Kuantum Terapileri

İnsan vücudunu oluşturan parçalar, bir bütünün parçalarıdır. bu bütüne vücut sistemi denir. Bu parçalar zaman zaman hastalanabilir, sorun yaşanabilir. Kuantum tedavi yöntemleri, bu hastalık ve sorunları, iğne ve ilaç kullanmadan tedavi eden alternatif bir yöntemdir.

Renk Terapisi, Bolluk Bereket Terapisi, Esma-ül Hüsna Terapisi gibi Kuantum tedavi yöntemleri iğnesiz, ilaçsız alternatif şifa yöntemleridir. Bu yöntemlerin bir yan etkisi yoktur. Bir zararı da yoktur. Modern tıp tedavisine yardımcı olarak ya da ana tedavi olarak kullanılabilir.

Bu tedavilerde, hastalıklı bölgeye enerji gönderilir. Gönderilen ışık enerjisi, hastalıklı bölgeye yansır. Böylece bu bölgedeki hücreler uyarılarak, kendilerini yenilemeye yani kendi kendilerini tedavi etmeye başlarlar.

Kuantum tedavi terapileri kimlerde uygulanabilir? Örneğin yaşı ileri olduğu için ameliyat olması riskli kişilerde, ilaç tedavisine cevap vermeyen hastalarda, kireçlenme gibi kemik ve eklem hastalıklarında, kronik rahatsızlıkları olan hastalarda…

Kuantum tedavi yöntemleri kişilerin dayanıklılık ve direncini arttırır. Ameliyattan ya da iğneden korkan, narkoz almak istemeyen, kimyasal ilaç kullanmak istemeyen kişiler için idealdir. Bu nedenle bir çok kişi Kuantum tedavi yöntemlerini seçmektedir.

Kuantum tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak, şikayetinize uygun tedavi yöntemini seçmek için Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fiziksel Şifa Terapileri başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


ten + 8 =