İp Büyüsü Nedir?

İp büyüsü nedir ile ilgili olarak iki insanı birbirine bağlamakta, eşlerin birbirine daha çok bağlanması için ya da düşmanların elini kolunu bağlamak, dilini bağlamak için yapılan bir büyü çeşididir. Genel olarak sicim ipi ile yapılsa da ipek ya da keten iplikle de büyü gerçekleştirilmektedir. İplere düğüm atılırken okunur ve üflenir. Tek iplik, üç iplik ya da yedi iplik olmak üzere çeşitleri vardır.

Büyü çeşitleri oldukça fazladır. Kötü niyetli olanlar ve iyi niyetli olanlar olmak üzere ikiye ayrılırlar. Kötü niyetli büyüler kara büyü olarak iyi niyetli büyüler ise ak büyü olarak adlandırılır. İp büyüsü iyi niyetli de olabilir, kötü niyetli olarak da yapılabilmektedir. Genellikle sevgililerin, karı kocanın arasının iyi olması, daha çok bağlanmaları için yapılırken düşmanların elini, dilini bağlamak için de yapılabilmektedir. Peki iple büyü nasıl yapılır? Herkes iple büyü yapabilir mi? Büyü yaptırırken istediğiniz kadar basit büyüler olsun muhakkak konusunda bilgi ve tecrübe sahibi kişilerden yararlanmak gerekir. İp bağlama büyüsünde büyünün yapılacağı yer temiz olmalıdır. Tüm kıyafetler temiz olmalı ve abdestli olunmalıdır. Bunun sebebi cinlerin amellerinizi bozmasın, niyetiniz yerini bulsun diyedir.

İple büyü nasıl bozulur ya da ip büyüsü bozma yöntemleri nelerdir? Bu konuda birçok bilgi vardır. İp büyüyü bozmak için çeşitli dualar vardır. Ancak sadece dualarla büyüyü bozamazsınız. Bunun yanında bazı çalışma ve uygulamaların da yapılması gerekir. Ancak yapılmasını kendiniz yapmamanız gibi bozulması işlemini de kendinizin yapmaması gerekir. Büyüler, şakaya gelmeyecek kadar dikkatli ve titizlikle yapılması gereken, bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılması gereken uygulamalardır. Yanlış bir hareket, hatalı yapılan bir çalışma her şeyi altüst ederek size ve büyüyü yapacağınız kişiye daha çok zarar verecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


one + 18 =