabilir.
  • Karar vermede zorlanır, olaylar karşısında sağlıklı karar vermesi zorlaşır.
  • Yardım almaktan hoşlanmaz, yardım teklif edenlerden uzaklaşırlar.
  • Günlük yaşantılarından çok daha farklı olarak neredeyse hayatla ilişkilerini keser, kendi içlerine kapanık duruma geçerler.
  • Maddi ve manevi yönden oldukça zarara uğrayabilirler. İşleri bozulabilir, işe gitmek istemeyebilir.

Birçok büyü çeşidi vardır. Yapılmak istenilen büyünün özelliği niyete göre değişir. Eğer hayır için, iyi niyet için yapılacaksa büyüler ak büyü sınıfına girerler. Ancak bir de kötü niyet taşıyan büyü çeşitleri vardır ki bu büyüler kişilerin mahvını kolaylaştıran büyü sınıfına girerler.

Özellikle terk edilmiş eşler ya da sevgililer arasında gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır büyüsü oldukça merak edilen ve tercih edilen büyüler arasında yerini almaktadır. Büyü yapılacak kişiye ait özel bir eşyanın kullanıldığı bu büyüde gerekli dua ve çalışmalar yapıldıktan sonra kişinin geri gelmesi beklenir.

Bazı durumlarda eşler birbirleriyle sürekli kavga edebilir, tartışmalar yaşayabilir. Küçük, incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden evde kavgalar, tartışmalar yaşanabilir. Eşler birbirini görmeye neredeyse tahammül edemez duruma gelirler. Genellikle kadınların kocalarını elde tutmak, başkasına gitmesini önlemek için bazı büyülerden yararlandıkları doğrudur. Eşini istemeyen, evini, çoluğunu çocuğunu boşlayan erkeklerin eşleri kocaya büyü nasıl yapılır konusunu merak ederler. Çünkü normal şekilde eşlerini elde tutamayacağını düşünen birçok kadın kocasını elinde tutmak, yuvasına döndürmek için büyüden yardım almak ister. Böyle durumlarda kendi başınıza bir şey yapmamalı ve işin uzmanına danışmanız gerekir.

Büyü neden yapılır, nasıl yapılır, büyüden nasıl korunulur gibi konularda daha detaylı bilgi almak ve büyü sorununuza çözüm bulmak için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


16 − 12 =