Medyumluk Eğitimleri

Medyumlar insanlık tarihi kadar eski bir meslektir. Medyumluk, doğuştan gelen yetenekler gerektirir. Ancak sadece bu yeteneklere sahip olmak yetmez, bu yetenekleri nasıl kullanacağını bilmek, onları kontrol edebilmek, insanların faydasına, hayır için kullanmak, rahmani amaçlarla kullanmayı bilmek de gerekir ve bu eğitimle olur. Ne yazık ki bugün insanların zayıflıklarından ve zor durumlarından faydalanan, kendilerine “medyum” diyen bir çok şarlatan vardır.

Peki herkes medyum olabilir mi? Medyumluk için ilk şart, altıncı hissi çok kuvvetli olmaktır. Öngörü sahibi ve dürüst olmak, insanların sıkıntılarından ve zor durumlarından faydalanmayan insanlar medyum olmalıdır. Aslında herkesin içinde bu yetenekler az da olsa vardır, ancak çoğu kişi bu yeteneklerin farkında değildir, farkında olanlar da kullanmasını ve kontrol etmesini bilmez. Kimi kişilerde ise onlar yeteneklerini değil, yetenekleri onları kontrol ederler ve biz onlara “şeytani medyumlar” deriz.

Medyumlar telepati, durugörü gibi yeteneklere sahiptir, bilinmeyenleri ya da olacak olan olayları yorumlayabilirler.

Medyumluk eğitimi şu aşamalardan oluşur :

Havas eğitimi, Telepati eğitimi, Yıldızname Eğitimi, Durugörü eğitimi, Doğal taşlar eğitimi.

Günümüzde bir çok kişi tarafından merak edilen ve sorulan bu eğitim, Uzman Medyum, Astrolog Zeynel Eroğlu tarafından sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Astroloji Eğitimleri başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


fourteen + ten =