Maltepede Yıldızname Burçları

İnsanlar bazen eğlencelik bazen de ciddi anlamda tarot falı, el falı, kahve falı gibi yöntemlerle geleceklerinde olabilecek ya da hayatlarında olabilecek olayları öğrenmeye çalışırlar. Bu tür fal bakı yöntemleri herhangi bir ilim sonucu oluşmadığı gibi doğruluğu kanıtlanabilen bakı yöntemleri değildir.

Yıldızname ciddiye alınması gereken ve belli ilimleri içinde barındıran bir yöntemdir. Ancak asla diğer fal yöntemleri ile karıştırılmamalıdır. Yıldızname bir fal yöntemi olmadığı gibi kişilerin hastalıklarına bir tedavi değildir. Birçok kişi kulaktan dolma bilgiler ya da yalan yanlış bilgilerle yıldıznamenin hastalıkları iyileştirici gücü olduğunu düşünmektedir. Yıldıznamede kişinin doğumundan ölümüne kadar geçirdiği ya da geçirebileceği hastalıklar üzerinde yorumlar yapılırken bunun yanında tedavi sürecinde alternatif yöntemler sunabilen bir metottur.

İstanbul Maltepede Yıldızname Burçları bakımı için birçok kişi bulunmaktadır. İlk yapmanız gereken eğer yıldızname bakımı istiyorsanız doğru insanları bulmanız olacaktır. Yıldızname belli bir birikim ve eğitim gerektiren, yorumlama yeteneğine sahip olmak, belli ilimleri de içine alacak şekilde eğitim ve tecrübeye sahip olarak bakılması gereken bir yöntemdir.

Yıldızname baktırmak istiyorsanız bazı kişisel bilgileri de eksiksiz ve doğru şekilde yıldızname bakacak kişiye vermeniz gerekir. Yıldızname, karşılıklı olarak bakılabildiği gibi uzaktan da bakılma imkanına sahiptir. Ancak verilen bilgilerin doğruluğundan emin olmak şarttır. Bu bilgiler içinde kişinin anne ismi ve kendi ismi ile doğum tarihi ve saati gereklidir. Bu bilgilerin doğruluğundan emin olunursa yıldızname bakılabilir. Ancak bu bilgiler kesinlik kazanmıyor ve kişi kendini tarif eden burcu da bilmiyorsa doğum haritasının çıkarılması için ebced hesabı ile yıldızına denk gelen burcun hesaplanması yapılmalıdır. Ebced hesabı ise anne ismi ile kişinin kendi isminin ebced tablosundaki değerleri toplanıp 12’ye bölünmesi ile hesaplanmaktadır. Bu hesaplama yapıldıktan sonra kişinin yıldızname doğum haritası yani zodyak haritası çıkarılmış olur. Bundan sonraki iş yıldıznameye bakacak kişinin haritada gördüklerini yorumlamasına bağlıdır.

Yıldızname bakımı, yıldızname bakılması için neler gerekir, yıldızname baktırmak istiyorsanız ve daha fazlası için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşme imkanını bulabilir, soru ve sorunlarınıza karşılıklı çözümler bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Küçükçekmecede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


6 + thirteen =