Hiç Evlenemeyenler İçin Eş

Her insan zamanı geldiğinde evlenmek, yuva kurmak ister. Ancak günümüzde birçok erkek ve kadın bir türlü aradığı kısmeti bulamaz, bu kişilerin ilişkileri nedensizce biter, evliliğe uzanan yolda önlerine engeller çıkar. Bunun çokça sebebi vardır. Bu sebeplerden biri yıldız düşüklüğüdür. Fakat en çok rastlanan sebep kısmeti kapalı olan kişi kadın ise erkek bir cinin, erkek ise kadın bir cinin o kişiye aşık olup, musallat olmasıdır. Bu cinler kötü niyetli insanlar tarafından başlarına musallat edilmiştir. Bu cinlerden kurtulmak ya da eş bulma, evlenme büyüsü yaptırmanız gerekmektedir.

Eş bulma – evlilik büyüsü; evlenemeyen kişinin hayırlı bir eş bulması, evliliğine engel olan akraba ve kişilerin ikna olması, evlenmek istediği kişinin aklına evlilik düşüncesinin sokulması için yapılır. Evlilik büyüsü yapılan kişinin kısmeti birden bire açılır ve hayatında bu konuda olumlu durumlar gerçekleşmeye başlar. Evlilik büyüsünü genç, olgun, bekar ve dul kadın ya da erkekler yaptırabilirler.

Evlilik – eş bulma büyüsü yapıldıktan sonra en fazla bir ay gibi bir zaman zarfında etkisini göstermeye başlar. Kişinin hayatında birden bire evlilik konusunda olumlu gelişmeler olur, sevgilisinden evlilik teklifi alabilir, yeni biriyle tanışabilir, çevresindeki insanlar tarafından hayırlı talipler bulunabilir.

Daha evvel bu büyüyü yaptırmadıysanız eğer dikkatli olmalısınız. Böyle bir büyüyü kesinlikle kendi imkanlarınızla hazırlayamaz ve uygulayamazsınız. Ancak uzman bir medyum hoca ile derdinize derman bulabilirsiniz. Medyum sizinle birlikte çeşitli çalışmalar yapacak ve büyünün tutmasını sağlayacaktır.

Evlilik büyüsü yaptırmak için Uzman Medyum Zeynel Eroğlu’na başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Nedir başlıklı makalemizde aşk büyüsü, barışma duası ve büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

3 yorum

  1. 20 yıllık kocamı tanıyamaz oldum genç kadınlarla takılıyor eve geç saatlerde gelip bana ve çocuklarımıza bağırıyordu. Kıskanç kadının biri büyü yapmış evdeki düğümleri bulunca anladım kim olduğunu da biliyorum. Medyum Zeynel olmasa bu yaşımdan sonra ortada kalacaktım iyiki ona gittim de büyüyü bozdu

  2. 22 yaşındayım ve bir kızdan çok hoşlanıyorum onun benim hakkımda ne düşündüğünü bilmediğim için medyum zeynel eroğlu hocamıza danıştım hocamızın yaptığı aşk tılsımı sonucunda o da beni seviyor hocamızdan allah razı olsun herkese öneriyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


thirteen + 9 =