Kocama Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Bazen karı kocanın arasını bozmak ya da beraber olmaları istenmeyen eşlerin birbirinden ayrılması için özellikle kaynanalar büyü yaptırabilirler. Böyle bir durumda eşlerin aklına kocama büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu gelebilir. Çoğu zaman kadınlar beğendikleri evli erkeklerin karılarıyla beraber olmaması için ayırmak düşüncesiyle büyüye başvururlar. Çoğunda da kaynana gelin kavgası ve gelinini çekemeyen kaynanalar, oğulu kurtarmak için ya da tam tersi kızını damattan ayırmak için büyü yolunu tercih ederler.

Evli bir kadın kocamda büyü olduğunu nasıl anlarım konusunda bazı belirtileri takip etmelidir. Büyü olduğunu anlamak için eşinizin önceki halini ve şimdiki halini takip ederek oluşan değişiklikleri görmelisiniz.

  • Büyü etkisi altında olan bir koca, evine gelmek istemez, eşiyle arası sürekli bozuktur.
  • Olur olmadık yere tartışmalar çıkarır, incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden eşini üzmeye başlar.
  • Çocuk varsa çocuklarına kötü davranır, onları ihmal eder.
  • Büyünün etkisindeki koca, evini, eşini, çocuklarını ihmal ettiği gibi işini de ihmal etmeye ve çoğu zaman işine gitmemeye bile başlayabilir.
  • Bazı durumlarda başka kadınlar evli bir erkeği karısından uzaklaştırmak, sadece kendisine aşık olmasını sağlamak için büyü yaptırabilirler. Böyle bir durumda erkek eşinden uzaklaşmaya ve büyü yaptıran kadına gitmeye başlar.

Bu tür belirtileri görüyorsanız kocanıza büyü yapıldığını nasıl anlarız konusunda konusunda uzman, tecrübe ve bilgi sahibi medyumlara başvurmanız gerekir. Gideceğiniz medyum güvenilir ve bu konuda tecrübe sahibi olmalıdır. İlk önce kocanızın üzerinde ne tür bir büyü olduğu büyü bakımı yapılarak tespit edilmelidir.

Kocamda büyü olduğunu nasıl anlarız şeklinde bir soru kafanıza takılıyorsa ve eşinizde hiç görmediğiniz türlü değişiklikler görüyorsanız, önceden sizi el üstünde tutarken birden bire değişiklikler baş gösteriyorsa eşinize büyü yapıldığından şüphelenebilirsiniz.

Günümüzde birçok kadın, kocasına büyü yapıldığını, eşinin büyü etkisinde olduğunu düşünerek çareler aramaktadır. Yapmanız gereken tek şey eşinizin büyü etkisi altında olduğunu düşünüyorsanız değişiklikleri tespit ederek bu büyünün ortadan kaldırılması için tecrübeli ve bilgi sahibi medyumlara başvurmalısınız. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek bilgi alabilir ve eğer kocanıza büyü yapıldığına dair bir şüpheniz varsa bununla ilgili çözümleri bulabilirsiniz.

 

0
  Benzer Yazılar
  • No related posts found.