Küçükçekmecede Yıldızname Burçları

İnsanoğlu her zaman geleceği merak etmiş ve bu merakını çeşitli metotlar bularak öğrenmek geleceği öğrenmeye çalışarak gidermeye çalışmıştır. Hiçbir fal hiçbir bakı yöntemi insanlara geleceği ile ilgili haber veremez. Ancak yıldızname ile geleceğinizde olabilecek bazı olayları, karşılaşabileceğiniz muhtemel riskleri öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz. Ancak yıldızname bir fal yöntemi değildir ve fal olarak görülmemelidir. Fal bakmak için çeşitli araçlara gerek duyulurken yıldızname bakımı için böyle bir şeye ihtiyaç yoktur. Sadece kişinin doğum tarihi ve saatine, kişinin adı ve anne adına ihtiyaç duyulur. Bu bilgiler ışığında kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılarak kişinin hayatıyla ilgili yorumlamalar yapılır.

Zodyak haritası her zaman insanların ilgisini çekmiş, günlük burçlara, kişilik analizlerine insanlar her zaman ilgi duymuştur. Küçükçekmecede Yıldızname Burçları hakkında detaylı bilgi edinmek, yıldıznamesine baktırmak isteyen insanlar bazı detaylara da dikkat etmelidir. Bu detaylar arasında maddi ve manevi yönden zarara uğramamak için yıldızname bakımını konusunun uzmanına, ehliyet sahibi ve ilim sahibi kişilere baktırmaları gerektiği bulunmaktadır. Yıldızname, kişinin hayatındaki birçok soruya cevap bulabilir ama asla bir fal yöntemi ya da tedavi şekli değildir.

Yıldıznamenin bakımı sırasında birçok bilgiye erişme imkanına sahip olursunuz. Hemen her türlü konuda bilgi alabileceğiniz yıldızname bakımında temel unsur burçlar ve yıldızlardır. Bu unsurların yanında eğer bazı bilgilere tam olarak erişilemiyor ya da emin olunamıyorsa ebced hesabı ile hesaplama yapılması vardır. Ebced hesabı ile kişinin yıldızının hangi burca denk geldiği hesaplanır. Böylece kişinin yıldızname haritası çıkarılmış olur. Bundan sonraki işlem ise yıldıznameye bakacak kişinin görüşüne, haritayı yorumlamasına bağlıdır.

  • Yıldıznamenizde evlilik analizi yaptırarak evliliğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Doğumdan ölümünüze kadar geçen zamanda başınıza gelmiş, gelebilecek olayları analiz etme imkanına sahip olursunuz.
  • Büyü, cin musallatları, nazar değmesi gibi durumlar görülebilir ve nasıl bir çözüm yolu izleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  • İlişki analizi yaptırarak ikili ilişkilerinizi, özel ilişkilerinizi analiz etme imkanını bulabilirsiniz.

Yıldızname bakımıyla bu ve bunun birçok soruya cevap bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey medyum astrolog, metafizik uzmanı Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmektir.

Bir önceki yazımız olan Kartalda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


16 + one =