Kağıthanede Yıldızname Burçları

İnsanlar her zaman gelecekleri ile ilgili bilgileri öğrenmek istemiş, bunun için türlü metotlar geliştirmişlerdir. Tarot falları, günlük kahve falları, günlük burç yorumları bu yöntemlerin sadece birkaç tanesidir. Kağıthanede Yıldızname Burçları bakımı yaptırarak Zeytinburnu’nda ve daha birçok yerde kişiler hayatlarının dönüm noktalarını öğrenmektedir.

Geleceğin bilinmesine dair insanların bu merakı birçok metodun gelişmesine yardımcı olurken bu konuda insanları kandırmak isteyen, düzenbaz, sahtekar insanlar da türemeye başlamıştır. Yıldızname, bu düzenbaz ve sahtekar insanların bakamayacağı kadar tecrübe ve bilgi birikimine sahip bir ilimdir.

Yıldızname bakımı hangi bilgileri kapsar sorusunun maddeleri şöyle sıralanabilir:

  • Arapça ve özellikle Osmanlıca çok iyi derecede bilinmelidir.
  • Ebced hesabı, cebir, ilm-i cifir ve havas ilimlerine hakim olmak gerekir.
  • Astroloji ile yakından ilgilenir, burçların ve yıldızların konumlarını inceler.
  • Tüm bunların yanında iyi bir bilgi birikimi ve tecrübe sahibi olunması, yorumlama yeteneğinin bulunması gerekir.

Yıldızname bakımında bazı şahsi bilgilere ihtiyaç duyulur. Bu şahsi bilgiler ile kişinin yıldızname doğum haritası oluşturulur. Yıldızname doğum haritasının oluşturulabilmesi için kişinin anne adı ve kendi adı ile doğum tarihi, saati ve yıldızının hangi burca denk geldiği doğru ve eksiksiz biçimde bilinmelidir. Eğer kişi burcundan yana tereddüt yaşıyor ya da bilmiyorsa burada devreye ebced hesabı ile kişinin burcunun hesaplanması girer.

Ebced hesabı ile kişinin burcu hesaplandıktan sonra doğum haritası oluşturularak kişinin haritasından çeşitli yorumlamalar yapılır. Bu yorumlara ile kişi hayatında olabilecek kritik olayları, üzücü ve sevindirici durumları, ilişkilerinin nasıl olabileceğini, kariyerinde hangi aşamalarda olabileceğini hatta karşısındaki kişiyi daha iyi tanımak için kişilik analizi yaptırarak hayatının birçok bilgisine erişme imkanına sahip olur.

Yıldızname baktırmak oldukça ciddiye alınması gereken bir durumdur. Birçok ilimle ortaklaşa çalıştığı için doğru bilgilere ulaşmak mümkündür. Siz de yıldızname ve daha fazlası için detaylı bilgi almak ya da yıldızname baktırmak isteyebilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile görüşmeniz yeterli olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kadıköyde Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


two × 1 =