Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü, büyü çeşitleri içinde en tehlikelisi ve etkilisidir. Kötü niyet için yapılan büyüler arasındadır. Kara büyü ile birçok şey yapma imkanını bulabilirsiniz. Bir insanı hastalığa mahkum edebilir, işlerinin bozulmasını sağlayabilir hatta ölümüne bile sebep olabilirsiniz. Bu yüzden kara büyüler oldukça tehlikeli ve bilinçsiz yapılmaması gereken büyüler arasında yerini alır. Yapacak bir şeyi olmayan insanlar, düşmanlarına göz dağı vermek ya da canını yakmak için kara büyü nasıl yapılır konusunda bilgi sahibi olmak ister. Kara büyü nasıl yapılır tarifi aslında burada verilmesi oldukça sakıncalıdır. Çünkü yanlış kişiler tarafından uygulanması sonuçları hiç de iyi olmayan yerlere varacaktır. Yapılan kara büyünün malzemeleri de kara büyünün çeşidine göre değişecektir. Olay sadece malzemelerin biraraya getirilerek karıştırılması değil sonrasında yapılacak uygulamalardır. Bu uygulamalar ise bilgi sahibi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu yüzden kara büyü gibi gerçekten tehlikeli büyüleri kendi başınıza değil bu büyünün özelliklerini ve nasıl yapılması gerektiğini bilen kişilerden yardım almalısınız.

Kara büyünün birçok çeşidi vardır. Sabun büyüsü, bunların en tehlikelisidir. Çünkü sabun büyüsü ile büyü yaptığınız kişinin ölümüne bile sebep olabilirsiniz. Kara büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu birçok kişinin merak ettiği bir konudur.

Kara büyü yapıldığının bazı belirtilerini kendinizde fark etmeniz, takip etmeniz gerekir. Bu belirtiler kısaca şu şekilde özetlenebilir:

  • Kara büyü tesiri altında olan kişi her şeye çok çabuk sinirlenir ancak öfkesi çabuk geçer ve pişmanlık yaşar.
  • Sıklıkla unutkanlık ve dalgınlık söz konusu olmaya başlar.
  • Evin belli bir odası ya da yeri diğer odalara göre kişiyi boğar, sıkar, rahatsız eder. O yere gelindiğinde ya da o odanın içinde olunduğunda sıklıkla tartışmalar ve kavgalar yaşanmaya başlar.
  • Kişi evin bu odasında ya da yerinde bayılabilir, hastalanabilir, rahatsız olur.
  • Yaptığı işin hiçbir bereketini görmez. Kazancı düşer hatta bazen hiç kazanamaz.
  • Kişi kendini devamlı halsiz, isteksiz, hiç iş yapmak istemez bir halde bulur.

Buna benzer belirtileri kendinizde görüyor iseniz kara büyü tesiri altında olabileceğinizi düşünebilirsiniz. Peki kara büyü nasıl bozulur?, kimler tarafından kara büyü bozulur? Kara büyüyü bozmak da yapması kadar meşakkatli ve dikkat isteyen bir konudur. Bu yüzden ilk yapılması gereken nasıl bir kara büyü etkisi altında olduğunuzu tespit etmektir. Bunun için bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi kişilerden yararlanmanız gerekir. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşerek büyü, kara büyü hakkında detaylı bilgi alabilir ve üzerinizde böyle bir etki varsa korunma ve kurtulma yollarını öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. 33 yaşına kadar kimseyle evlenemediysem bunun sebebi evimize domuz yağı sürüp büyü yapan o domuzdur. Kiminle birlikte olsam olmuyordu, nişanlandıklarım bile oldu ama hepsi terketti büyü yüzünden birtürlü dikiş tutturamadım. ALLAH razı olsun medyum zeynel eroğlu büyüyü bozdu

  2. KARANLIK İŞLERDEYDİM BUNLARDAN KURTULMAK ISTIYORDUM ARKADAŞLAR  NE YAPTIYSAM OLMADI ZEYNEL HOCA BANA DOGRU YOLU GOSYTERDİ VE MUSKA YAZDI TEŞEKKUR HOCAM ARTIK DAHA İYİ BİR İNSAN OLDUGUMU HISSEDIYORUM

  3. Kocamla olan diyalog sorunumuz ve yuvamızın içindeki gerginlik nedenyle zeynel hocamızla irtibat kurduk sorunlarımız inşallah hocamız vesilesiyle düzelecek 1 haftalık kısa bir süreçte gelişmeler görülüyor tavsiye ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


one − 1 =