Koruma Vefki

koruma vefki

Koruma Vefki Kullanımı

Koruma Vefki diğer bir adı ile Koruyucu Vefk, Koruma Muskası adıyla bilinen Hamayıl tarzında yapılan Muska ile yakın anlamlar içerir…

Yapılış tarzı birbirine yakındır. Ancak, Vefkte farklı olan şeylerden biri okumalarının olmasıdır. Vefk yapımında, hazırlık aşamasında ve yapım bittikten sonra kullanma aşamasında verilen okumalar kurallarına özen gösterilerek devam ettirildiği takdirde, Vefk’in enerjisi artar ve istenen şeyin oluşması için enerjisini günden güne pekiştirir. İnsanların genelde Vefk seçmelerinde ki en büyük neden budur. Muska’ya belirli bir enerji yüklenirken, Vefk’e yüklenen enerji okumalar ve yapılan bazı işlemlerle günden güne artarak olması istenen şeyin sağlanması için gücünü arttırır.Kişiye Özel Vefklerdendir.

Koruma Vefki Hakkında Detaylı Bilgiler

Koruma Vefki isteyen kişinin isteği doğrultusunda Vefkin çalışmasına başlanır. Kişi ne için koruma talep ediyorsa, kişinin talebi doğrultusunda Vefk hazırlanır ve uygulamaları yapılır. Sonrasında vefkin çalışması ve isteğin, dileğin oluşması, duanın yerine gelmesi için verilen okuma, tütsü ve sayılara dikkat edilerek Koruma Vefkinin görevini yerine getirmesi beklenir.

Bu tür Muska, Vefk, yada Tılsımlar; kişileri dış etkenlere ve kötü enerjilere karşı korumak için yapılır. Peki, nedir bu enerjiler?

Nazar, Büyü, Cin musallatı bazen kazadan beladan korunma, düşmanlardan korunma gibi kötü olaylar ve kötü enerjilerden korumak için kişiye özel olarak hazırlanan çalışmalardır.

Sadece yukarıda saydıklarımız değil, bunlardan başka nedenlerle de yapılır. Vahşi hayvanların saldırmasından koruyan muska yada Vefk gibi…

Büyüye maruz kalmış bir insanın üzerinde ki etkileri temizledikten sonra, özellikle tavsiye dilen vefk çeşidi’tir. Koruma Vefki, kişiyi aynı insanlar tarafından yada başkaları tarafından yapılacak olan büyülere karşı korumakla birlikte, Aynı zamanda cinlere karşıda koruma altına alır.

Büyülerden korunmak için yapılacak en kestirme ve akıllıca işlemlerden biridir. Ancak kişinin ruhi ve fiziksel durumuna uygun bakım neticesinde kendisine neyi, ne zaman, nasıl yapılacağı kararlaştırılır ve bundan sonra işleme başlanılır.

Koruma vefki yapılacak olan işe göre hazırlanır ve işlemi neticelendirilir. Örneğin cin musallatı ve büyüden rahatsız olan bir kimseye bu duruma uygun bir vefk hazırlanmalıdır. Nazara karşı rahatsız olan bir insan için hazırlanacak vefk ise kişinin rahatsızlığına uygun olmalıdır. Bu tür Muska yada Vefkler kesinlikle büyü olarak adlandırılmamalıdır. Büyü ile hiçbir alakası olmayan bir işlemdir ve tamamen kişiye özel olarak hazırlanır.

Koruma Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Şifa Vefki başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.