Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü nedir? Özellikle genç kesimin daha çok tercih ettiği, kaşık büyüsü, yapılması karmaşık olmayan, çoğunlukla iki kişinin arasını yapmak, sevenlerin birbirine daha çok bağlanması için yapılan bir büyü çeşidir. Çoğunlukla seven insanların arasını yapmak daha çok birbirlerine bağlanmalarını sağlamak için yapılan kaşık büyüsü, iki kişi ayırmak için de uygulanabilmektedir.

Birçok kişi, işin içinden çıkamadığı durumlarda büyüye başvurarak işlerin daha kolay ve çabuk yürümesini sağlamak ister. Ancak büyü öyle herkesin yapabileceği bir uygulama olmamakla birlikte konu hakkında bilgisi, tecrübesi olmayan kişiler tarafından uygulanmamalıdır. Kendi kendine büyü yapmak isteyen birçok kişi kaşık büyüsü nasıl yapılır duası nedir gibi soruların cevaplarını bulmak ister. Kaşık büyüsü Avest dilinde yapılır. Çok kolay bir dil olmasına rağmen yanlış okunması ya da yanlış bir uygulama sonrası kişileri birbirine yakınlaştırmak yerine uzaklaştırabilir ya da daha farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Kaşıkların üzerine yazılacak yazılar, okunacak dualar, kaşıkların ne şekilde bağlanması gerektiği bilgi ve tecrübe gerektiren bir durumdur. Bu yüzden kendi başınıza büyü yapmak yerine konusunda uzman olan, tecrübe ve bilgi sahibi kişilere başvurmanız en doğru karar olacaktır.

Bazen birbirine bağlanmak istenen kişiler bu işten pişman olabilirler. Böyle bir durumda kaşık büyüsü nasıl bozulur sorusu insanların aklına gelmektedir. Kaşık büyüsü tıpkı diğer büyülerde olduğu gibi dikkatli ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. İyice düşünülmeden yapılacak bir kaşık büyüsü sonrasında insanlara zarar verebilir. Kaşık büyüsünün bozulması da yine Avestçe dilinde olan sözlerle mümkündür. Uygulanacak ritüeller dikkatli şekilde yapılmalı ve büyü ortadan kaldırılmalıdır. Kaşık büyüsü birden fazla kişi için yapılamaz. Yani bir erkek ya da kız birden fazla kız ya da erkek ismi yazılarak kaşık büyüsü yaptıramaz.

Büyü, kaşık büyüsü ve daha fazlası için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek bilgi alabilir ve üzerinizde herhangi bir büyü şüphesi taşıyorsanız bunun çaresini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen + six =