Kartalda Yıldızname Burçları

İnsanların hayatında yıldız yorumları, burç yorumları, çoğu zaman fal bakı yöntemleri oldukça fazla yer tutar. Bu metotlar sayesinde hayatlarının belli bölümlerinde etkisi altına girdikleri bazı dış etkileri öğrenmek ve bunlara karşı tedbirler almak isterler. Yıldızname, bu konuda kişilere oldukça yardımcı olmaktadır. Yıldıznameyi birçok kişi fal olarak nitelendirse de fal yöntemlerinin hiçbirisiyle alakası yoktur. Çoğu zaman hastalıkların tedavisinde kullanıldığı gibi bir şehir efsanesi de bulunmasına karşın yıldızname hastalıkların tedavisinde kullanılmaz.

Yıldızname, yıldız ve burçları inceleyen, bu incelemeyi yaparken zodyak haritasını kullanan, kişinin doğum haritası çıkarılarak bir takım yorumlar yapılır. Bu yorumlar sayesinde kişi, hayatında olan ya da olabileceği tahmin edilen olaylara karşı tedbirini alma imkanını bulur.

Yıldızname bakılırken kişinin ismi ve anne ismi yanında kişinin doğum tarihi ve saati baz alınır. Eğer kişi burcunu bilmiyorsa ve doğum tarihi konusunda tereddüt yaşanıyorsa kişinin burcunun öğrenilebilmesi için ebced hesabı yapılır. Bu ebced hesabı doğrultusunda kişinin yıldızname doğum haritası çıkarılarak, hayatta olması muhtemel olaylar için yorumlama yapılır.

Kartalda Yıldızname Burçları hakkında bilgi almak istiyorsanız, konusunda uzman ve tecrübeli kişileri tercih etmelisiniz. Yıldızname, yıldızname bakımı ciddiye alınması gereken, çeşitli ilimleri içinde barındıran bir yöntemdir. Çok eski zamanlardan günümüze kadar gelmiştir. Osmanlılar döneminde de padişahlar tarafından kullanılan yıldızname, sultanların sefere çıkarken ya da devlet işlerinde karar verirken başvurdukları bir yöntem olarak bilinmektedir.

  • Evliliğiniz ile ilgili analiz yaptırabilirsiniz.
  • Yıldızname ile başınızdan geçebilecek muhtemel olayları öğrenebilir ve buna göre önlemlerinizi alabilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz hastalıklara ya da geçirmeniz muhtemel olabilecek hastalıkları öğrenebilir ve buna göre tedbirli olabilirsiniz.
  • Yıldızname asla tedavi değildir ve sadece tedavi sürecinde size çoğu zaman bitkisel tedavi yöntemlerini sunar.
  • Kişilik analizi yaptırarak tanımak istediğiniz insanı daha yakından tanıma fırsatını bulabilirsiniz. Tabi bunun için vereceğiniz bilgilerin doğruluğu ve eksiksizliği önemlidir.
  • Çoğu zaman hayatınızda her şey olumsuz olabilir. Böyle bir durumda üzerinizde büyü ya da bunun gibi farklı bir etki altında olabilirsiniz. Yıldızname bu etkileri bulmanızda yardımcı olur.

Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek yıldızname ve daha fazlası için detaylı bilgi alabilir, sorunlarınıza ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kağıthanede Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


sixteen − 15 =