Medyum nasıl olunur?

Medyum nasıl olunur? Aslında medyumlar, ruhlar alemi ile kolaylıkla iletişime geçebilen insanlardır. Fakat bu kişilerde olması gereken bazı özellikler vardır. Medyum nasıl olunur? Dini inançları kuvvetli olmalı ve islamı çok iyi bilmelidir. İslamı çok yaşamalı, arapça ve osmanlıcaya hakim olmalı. Bunun yanısıra insanlarla çalıştığı için insan psikolojisinden iyi anlamalı ve bu konu üzerinde çalışmalıdır. Bütün duyguları tamamen saf ve duru olmalıdır. Kendilerini her anlamda çok iyi yetiştirmelidirler. Karşılaştıkları her sorunu araştırarak rahatça çözebilmelidir. Çünkü her insanın birbirinden farklı birçok sorunu olabilir. Bazı sorunlar kolay çözülürken, bazıları ise çok zor olabilir. Tüm bunların üstesinden rahatça gelebilmelidir. Bu da çok araştırmaktan ve kendini geliştirmekten geçer.

Bir önceki yazımız olan Nasıl Medyum olunur? başlıklı makalemizde medyum olmak, medyum olmak istiyorum ve medyum yeteneği hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

  1. 8 yıllık eşimi tanıyamaz oldum. Bana birdenbire kötü davranmaya başladı. birlikte ne fakirliklere ne zorluklara göğüs geldik hiçbir sorun yaşamadık ama çayı niye soğuk getirdin gibi sebeplerden bağırır oldu. Ben anladım bunun büyü olduğunu evi köşe bucak arayınca düğümler buldum. Medyum zeynel eroğluna düğümleri götürüp büyüyü bozdurmasam iş nerelere giderdi bilmiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


7 + fifteen =